Hurom HG 2G

Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G
Funkcje regulacja gęstości soku
Kolor czerwony, srebrny, bordowy, stalowy, brązowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ nie
Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G Hurom HG 2G
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Wersja PREMIUM najlepszej pionowej wyciskarki do soków Hurom. Hurom po ogromnym sukcesie pierwszego modelu wyciskarki II generacji, Huroma HH 2G, demonstruje bliźniaczy model w wersji PREMIUM. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G proponuje te same funkcje co poprzedni model, lecz dzięki obudowie ze stali nierdzewnej oferuje bardziej elitarny design.

Nowy bezszczotkowy silnik indukcyjny Wyciskarka do soków Hurom HG 2G ma nowy silnik pracujący z szybkością 40 obr./min. Dzięki temu pracuje ciszej niżeli modele I generacji, wyciska staranniej i oferuje sok o jeszcze wyższej jakości.

Silniki zastosowane w wyciskarkach Hurom to silniki indukcyjne, bezszczotkowe o wydłużonej żywotności, czego potwierdzeniem jest aż 10-letnia gwarancja. Nowy wałek ślimakowy Wyciskarka do soków Hurom II generacji wyekwipowana pozostała w nowy wałek ślimakowy z dwoma łopatkami.

Dzięki dwóm łopatkom czas wyciskania nie wydłużył się, pomimo zmniejszenia obrotów. Nowy wałek ślimakowy posiada także gęściej ułożone "żeberka" poprzez co lepiej dolega do sita i dokładniej wyciska sok.

Zmiany konstrukcyjne misy i sita Najwyższa klarowność uzyskiwanego soku osiągnięta została poprzez zmiany konstrukcyjne w misie. Wyciskarki pionowe wyposażone są w obrotowy koszyczek z wycieraczkami, który obraca się w trakcie pracy urządzenia, pełniąc następujące funkcje: wycieraczki czyszczą i udrażniają sito w trakcie wyciskania, zbierając nadmiar soku i miąższu, mieszają sok wypychają sok z misy podczas wylewania do pojemnika pozwalają na funkcję przepłukiwania W większości modeli wyciskarek dostępnych na rynku, koszyczek ten napędzany jest poprzez plastikowe koło zębate umieszczone na spodzie misy.

Rozwiązanie takie miało kilka wyraźnych wad. Zębatka ta, jakowyprodukowana była z plastiku ulegała zużyciu, co uniemożliwiało pracę do momentu zamiany elementu. Utrudniało one również czyszczenie, gdyż wokół tego elementu zbierały się pozostałości warzyw i owoców oraz owijały się włókna z warzyw liściastych.

Umiejscowienie zębatki zapobiegało także szczelne przypasowanie części wyciskających (przeważnie sita) do misy, w związku z czym miąższ przedostawał się poprzez te szczeliny do soku. W nowej generacji wyciskarek Hurom koszyczek ze szczotkami napędzany jest bezpośrednio poprzez wałek ślimakowy, którego dwie łopatki wchodzą w szczeliny w koszyku.

Takie rozwiązanie pozwoliło usunąć newralgiczny element jakim było kółko zębate. Dzięki czemu sito szczelnie dolega do misy skutecznie zapobiegając przedostawaniu się miąższu do soku, a wyciskarka Hurom wyciska istotnie przezroczysty i aksamitny sok.

Wyciskarki do soków Hurom II generacji lepiej radzą sobie z wyciskaniem produktów liściastych a ich czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Progresywna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy Kolejną nowością i elementem uwydatniającym wyciskarkę do soków Hurom HG 2G na tle innych wyciskarek jest progresywna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy.

W charakterystycznych wyciskarkach otwór ten zamykany jest silikonową zatyczką, którą należy zamknąć przed złożeniem urządzenia. Manetka pozwala regulować wielkość otworu wylotowego pulpy w sposób ciągły, nie przerywając pracy urządzenia.

Regulacja otworu wylotowego pulpy zezwala na jeszcze staranniejsze wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. Stwierdzasz, że wydostająca pulpa jest mokra i niedokładnie odciśnięta? starczy zmniejszyć wielkość otworu wylotowego przesuwając manetkę w stronę pozycji "close" by aby staranniej wycisnąć owoce.

Manetka w wyciskarce Hurom HG 2G umożliwia w dodatku całkowite zamknięcie otworu wylotowego pulpy, dzięki czemu do wnętrza można wlać mleko, kefir, jogurt, dorzucić owoce i przygotować zdrowy koktail. Część możliwości wyciskarki została zaprezentowana w poniższym podręczniku, którego drukowana wersja dołączona jest do każdej wyciskarki Hurom HG 2G.

Wyciskanie soków stanie się nieodzowną przyjemnością i rytuałem, a całość stanie się jeszcze bardziej subtelna, dzięki czemu ekspresowo odkryjesz prawdziwy smak najlepszego soku ciesząc się równocześnie z faktu posiadania wyciskarki do soków Hurom HG 2G.

Wysokiej klasy wyciskarka do soków Hurom HG 2G. Marka przyjazna Tobie i naturze! Pozostałe cechy i funkcje wyciskarki do soków Hurom HG 2G Zatyczka "niekapek" wyposażona w silikonową uszczelkę zapobiega wyciekaniu soku.

Zamykając otwór wylotowy soku możemy zatrzymać sok w misie, dzięki czemu jest on dokładnie wymieszany już na etapie wyciskania. Funkcja przepłukiwania. Żeby przygotować jeden sok po drugim w wyciskarce Hurom nie trzeba demontować i myć całego urządzenia.

wystarczy zamknąć otwór wylotowy soku, wypełnić misę wodą i włączyć wyciskarkę. Obracający się wałek i koszyczek ze szczotkami wypłuczą pozostałości warzyw i owoców. Naturalne soki o szerokiej zawartości enzymów.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G pozwala zachować naturalny aromat i składniki odżywcze. W klasycznych sokowirówkach użyto ostre sitka obracające się z wyjątkowo sporymi prędkościami. W wyniku tarcia części te nagrzewają się co skutkuje utlenianiem soku i uszkodzeniem elementów odżywczych i enzymów, które użytkownicy posiadają na celu wycisnąć z owoców i warzyw, a następnie spożyć.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G wykorzystuje zastrzeżoną po raz pierwszy na świecie technikę wyciskania w niewielkich prędkościach (SST™), dzięki której elementy na sok są wolniej wyciskane, co pozwala utrzymać niską temperaturę i zachować naturalny smak i wartości odżywcze.

Smukła sylwetka wyciskarki do soków Hurom HG 2G na tle innych maszyn odznacza się niezwykłą dbałością o wszelkie detale, przyciągającym designem, a także smukłą linią korpusu zewnętrznego. Front urządzenia wyprodukowany jest z gustownej stali nierdzewnej, przystępnej w trzech wersjach kolorystycznych.

zawsze świeży sok. Wyłącznie od wyobraźni użytkownika zależy to, jakie elementy zostaną użyte każdego kolejnego dnia. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to świetna okazja, by zacząć prowadzić zdrowy tryb życia i przejść na dietę, gwarantując sobie przy okazji wszystkie niezbędne dla organizmu witaminy.

przychylne materiały. Misa wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HG 2G wytwarzana pozostała z materiału o nazwie tritan, który jest w pełni wolny od bisfenolu. Oznacza to, iż urządzenia można używać bezpiecznie także w celu przygotowania np.

obiadków dla dzieci. Użytkownik nie musi też obaw o wytrzymałość elementów ruchomych – sitka wytworzono z odpornej stali, a ślimak będący sercem urządzenia ma podwyższoną wytrzymałość na zużycie, za sprawą ultra wytrzymałego tworzywa ULTEM.

Każda wyciskarka do soków Hurom HG 2G w zestawie z książką z przepisami GRATIS!!! Wyciskarka do soków Hurom HG 2G zaopatrzona jest w dużą misę o obszerności 500ml, wyraźnie usprawniającą przygotowanie większej ilości soku czy musów.

Poszczególne części wyciskarki Hurom HG 2G zaprojektowane są w taki sposób by była ona jeszcze łatwiejsza w i myciu, a przy okazji zapewniały bezpieczną i wydajną pracę urządzenia. Wymierne korzyści wyciskarki do soków 2 generacji – Hurom HG 2G Wyciskarka do soków Hurom HG 1G Wyciskarka do soków Hurom HG 2G 80 obr./ min.

40 obr./ min. Nowoczesny wałek ślimakowy z pojedynczą łopatką. Nowoczesny wałek ślimakowy z podwójną łopatką. Brak blokady wylotu pulpy z płynną regulacją. Blokada wylotu pulpy z płynną regulacją. Pokaźniejsze zużycie pulpy – specjalnej miazgi.

Mniejsze zużycie pulpy i nawet 30% więcej soku. Standardowe sito. Udoskonalone sito pozbawione otworu i zbędnych nierówności. Instrukcja pierwszego użycia wyciskarki do soków Hurom HG 2G jest stosunkowo nieskomplikowana, a staranna instrukcja znajduje się w załączonej dokumentacji.

ponadto wraz z urządzeniem oferujemy książkę z przepisami na soki Hurom w języku polskim. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G – jeden z najprostszych sposobów na właściwe zadbanie o własne zdrowie. Wyłącznie naturalne elementy i gwarancja prawdziwego soku z wyciskanych warzyw i owoców.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z małymi otworami Sito z ultemu z wielkimi otworami Pojemnik na sok z pokrywką Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Stojak Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek pionowych dostępnych na rynku.

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł