Hurom HR

Hurom HR Hurom HR Hurom HR Hurom HR Hurom HR Hurom HR
Funkcje regulacja prędkości, funkcja reverse
Kolor czarny
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Ilość prędkości 2
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak
Hurom HR Hurom HR Hurom HR Hurom HR Hurom HR Hurom HR
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski Limited Edition marka Hurom jest producentem pierwszej na świecie wyciskarki do soków, która narodziła się w 1979 roku. Od tego czasu marka stale doskonali swoją technikę produkcji, jest znana ze używania wielu najnowocześniejszych rozwiązań.

Pierwsza prototypowa wyciskarka, jaką Hurom zaprojektował w 1979 roku, okazała się hitem, a od tego czasu Hurom nieprzerwanie podwyższa jakość i funkcjonalność, jaką charakteryzują się ich produkty. To tutaj powstała pierwsza wyciskarka pozioma, a w 2005 roku z linii produkcyjnej firmy Hurom zeszła pierwsza wyciskarka pionowa.

W laboratoriach firmy badano i modernizowano technikę wolnoobrotowego wyciskania, która wkrótce pozostała zastrzeżona. Hurom jest także zdobywcą trzech najbardziej prestiżowych nagród – Red Dot Desing Award, Good Design i International Excellence Award, które przyznano im w 2013 roku.

Ten sukces producent powtórzyła w dodatku w 2015 roku, a obecnie jest renomowanym i renomowanym producentem wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Wykorzystywane w produkcji wyciskarek Hurom specyficzne technologie przysporzyły marce ponad milion klientów w 70 krajach świata, uzyskała ona w dodatku ponad 100 patentów za postępowe rozwiązania, które zrewolucjonizowały rynek.

Jednak marka Hurom wciąż poszukuje nowszych i udoskonalonych sposobów na udoskonalenie swoich towarów. Jej ostatnim szczytowym osiągnięciem jest wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski. Edycja limitowana – Hurom HR Swarovski Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski to urządzenie, które znamionuje się nie tylko nowoczesną technologią, będącą domeną wszystkich wyciskarek tej producenta, lecz jest także wykwintnym i szykownym sprzętem, który doda prestiżu każdej kuchni.

Wyciskarka została zaopatrzona w niezwykle ergonomiczne funkcje, będące patentowym rozwiązaniem firmy Hurom – zatyczkę „niekapek", a także manetkę, która za pomocą której możesz regulować gęstość soku. Manetka regulująca gęstość soku zastosowanie manetki regulującej gęstość soku w postępowej wyciskarce Hurom HR Swarovski pozwala na indywidualne przypasowanie gęstości soku.

Dzięki tej wygodnej manetce będziesz mógł kontrolować zawartość miąższu w Twoim soku. Tym samym możesz uzyskać sok bardziej transparentny, który nieprzeciętnie ugasi pragnienie, albo gęstszy, bardziej pożywny sok z dużą zawartością miąższu owocowego.

Zatyczka „niekapek" Niepozorna,niezwykle ergonomiczna innowacja, która jest kolejnym patentowym udogodnieniem, jakie producent Hurom zastosowała w swych wyciskarkach. Za sprawą tej znikomej zatyczki wyciskarka samodzielnie miesza rozmaite komponenty w dedykowanej misie, nie musisz zatem używać do tego celu łyżki.

Gdy urządzenie zakończy swoją pracę, wystarczy podnieść zatyczkę i już można nalać soku do szklanki i delektować się jego smakiem! Dzięki tej malutkiej zatyczce nie uronisz choćby kropli wartościowego i zdrowego soku.

asygnowana misa To także flagowe rozwiązanie używane przez markę Hurom. W tej misie o pojemności 500 ml jest umieszczony pojemnik na owoce, który pozostał specjalnie zaprojektowany oraz jakiego kluczową zaletę stanowi otwór wlotowy o naprawdę sporej średnicy – to aż 38 x 58 mm.

we wnętrzu pojemnika znajdują się noże, które efektywnie i starannie rozdrabniają owoce czy warzywa, z jakich wyciskany będzie Twój sok. Ostrza noży wyprodukowano z nierdzewnej stali, zaś takie rozwiązanie powoduje, iż wszystkie komponenty, jakie włożysz do środka, zostaną przed wyciskaniem odpowiednio pocięte, co niezwykle skraca czas potrzebny na przygotowanie soku.

starczy, że wszystkie składniki umieścisz w dzbanku, a po chwili będziesz mógł cieszyć się smakiem rewelacyjnego soku. Produktywność działania tego rozwiązania została podniesiona przez wykorzystanie niedużego spadu o 3% nachyleniu, które umożliwia odzyskanie 100% wyciskanego soku.

Wyciskarka Hurom HR Swarovski Edycja limitowana – Hurom HR Swarovski Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski to urządzenie, które znamionuje się nie tylko innowacyjną technologią, będącą domeną wszelkich wyciskarek tej marki, ale jest także wysmakowanym i wykwintnym sprzętem, który doda prestiżu każdej kuchni.

Wyciskarka pozostała zaopatrzona w nad wyraz ergonomiczne funkcje, będące patentowym rozwiązaniem marki Hurom – zatyczkę „niekapek" i manetkę, która za pomocą której możesz regulować gęstość soku. Manetka regulująca gęstość soku zastosowanie manetki regulującej gęstość soku w nowoczesnej wyciskarce Hurom HR Swarovski zezwala na indywidualne przypasowanie gęstości soku.

Dzięki tej wygodnej manetce będziesz mógł kontrolować zawartość miąższu w Twoim soku. Tym samym możesz uzyskać sok bardziej klarowny, który doskonale ugasi pragnienie, albo gęstszy, bardziej pożywny sok z dużą zawartością miąższu owocowego.

Zatyczka „niekapek" Niepozorna,bardzo ergonomiczna innowacja, która jest kolejnym patentowym udogodnieniem, jakie firma Hurom zastosowała w swoich wyciskarkach. Za sprawą tej małej zatyczki wyciskarka samodzielnie miesza różnorodne elementy w dedykowanej misie, nie musisz zatem używać do tego celu łyżki.

Gdy urządzenie zakończy swoją pracę, wystarczy podnieść zatyczkę i już można nalać soku do szklanki i delektować się jego smakiem! Dzięki tej malutkiej zatyczce nie uronisz nawet kropli wartościowego i zdrowego soku.

przeznaczona misa To także flagowe rozwiązanie użytkowane przez firmę Hurom. W tej misie o pojemności 500 ml jest umieszczony pojemnik na owoce, który został specjalnie zaprojektowany i jakiego kluczową zaletę stanowi otwór wlotowy o naprawdę wielkiej średnicy – to aż 38 x 58 mm.

wewnątrz pojemnika znajdują się noże, które wydajnie i starannie rozdrabniają owoce czy warzywa, z jakich wyciskany będzie Twój sok. Ostrza noży tworzono z nierdzewnej stali, zaś takie rozwiązanie sprawia, że wszystkie komponenty, jakie włożysz do środka, zostaną przed wyciskaniem optymalnie pocięte, co nad wyraz skraca czas potrzebny na przygotowanie soku.

wystarczy, iż wszystkie elementy umieścisz w dzbanku, a po chwili będziesz mógł cieszyć się smakiem wyśmienitego soku. Produktywność działania tego rozwiązania pozostała podniesiona przez użycie małego spadu o 3% nachyleniu, które zezwala na odzyskanie 100% wyciskanego soku.

Metoda wolnoobrotowa – lepszy wałek ślimakowy 2. Generacji Praca wyciskarki opiera się na metodzie wolnoobrotowej, a także jest pokaźnie bardziej wydajna za sprawą udoskonalonego wałka ślimakowego 2.

generacji, a to oznacza z zasady, że z tej samej ilości owoców i warzyw uzyskasz dwukrotnie więcej soku, aniżeli przy zastosowaniu zwykłych sokowirówek. Dzięki wolnoobrotowej pracy wyciskarka Hurom HR Swarovski potrafi wydobyć z każdego owocu i warzywa to, co jest w nim najmocniej wartościowe i odżywcze.

Za sprawą takiego rozwiązania wyciskarka Hurom HR Swarovski rewelacyjnie poradzi sobie tak z twardymi, korzeniowymi warzywami, jak dodatkowo z ziołami, warzywami liściowymi czy niedużymi jagodami. Sok wyciskany metodą wolnoobrotową 2.

generacji gromadzi maksymalną ilość witamin, minerałów i komponentów odżywczych, jest esencjonalny, a także dłużej zachowuje świeżość, można go bez obawy przygotować wcześniej i wypić nawet po upływie doby.

dzięki temu rozwiązaniu możesz przygotować od razu porcję soku dla swojej rodziny na cały dzień! postępowe zabezpieczenia Hurom HR Swarovski W modelu Hurom HR Swarovski użyto także inne innowacyjne rozwiązania, które dodatkowo usprawniają cały proces wyciskania soków.

Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski została wyposażona w podświetlenie LED oraz w funkcję sygnalizowania dźwiękiem, jaka powiadamia o stanie pracy wyciskarki, a równocześnie ostrzeże Cię w przypadku, gdy nieprawidłowo zamontujesz jej poszczególne elementy.

Dźwięk rozlegnie się także wówczas, gdy misa będzie przepełniona. Wyposażenie wyciskarki Hurom HR Swarovski Wyciskarka Hurom HR Swarovski pozostała zaopatrzona we wspomniana już innowacyjną manetkę do regulacji soku, a także korek „niekapek".

dodatkowo specjalne sito, które znajduje wykorzystanie do soków transparentnych oraz drugie, jakie będziesz mógł stosować, jeśli chcesz zrobić dla siebie gęsty i pożywny sok. Jeśli dodać do tego indukcyjny bezszczotkowy i cichy silnik o mocy 150 W i niewielką, jak na realizowane funkcje wagę wyciskarki – 5,9 kg – decyzja o jej zakupie okaże się strzałem w dziesiątkę.

Dodatkowym udogodnieniem, które jest w dodatku wyjątkowo przydatne, jest dołączenie do każdej wyciskarki Hurom HR Swarovski książki z przepisami, jaka pomoże ci przygotować doskonały i zdrowy sok, a dzięki temu dostarczysz swojemu organizmowi wielu wartościowych części odżywczych.

Ale nie tylko – w tej książce znajdują się też przepisy na inne, interesujące i pyszne owocowo-warzywne potrawy. Jeśli będziesz dysponować takimi przepisami, nigdy nie zabraknie ci pomysłów! Edycja limitowana – wyciskarka jak klejnot Taka wyciskarka pojawiła się po raz pierwszy i nigdy więcej się nie pojawi – to wyjątkowa, limitowana edycja.

Wyciskarka Hurom HR Swarovski stanie się klejnotem, który nada klasy Twojej kuchni. Sprawi to typ wykończenia tego urządzenia – aksamitna czerń i połyskujące kryształy Swarovski, tak znane i lubiane za swoje wyjątkowe piękno.

Wyciskarka Hurom HR Swarovski zapewni Ci bezpieczeństwo używania i wygodę przy wyciskaniu soków, której nie sposób przecenić. Marka objął ją też dwuletnim okresem gwarancyjnym, który możesz przedłużyć o kolejne dwa lata za sprawą prostej rejestracji.

Natomiast gwarancja na silnik, a także części to aż 10 lat!

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł