Hurom HE

Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor srebrny, kremowy, czarny, czerwony
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 78 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.35 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak
Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE Hurom HE
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Najnowszym modelem wyciskarki Hurom, który został właśnie wprowadzony na rynek, jakim jest wyciskarka Hurom HU-500. Możemy go kupić w dwóch kolorach takich jak kremowo-perłowy oraz srebrno-perłowy. Poza fantastyczną kolorystyką najnowszy model ma do zaoferowania bardzo dużo, z racji tego,firma kierując się sugestiami kupujących, wprowadzić kilka ważnych zmian, by narzędzie to było jeszcze bardziej produktywne i łatwiejsze w obsłudze.

Pierwsza, nad wyraz ciekawa innowacja to zatyczka wypływu soku, w którą poprzednie modele nie były wyposażone. Zatyczka ta zaś wyjątkowo poszerza zakres funkcji wyciskarki o taką opcję jak miksowanie. W związku z tym będziemy mieli możliwość przygotowywać różnego rodzaju mieszanki owocowe, a także warzywne jak przykładowo musy czy koktajle. Starczy tylko opuścić zatyczkę i dzięki czemu mus bądź sok wymiesza się skrupulatnie w urządzeniu, a możliwość luźnego zamykania i otwierania zatyczki wypływu soku pozwoli nam na dostosowywanie nalewania napoju do szklanki, poprzez co unikniemy rozlewania. Możemy dodatkowo dzięki tej opcji wytwarzać rozmaite kompozycje z dodatkiem mleka czy jogurtu. W wyciskarce Hurom HU-500 możemy przygotować na dodatek zróżnicowane przeciery i musy dla znikomych dzieci.

Kolejna zaleta występowaniu zatyczki wypływu soku to obszerna poprawa efektywności takiej funkcji jak przepłukiwanie urządzenia na biegu, bo gdy opuścimy zatyczkę, wlana przez nas woda nie wypłynie od razu, ale kilkakrotnie przepłynie przez otwory sita, a także części robocze i skrupulatniej je wyczyści. Będąc już przy kwestii czyszczenia urządzenia, należy wspomnieć o dwóch szczoteczkach dołączonych poprzez producenta, które istotnie ułatwią utrzymanie wyciskarki w należytej czystości. Samo zaś składanie i rozkładanie urządzenia jest o dużo łatwiejsze i bardziej komfortowe, aniżeli w poprzednich wersjach.

Wyciskarka Hurom HU-500 wyjątkowo praktyczne wieczko, które możemy nałożyć na misę zasypową, kiedy nie korzystamy z wyciskarki. Dzięki temu misa nie zakurzy się i nie dostanie się do niej żaden niepożądany przedmiot. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe otworzy pokrywy wyciskarki. Otwory te bowiem zapewnią urządzeniu znacznie udoskonaloną wentylację i chłodzenie silnika, co z kolei będzie zabezpieczać silnik poprzez zbytnim nagrzaniem się.

Model wyciskarki Hurom HU-500 posiada trzy przeróżne sita, dzięki którym będziemy mogli zrobić sok o takiej konsystencji, jaką najistotniej lubimy:

Sito podstawowe ma mniejsze mikrootwory co pozwala na wyciskanie niezwykle transparentnych soków, które znamionują się mniejszą zawartością miąższu. Sito jest wytwarzane z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultem, który jest materiałem wyjątkowo trwałym i opornym na uszkodzenia mechaniczne. Ciemny kolor tworzywa gwarantuje jego niezmiennie prawidłowy wygląd choćby po wyjątkowo długim czasie stosowania.

Drugim sitem jest sito do musów oraz gęstych soków. Dzięki niemu możemy przygotować pomiędzy innymi przecier pomidorowy bądź mus z malin.

Trzecie (opcjonalne) sito to sito zewnętrzne, które jest dobrane do naczynia na sok. Dzięki niemu soki będą stanowczo przejrzyste.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego bezkompromisowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niewielkie, że sito wyciskarki nie jest w stanie oczyszczać i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak nad wyraz czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje rewelacyjnie czysty sok.

Wyciskarka Hurom HU-500 jest wyposażona w niezwykle mocny, usytuowany pionowo wałek ślimakowy, który wykonano na dodatek z wcześniej wspomnianego już Ultemu. Wałek obraca się przez co miażdży i kruszy bezkompromisowiec, po czym dociska go do sita. Dzięki temu sok zostaje starannie filtrowany.

Omawiana wyciskarka ma także kosz czyszczący, który obraca się wokół sita. W koszu zamontowane zostały specjalne "wycieraczki" wykonane z silikonu, które w trakcie pracy urządzenia cały czas czyszczą mikrootwory sita. Dzięki temu proces wyciskania soku przebiega szybciej i bardziej produktywnie. O ile sok wypływa do naczynia, które podstawimy, o tyle odpady są usuwane do drugiego naczynia.

Sok pozyskany przy pomocy wyciskarki Hurom HU-500 nie nagrzewa się i nie napowietrza, a zatem nie traci nad wyraz ważnych enzymów i witamin, które są szczególnie wrażliwe na utlenianie i temperaturę. Dzieje się tak dzięki temu,proces wyciskania soku przebiega przy niskich obrotach, około 80 obrotów na minutę. Nie jest to jednak równoznaczne z wolnym tempem wyciskania soku, gdyż jeden litr napoju możemy uzyskać już w zaledwie 4-5 minut. I to właśnie wspomniane pionowe ustawienie wałka ślimakowego powoduje,cykl pozyskiwania soku przebiega prędko (ponadto nie musimy używać popychacza, bo wałek samoczynnie pobiera ascetyczniec).

Tak przygotowany sok mamy możliwość przechowywać w lodówce nawet do 72 godzin, gdyż nie straci on cennych dla naszego zdrowia komponentów, koloru czy smaku, nie będzie się rozwarstwiał. Wyciskarka ta jest zatem świetną alternatywą dla każdej zaganianej osoby, która chce żyć zdrowo, ale nie ma czasu na codzienne przygotowywanie świeżej porcji soku.

Warto wspomnieć ponadto o takiej funkcji jak płukanie na biegu. W praktyce oznacza to, iż chcąc przepłukać urządzenie, nie musimy rozbierać modułu roboczego. Dzięki czemu wyjątkowo momentalnie możemy robić najróżniejsze soki jeden po drugim bez obaw o to, iż pomieszają się smaki.

Wyciskarka Hurom HU-500 zezwala na wyciskanie soku z niemal wszystkich typów owoców i warzyw, od warzyw liściastych, poprzez twarde warzywa korzeniowe na miękkich owocach, kiełkach i soi kończąc.

Jeśli chodzi o wygląd urządzenia, jest on wyjątkowo uniwersalny dzięki temu wyciskarka świetnie wpasuje się w aranżacja każdego wnętrza kuchennego. Ponadto jest nad wyraz kompaktowa i śladowa, wobec tego możemy znaleźć jej stałe miejsce zamiast każdorazowo wyciągać i chować.

Wyciskarka do warzyw i owoców to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie swoje i swych bliskich. Zdrowy fason bycia bowiem uchroni nas poprzez wieloma chorobami i pozwoli w pełni radować się życiem.

Chcąc podsumować najważniejsze zalety wyciskarki Hurom HU-500 nie można pominąć takich kwestii jak: • funkcja mieszania umożliwiająca nam komponowanie zróżnicowanych koktajli i musów

 • 10 lat gwarancji na silnik i 2 lata części

 • cicha praca urządzenia

 • europejski atest bezpieczeństwa

 • dostęp do serwisu i części zamiennych

 • efektywne chłodzenie silnika

 • załączone do zestawu dwie sztuki litrowych pojemników z miarką na sok i dwie szczoteczki usprawniające czyszczenie sita

 • obudowa pokryta najwyższej jakości lakierem, który nie łuszczy się, nie blaknie i nie rysuje

 • perłowy lakier obudowy, na którym nie pozostają ślady palców i inne zabrudzenia

 • pokrywa na misę zasypową, dzięki której misa nie będzie zakurzona

 • funkcja wstecznego biegu, dzięki któremu można odblokować urządzenie, jeśli zostanie wrzucony do niego zbyt znaczny kawałek surowca

 • brak konieczności używania popychacza

 • komfortowa i prosta obsługa, która nie wymaga krojenia bezkompromisowca na nad wyraz nieduże kawałki

 • dwa sita, które dają możliwość wyboru ulubionej konsystencji napoju

 • regulacja wypływu soku, która scala się z występowaniuą zatyczki wypływu soku - dzięki niej problem z rozlewaniem i kapaniem zostaje rozwiązany

 • proste, szybkie montowanie i rozmontowanie urządzenia z racji tego, iż wyciskarka nie ma niewygodnych zaczepów pomiędzy modułem napędowym a roboczym

 • funkcja przepłukiwania na biegu

 • szybkie pozyskanie soku (litr soku w około 5-7 minut)

 • ogromna skuteczność - mamy możliwość pozyskać do dwóch razy więcej wyciśniętego soku w przypadku konwencjonalnych sokowirówek

 • wartościowy sok, który jest bogaty w enzymy i witaminy uzyskany za pomocą wolnoobrotowej technice wyciskania

 • , a także bezpieczeństwo zapewnione poprzez wykorzystanie sita i wałka ślimakowego tworzonych z przychylnego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultemWyniki testów:

Hurom Slow Juicer VS Sokowirówka

Badania pozostały przeprowadzone przez:

Michelson Laboratories, Inc.

Z akredytacją Instytutów jak:

• ISO/IEC17025 accredited laboratory through A2LA
(International Organization for Standardization/ International Electrotechnical commision)
• USDA (United States Department of Agriculture)
• FDA (US Food & Drug Administration)
• USDA National Nutrient Database

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł