Hurom HZ

Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ
Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
Kolor srebrny, czerwony, złoty, różowy, stalowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Ilość prędkości 2
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak
Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ Hurom HZ
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Udoskonalona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj wyposażona w nowocześniejszy i bardziej sprawny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka teraz obszerniejszy niż dotychczas otwór wsadowy i nową, w pełni szczelną misę, która pokaźnie upraszcza proces wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nietrudna i instynktowna.

Hurom HZS to najnowszy artykuł z kolekcji Premium, która akcentuje się obudową tworzoną ze stali , a także bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów i squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Pokaźniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy oraz nowa, w pełni szczelna misa sprawiają, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak przystępne.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w najnowszej serii wprowadził drugi, 2-krotnie pokaźniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo większych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał także charakterystyczny, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich artykułów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, obszerniejszy otwór wsadowy połączony jest dodatkowo z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która nietrudne wsypywanie niedużych, krągłych komponentów, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona została otworu w dolnej części. Dzięki temu jest w pełni szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu oraz myciu i zezwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza liczba pulpy to także łatwiejsze mycie. Dodatkowo w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją skrupulatnie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie firmy Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki postępowej manetce możesz przygotować taki sok na jaki obecnie masz ochotę bez zapotrzebowania wykorzystywania dodatkowego sita.

Sok wyjątkowo przezroczysty lub gęsty z większą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze cechy wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z prędkością tylko 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka umożliwia kontrolę gęstości, a także zawartości błonnika wyciskanego soku, takzłączyć go do jednostkowych potrzeb.

produktywność: lepsza budowa wałka ślimakowego zapewnia maksymalną wydajność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: konstrukcja pionowej wyciskarki Hurom zapewnia czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

dodatkowe zmiany konstrukcyjne wykorzystane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie komponenty wyciskarki posiadające kontakt z żywnością wyprodukowano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne części jak wałek ślimakowy, a także sito wyprodukowane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od tradycyjnych tworzyw, co zapewnia wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i niemało innych. Wysoka kultura pracy: użyte w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus zaopatrzone zostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na stosowanie tylko przy korzystnym zmontowaniu wszelkich komponentów.

Szerokość otworu górnego, a także boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne odpowiednie chłodzenie i zapobiegają postępowa dostosowywana manetka Z pomocą regulowanej manetki opatentowanej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, iż może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności od rodzaju elementów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z przeróżnych artykułów i dokładnie przypasować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z rozmaitymi rodzajami produktów ] Najważniejsze parametry wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa skuteczność oraz przejrzystość spośród wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i dużo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępnej w trzech unikatowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino postępowy sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z prędkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z szybkością tylko 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki progresywnej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także procesu wyciskania szczególnie cicha i energooszczędna dzięki zastosowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w sytuacji otwarcia pokrywy w trakcie pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody oznajmiające stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt usprawniający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do przejrzystych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł