Angel 7500

Angel 7500 Angel 7500 Angel 7500 Angel 7500
Funkcje funkcja reverse
Kolor stalowy
Moc 180 W
Prędkość obrotowa 86 obr/min
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak
Angel 7500 Angel 7500 Angel 7500 Angel 7500
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

mocne strony

prosta w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

Niska szybkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

duży dobór możliwości wyciskania

automatyczny czujka przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

dane technologiczne

przedstawiamy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 7500 to esencja nadzwyczajnej wyciskarki, której producentem jest koreańska firma Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat tworzy i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Urządzenie z całości zostało wykonane ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-304, która cechuje się wysoką odpornością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej właściwości wchodzenia w reakcje chemiczne z różnorodnymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz przepięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez dwóch zdań żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej specyficznej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty przez opatentowane dwa ultra staranne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: ascetyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków niezwykle skrupulatnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod wielkim ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości części odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok ponadto nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za precyzyjność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemysurowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 pozostała zaopatrzona w kilka interesujących rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujka, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co dodatkowo jest innowacyjnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,na dodatek dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania wykorzystywania drobnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało produkowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze właściwości wyciskarki Angel 7500 przystępna w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezapelacyjnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie wykorzystywana. Angel 7500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest prosta w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Podwójne świdry są produkowane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest prosty do utrzymania w czystości.

Niska szybkość obrotowa

86 obrotów na minutę to wyśmienita prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza znikome utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a stosowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, żeby uzyskać gotowy produkt. A na dodatek otrzymujemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

wspaniałe, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Znaczna siła zgniotu pozwala momentalnie i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, by zmienić sitka na adekwatne do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania stosowania innych. Nie wymaga przypasowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów pozwala na bezustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

obszerny dobór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także uniemożliwiający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest doskonale zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując niezwykle suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł