Hurom One Stop H-AI

Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI
Kolor szary, czerwony, złoty, różowy, granatowy, niebieski, srebrny
Prędkość obrotowa 60 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI Hurom One Stop H-AI
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Przy zakupie Hurom One Stop - wielka Księga Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! rewolucyjna wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE Pokrój.

Wrzuć. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urządzenie wyznaczające trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technika One Stop to kompletnie nowe i świeże podejście do tematu.

Zasada działania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i łatwości przygotowania soku. Starczy napełnić zasobnik (przez największy na rynku otwór wsadowy - bo aż 12 cm) owocami czy też warzywami i włączyć wyciskarkę i oczekiwać na świeży sok.

W tym czasie możemy rozkoszować się luksusem robienia czegoś innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakość wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencję daleko w tyle, a wykorzystane rozwiązania pozwalają na uzyskanie soku o najwyższej osiągalnej jakości.

wydajność wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w przypadku poprzednich modeli Alpha Plus to najwyższy poziom światowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza świeże trendy w designie jednorodna bryła wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop eksponuje się prostotą i minimalizmem.

4 dostępne wersje kolorystyczne wpasują się w każdą kuchnię. Pionowy cykl wyciskania elementów, od komory wsadowej „One Stop” poprzez wałek ślimakowy i misę aż do pojemnika na pulpę. Przeźroczyste elementy wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczają użytkownikowi niesamowitych doznań wizualnych.

Wyciskarka do soków Hurom One Stop - słuszne zastosowanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miąższ znajduje się tuż poniżej misy i generuje jedną bryłę z korpusem wyciskarki, dzięki czemu całość zajmuje mniej miejsca.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjność w każdym calu wysmakowany design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiągnięty pozostał poprzez obudowę stylizowaną na aluminium i dopracowane do perfekcji elementy.

Obsługa wyciskarki odbywa się za pomocą pokrętła umieszonego z przodu, co dodatkowo rozszerza widoczność i wygodę wykorzystywania. Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera się łatwiej i bez wysiłku. Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop” i pojemnik na miąższ wyprodukowano z dymionego tworzywa, nadającego wyciskarce elegancji.

Pionowa misa + pokrywa „One stop” W zestawie druga, wygodna podwójna komora W komplecie druga podwójna komora wsadowa, która zezwala na ciągłe wrzucanie towarów do wyciskarki. Podwójna komora może być montowana i demontowana jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Dwa otwory wsadowe przyspieszają wkładanie komponentów a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia składniki i przenosi je do misy Pionowa ułożenie części upraszcza opadanie miąższu Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli Podstawą technice Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie elementów do misy.

Rozdrabniacz obraca się i tnie elementy. Dwa ostrza S-Blade w kształcie litery S rozbijają wrzucone komponenty i popychają w dół wyciskarki. Ostrze C-Blade w profilu litery C przecina komponenty i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół.

Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, upraszczają płynne przechodzenie składników. Ergonomiczny uchwyt pozwala na przenoszenie składników zestawu jedną ręką i zwiększa funkcjonalność zestawu misy i pokrywy zaimplementowany czujka bezpieczeństwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" włączy się wyłącznie i wyłącznie po korzystnym i całkowitym zamknięciu pokrywy, zapewniając bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

Wskazówki pomagające adekwatnie napełnić komorę składnikami Miarki umieszczone na komorze określają maksymalną liczba artykułów, jakie należy umieścić w komorze, by misa nie uległa przepełnieniu. Wskazówki dostosowane są do rozmaitych elementów w zależności od zawartości soku.

Kierunek wyciskania w jednej płaszczyźnie! Łatwiejsze stosowanie i czyszczenie Miąższ jest teraz odprowadzany do pojemnika, który znajduje się bezpośrednio poniżej misy. Pozwala to na łatwiejsze usunięcie miąższu zalegającego w misie oraz łatwiejsze czyszczenie.

Nie trać choćby kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 poziomy Spód misy nachylony jest pod kątem 3 poziomów, dzięki temu sok wypływa do samego końca. Nie trzeba na dodatek ręcznie przechylać wyciskarki Wyciskanie na zimno.

technika wolnoobrotowego wyciskania soków marki Hurom (SST™) zachowuje wartości odżywcze w szklance soku. Wygodny sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych części. Prosty montaż i demontaż Nowa kompozycja misy zintegrowanej z wałem napędowym pozwala łatwo nałożyć wałek ślimakowy na trzpień.

Nie trzeba go już przeciskać poprzez uszczelkę.ponadto demontaż misy po wyciśnięciu soku jest jeszcze łatwiejszy! Jeszcze łatwiejsze czyszczenie nietrudna konstrukcja Odprowadzanie pulpy bezpośrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkładanie w misie i upraszcza czyszczenie.

Wyjmowana wewnętrzna zębatka Możliwość całkowitego wyjęcia wewnętrznej zębatki usprawnia precyzyjne czyszczenie

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł