Hurom GD

Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor bordowy, czerwony, biały
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 78 obr/min
Ilość prędkości 1
Pojemnik na sok nie
Pojemnik na miąższ tak
Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD Hurom GD
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

WYCISKARKA SOKU HUROM GD

Z funkcjami robota kuchennego

Do wyboru odcienie: BURGUND, a także KOŚĆ SŁONIOWA

Wyciskarka Soku Hurom GD jest pierwszą poziomą wyciskarką znanej koreańskiej firmy HUROM

Produkty Hurom znane są ze swej bardzo prawidłowej jakości oraz bezusterkowości i bezawaryjności.

Wyciskarka Hurom GD to odpowiednik wyciskarek: Oscar DA 1000, Omega 8006 oraz Samson

Jednak różni się od nich tym iż obszerniejszą średnicę otworu wsadowego dzięki temu

można wrzucać do wyciskarki pokaźniejsze kawałki owoców i warzyw i nie trzeba ich kroić na mniejsze

poprzez co szybciej wyciśniemy sok.

WIELOCZYNNOŚCIOWA WYCISKARKA SOKÓW HUROM GD

• WYCISKARKA OWOCÓW efektywnie wyciska sok z owoców twardych i miękkich: nawet ze przede wszystkim najtrudniejszych do wyciskania owoców cytrusowych.

• WYCISKARKA WARZYW wyciska wszystkie warianty warzyw, w tym: marchewki, buraki, seler, paprykę i rzodkiewki, nie niszcząc ich naturalnego zapachu i wartości odżywczych. Świeży smak i zachowanie pełnych wartości odżywczych są gwarantowane poprzez użycie unikatowego procesu wyciskania.

• KIEŁKI PSZENICZNE I ROŚLINY LIŚCIASTE kapusta czerwona i zwyczajna, szpinak i igły sosnowe to wyłącznie kilka towarów naturalnych z których można wycisnąć sok przy pomocy OSCAR. Ciesz się tym co najkorzystniejszego proponuje natura w świeżym jedzeniu i wyciśnij je żeby skorzystać z pełni zachowanych wartości odżywczych.

• ROBOT KUCHENNY sieka i mieli, wyciągając naturalny smak i wartości odżywcze z czosnku, szalotek, czerwonej papryki, imbiru i większości innych roślin, w tym ziół i przypraw. Za pomocą trybu mielenia z łatwością i szybko przygotujeszdelikatne jedzenie dla dzieci. Zrobi pyszne masy dla dzieci, w tym cukierki bakaliowo-orzechowe.

• MASZYNA DO MAKARONU Domowe spaghetti, linguini czy pałeczki chlebowe mogą zostać wyciśnięte w ciągu kilku minut przy pomocy specjalnej dyszy.

• HOMOGENIZATOR Przyrządź świeże zamrożone desery, naturalną żywność dla niemowląt i masło orzechowe ze świeżych owoców i warzyw.

• MŁYNEK DO KAWY Zmiel ziarna kawy na mączkę.


Nowy typ Świdra: 3 etapowy system rozdrabniania towarów, świeże kompletne silikonowe sitko z nożykami.

Nagroda w Genewie, Szwajcaria

NOWY ŚLIMAK Z SUPER potężnEGO TWORZYWA

!!! GE ULTEM!!!

WYCISKARKA HUROM GD JEST NIEPORÓWNYWALNIE najkorzystniejszA POD WZGLĘDEM ILOŚCI WYCIŚNIĘTEGO SOKU I SUCHEJ MASY spomiędzy WYCISKAREK JEDNO-ŚLIMAKOWYCH I NIE TYLKO, KTÓRE MAJA POJEDYNCZE I krótkiE SITO W TAKICH MODELACH OD NAJSŁABSZYCH JAK: HEALTH JUICER (ZBUDOWANY NA BAZIE RĘCZ NEJ WYCISKARKI O SŁABEJ MOCY SILNIKA), przeciętneJ JAKOŚCI SIMSON - MASTONE, I PORÓWNYWALNY DO OSCARA OMEGA oraz obszerniejszY poprzez CO NIEPORĘCZNY SOLO STAR.

OPIS technicznY:

Nazwa modelu: HUROM GD (dla celów domowych)

wymiary; Wys. 33 cm, Szer. 18 cm, Dł. 41 cm, Waga; 6,8 kg

Napięcie; 230 V 50 Hz, Silnik; 200 W, 1/3 KM jednofazowy indukcyjny, Świder; 75-85 obr/minWYPOSAŻENIE:

HUROM GD, Zespół do wyciskania soków, mas, lodów, makaronów i mielenia. Tłoczek z uszczelką silikonową, Pojemniki do soku i wytłoków, Sitka z wewnętrznymi nożykami do wyciskania soków i wyciskania mas, Końcówki do mas, lodów makaronów i mielenia.

Szczotka do mycia, Instrukcja obsługi,

Gwarancja na silnik 10 lat, a także 2 lata na części

WYMIENNE KOŃCÓWKI WIELOFUNKCYJNE

świeże SITKO Z SUPER mocnEGO TWORZYWA

!!! GE ULTEM!!!

Prawdziwym jedynym i najzdrowszym lekarzem ogólnym jest sama natura przyrody i z niej stosownie przygotowany świeży, żywy pokarm zawierający bioinformację tych roślin oraz sam człowiek, odżywiający się w ten sposób, dla poprawy zdrowia oraz zachowania witalności. Do tego celu służy najkorzystniejsza technologia w świecie wyciskająca soki, a nie żadna sokowirówka, odwirowująca jedynie wodę z roślin o smaku owocowo-warzywnym.

Przyjmowanie poprzez człowieka pokarmu, który leczy i jednocześnie jest lekarstwem, które go żywi, jest najistotniejsze dla zrozumienia podstawowej zasady zdrowia, które to słowa prekursora medycyny Hipokratesa, właśnie w dzisiejszych technokratycznych czasach zyskały na mądrości i znaczeniu.

Wytłoczony na zimno sok jest gęsty jak płynny mus. Z owoców i warzyw, a także z wszelkich zielenin, takich jak mlecz, pokrzywa, szpinak, płatki kwiatów umożliwia pełne wykorzystanie ich wartości odżywczych, w tym energetycznych przez pokarmowy układ trawienny człowieka.

Zdrowy pokarm jest jedynie ze świeżych roślin, skrupulatnie rozdrobnionych i nie pozbawiony substancji odżywczych z zawartością enzymów i błonnika, a także posiada także żywą energię z bio-informacją roślin, które dokarmiają i napełniają człowieka najważniejszą witalną energią.

RAW FOOD, CZYLI ŻYWY POKARM TO TEN, KTÓRY JEST NATURALNY naturalnY DLA ZDROWIA KAŻDEGO CZŁOWIEKA. JEST najkorzystniejszYM POŻYWIENIEM I LEKARSTWEM, W PRAKTYCE I WEDŁUG ZNANEJ ZASADY HIPOKRATESA, ALBOWIEM NIE MA INWESTYCJI udoskonalonEJ niż WE WŁASNE ZDROWIE, A WYCISKARKI DO SOKÓW NA TO POZWALAJĄ.

Polecamy i proponujemy to urządzenie produkujące żywy pokarm podnoszący witalność, w najważniejszym celu, którym jest Zdrowie Organizmu Człowieka. To niesamowite urządzenie wystarcza zamiast wielu jeszcze dziś lubianych słabych i zbędnych sprzętów zmechanizowanych służących do przygotowywania pokarmów. Zamiast korzystać z martwych pokarmów (bez energii i wartości organicznej) i miernej jakości urządzeń, namawiamy do używania takich, które pozwalają naszemu organizmowi przyjmować jak najlepszy żywy pokarm, a nie martwy, pozbawiony energii jaki powodują, inne urządzenia albo "produkty" spożywcze, powszechnie znajdujące się w rozmaitych opakowaniach o "długim" terminie ważności, dostępne zarówno w sklepach jak i aptekach. Daje to sporo do myślenia, na ile są one pokarmem godnym człowieka, albowiem w przyrodzie, każda komórka będąca jednocześnie pokarmem żyje, a nie jest martwa. Tak wiec nie należy spożywać martwych pokarmów, jeżeli chcemy żyć w pełni zdrowi i mieć energię witalną w całym ciele i radość na twarzy, a przyjmować adekwatny naturalny pokarm, który pochodzi z natury przyrody.

Najdłuższa Gwarancja Producenta 5 lat! na silnik i 1 rok na części!

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł