Tribest GSE5000

Tribest GSE5000 Tribest GSE5000 Tribest GSE5000
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor biały
Moc 200 W
Prędkość obrotowa 110 obr/min
Pojemnik na sok tak
Tribest GSE5000 Tribest GSE5000 Tribest GSE5000
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Green Star Elite Juicer GSE-5000

Najnowszy model Tribest - Green Star to lepsza wyciskarka do soków z dwoma wałami, a co z tego wynika jest to najlepsze, wolnowyciskające urządzenie do soków obecnie dostępne na rynku.

Zmiany w wyglądzie estetycznym wyciskarki to postępowy, gustowny design oraz waga zmniejszona o 4 kilogramy w porównaniu ze starszymi modelami.

jednak prawdziwe zmiany kryją się we wnętrzu urządzenia:

3-stopniowy cykl wyciskania soków

W 1920 r. Doktor Max Garson badał wpływ świeżych soków na zdrowie ludzkie, co było bodźcem dla jego córki do założenia organizacji non-profit, która zajmowała się alternatywnym, nietoksycznym sposobem leczenia chorób terapią Garsona.

Jego badania pokazały,mieszanie ze sobą pulpy jabłek i marchwi przed poddaniem ich wyciskaniu sprawia, że kwas maleinowy zawarty w jabłkach absorbuje maksymalną ilość części odżywczych z marchwi. Dzięki temu prostemu zabiegowi rozszerzamy wartość odżywczą soku.

Ponieważ terapia sokami jest wydajniejsza, kiedy pulpa zostanie zmieszana przed wyciskaniem, a przystępna dotychczas wyciskarka, trafna do tego zadania to NORWALK – niesamowicie drogie i dużych gabarytów urządzenie, sprawiło,niewiele osób mogło sobie na to pozwolić.

Większość wyciskarek do soków działa dwustopniowo - miażdży, a następnie wyciska soki. Wyciskarka Green Star znalazła nowy, zastrzeżony trzeci stopień ekstrakcji soków, polegający na uprzednim mieszaniu ascetycznca. By było to realne Green Star zastosował pokaźniejszy komplet dłuższych walców, co sprawiło,minimalistyczniec może być mieszany i wyciskany poprzez dłuższy czas- co pozwala na efektywniejszą absorbcję elementów odżywczych, i sprzyja uzyskaniu maksymalnej ilości soku o najwyższej ilości części odżywczych.

świeże parametry

Poza nowymi udoskonaleniami wymienionymi poniżej, Green Star GSE-5000 to:

ulepszony, nowy mechanizm zamykający: Wcześniejsze modele Green Star wyposażone były w dwie klamry zamykające, które chroniły części służące do ekstrakcji soków. Model Green Star Elite zaopatrzony jest jedynie w jedną klamrę, co znacznie usprawnia składanie i rozkładanie urządzenia.

Nowy czujnik bezpieczeństwa: Wyciskarka nie zacznie pracy, dopóki pokrywa nie będzie adekwatnie zamocowana. Owe zabezpieczenie ma na celu uniknięcia groźnego dla zdrowia kontaktu palców z ruchomymi częściami wyciskarki.

lepsza, nowa gałka regulatora: ergonomiczna, ulepszona gałka regulatora sprawi,pokaźnie łatwiej można ją chwycić, jak i kontrolować w trakcie pracy.

świeże wały Jumbo: nowe, obszerniejsze wały to wciąż ta sama jakość i technologia wykonania, z jedną różnicą- dzisiaj nowy model Green Star Elite jest jeszcze skuteczniejszy oraz został wyekwipowany w trzystopniowy system wyciskania soków pozwalający na uzyskanie większej ilości artykułu, i daje ulepszone rezultaty przy ekstrakcji owoców miękkich.

Wyciskarka do soków Green Star Elite to mocne i mocne urządzenie do zadań specjalnych, dzięki możliwości miażdżenia (prasowania) surowca podwójnymi wałami przy niskiej prędkości 110 obr./minutę. W praktyce oznacza to, że powstały sok jest najwyższej jakości, mieści żywe enzymy i witaminy, tym samym radykalnie spowolniony zostaje proces utlenienia się soku, co zapewnia dłuższy czas przechowywania uzyskanego napoju. Wielokrotny zdobywca nagród i niezachwiana, najwyższa jakość wyciskarki Green Star, obecnej na rynku od wczesnych lat 90-tych.

Wyciskarka do soków Green Star Elite to przede rozdrabnianie błon komórkowych surowca, w celu uzyskać jak największej ilości soku oddzielając jednocześnie zawarty w nim błonnik, dzięki ciśnieniu w komorze urządzenia. Podwójne wały zawierają magnetyczne i bio-ceramiczne materiały. Pozwala to, uzyskać wyższy poziom zawartości minerałów z wyciskanych warzyw, czy owoców i uzyskaniu świeższego soku, który na dłużej zachowuje cenne enzymy i witaminy.

Wolna szybkość na jakiej pracują wały w urządzeniu Green Star Elite w porównaniu z innymi wyciskarkami powoduje,cykl utleniania elementów odżywczych jest wolniejszy. Przyczyną tego procesu jest również fakt,podczas uzyskiwania soku nie dochodzi do jego nagrzewania – co pomaga utrzymaniu zawartości enzymów. Rozwiązania używane przez Green Star Elite powodują, że uzyskany sok może być przechowywany w lodówce do 48 godzin bez wyraźnego zaniku swych wartości odżywczych.

wyposażona we wkład homogenizujący wyciskarka Green Star Elite przetworzy także surowiec całkowicie. Dzięki temu możemy uzyskać pasztety z migdałów (lub innych orzechów), czy warzyw, najróżniejszego rodzaju sosy, jedzenie dla niemowląt i dzieci, smoothie, mrożone desery owocowe, masła orzechowe i sporo innych. Wyciskarka w dodatku uzupełniającą nakładkę do przyrządzania paluszków chlebowych. W komplecie dołączona jest również specjalna tacka, która namierza ewentualne plamy i pomoże nam utrzymać blat w czystości, a unikatowe sito z pokaźniejszymi otworami pomoże nam uzyskać soki z owoców miękkich z większą zawartością błonnika.

Części Green Star Elite GSE-5000:

 • Wałki ślimakowe Jumbo,

 • Wkład homogenizujący,

 • Wkład do paluszków chlebowych,

 • Sito do warzyw,

 • Sito do owoców miękkich,

 • Regulator do warzyw,

 • Regulator do chleba,

 • Plastikowy upychacz,

 • Drewniany upychacz,

 • Szczotka,

 • Płaska szczotka,

 • Szklany dzbanek na sok,

 • Przykrywka,

 • Taca

technologia dwóch wałów

Dzięki podwójnym wałom osiągalne jest uzyskanie soku ze wszystkich warzyw, włączając w to marchew, seler, warzywa zielone liściaste, czy trawy pszenicy. Jak i z owoców twardszych, tj. Jabłka czy gruszki. Warzywa, owoce czy zioła nie zatykają urządzenia, gdyż przestrzeń pomiędzy wałami wynosi 0.1 mm, to w połączeniu z innymi cechami urządzenia Green Star delikatnie wyciąga więcej soku z minimalistycznca, co daje jeszcze bardziej sucha pulpę w porównaniu do innych wyciskarek z dwoma wałami.

Przy 110 obr./na minutę wytwarzanie się ciepła jest zredukowane do minimum dlatego cykl utlenienia jest drastycznie spowolniony, co daje nam więcej czasu na konsumpcję wartościowego i cennego dla naszego zdrowia soku. Niezależne badania tworzone niedawno na pięciu najróżniejszych wyciskarkach do soków pokazały, iż temperatura jabłka (59.9ºF) użytego do uzyskania soku w wyciskarce Green Star wzrosła nieznacznie powyżej 0.5ºF do 60.44ºF. Pozostałe cztery testowane wyciskarki pokazały, ze temperatura jabłka wzrosła o prawie 3.5ºF do ponad 14ºF powyżej temperatury rzeczywistej owoca.

Materiały bio-ceramiczne i magnetyczne

Materiały magnetyczne zastosowane w konstrukcji rdzenia wałków dają efekt silnego pola magnetycznego (ok. 2600 gauss) generowanego poprzez obracające się wałki. Kiedy sok przepływa poprzez pole magnetyczne molekuły wody zostają rozbite, co pozwala atomom zespalać się z innymi minerałami tj. Wapń, potas, sód, czy magnez stwarzając nową budowę molekularną. Dzięki czemu uzyskujemy pokaźniejszą liczba minerałów, z których dobrodziejstw możemy korzystać przez dłuższy czas.

Tworzywo bioceramiczne z którego tworzona jest wyciskarka do owoców i warzyw Green Star, wykorzystuje energie kinetyczną obracających się walców, do wytworzenia drgań o częstotliwości drgań przejrzyście czystej wody. Dzięki temu opóźniamy cykl utleniania soku, dłużej ciesząc się zdrowym, pysznym sokiem.

Oddzielanie pestycydów, chemikaliów czy metali ciężkich stosowanych do uprawy warzyw oraz owoców

Czy wiedziałeś o tym, iż jabłko zostaje spryskane ok. 22 razy zanim trafi do sklepu? A marchew sklepowa uprawiana jest po to, żeby oczyszczać ziemię? Dzięki zastosowanej technice Green Star Elite, uzyskujemy soki w 70-80% pozbawione metali ciężkich z bezkompromisowca i innych toksyn stosowanych w przemyśle spożywczym. Dlatego polecamy i zachęcamy do wyboru naszej wyciskarki Green Star. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór innej wyciskarki, proszę pamiętać o zaopatrywaniu się tylko w produkty ekologiczne, gdyż zamiast zdrowego soku, otrzymacie Państwo skoncentrowane koktajl pełen chemii.

Zasady Dr. Normana Walkera

Podwójne wały potrafią w dużym stopniu polikwidować skażenia i metale ciężkie z minimalistycznca poprzez proces prasowania i miażdżenia- jak podaje Dr. Norman Walker (uważany za ojca sokoterapii). Zasady są takie- jeśli liść, korzeń albo łodyga zostaną zmiażdżone przy użyciu stalowych tarczy, kamieni, czy drewnianego moździerza i przeciśnięte przez ściereczkę uzyskamy sok, i odpady błonnika. Wysoka liczba chemikaliów i metali ciężkich zostanie razem z pozostałościami błonnika. Na tej zasadzie pracuje wyciskarka do soków Green Star, która uzyskuje sok eliminując wysoką zawartość toksyn, chemikaliów i metali ciężkich z minimalistycznca przez obracające się dwa wały rozgniata warzywa i przeciska pulpę poprzez sito, która spełnia taka sama rolę jak ściereczka poprzez którą przeciskamy np., soki.

Przykłady niektórych nagród przyznanych wyciskarce Green Star Elite:

Październik 2007 - Złoty medal doskonałości- urządzenia, przyznane poprzez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Październik 2005 - Złoty medal doskonałości- sprzęt, przyznane poprzez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 2004 - Złoty medal doskonałości- sprzęt, przyznane przez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 2003 – najlepszy produkt wytworny – wybrana spośród 10 wiodących wyciskarek, Gazeta Independent, UK

Czerwiec 2003 – I miejsce Stiftung Warentest- Niemcy

Wrzesień 2002 – metaliczny medal doskonałości – sprzęt i zdrowie ogólne, ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 1996 – najkorzystniejszy artykuł – sprzęt i zdrowie ogólne – ALIVE Academy of Nutritional Awards

Październik 1994 – Złoto na Wystawie Nowych produktów, Niemcy

Wrzesień 1994 – Srebro na Wystawie Nowych technice, Los Angeles, USA

Maj 1994 - Główna nagroda na Wystawie światowych Wynalazków, Pittsburgh, USA

Maj 1993 - Główna nagroda na Wystawie światowych Wynalazków, Pittsburgh, USA

dane techniczne

Możliwość mycia w zmywarce: TAK

ilość obrotów na minut: 110 obr./minutę

Wat: 200

Wyciskanie soku z traw pszenicy: TAK

Funkcja homogenizacji: TAK

Otwór wsadowy: 38 mm

Waga bez opakowania / z opakowaniem: 8 kg/10 kg

rozmiary: 464 x 175 x 318 mm (długość/szerokość/wysokość)

Gwarancja: 5 lat gwarancji na części oraz 8 lat gwarancji na silnik

Metoda uzyskiwania towaru: zgniatanie (miażdżenie)

Kolor: Biały

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł