Neonail Zestaw manicure japoński p.shine (5903274013873)

Neonail Zestaw manicure japoński p.shine (5903274013873)
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

MANICURE JAPOŃSKI P. SHINE*

JAPOŃSKI MANICURE
Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową, a także naniesieniu na nią warstwy pudru. Wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły, zasila je w składniki naturalne (m.in. Witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli, a także krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana zarówno dla pań i panów, na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje komponenty zawarte w paście, chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem i działaniem czynników zewnętrznych jak woda, czy detergenty.

Powstały efekt, to efektowny, jedwabisty blask, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Jego wykonanie jest bardzo proste, dlatego każdy może wykonać go sam w domu. Czas trwania zabiegu w salonie kosmetycznym to około 30 minut. Średnio co 2-3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

komplet Manicure Japoński "P.Shine" pozwala poprawnie wykonać manicure japoński.

zestaw posiada:
- 1 x pastę „1 PASTE" P.Shine (zielona) 8 g, - należy wcierać ją w naturalną płytkę paznokciową za pomocą
specjalnej polerki;
- 1 x puder „2 POWDER" P.Shine (różowy) 5 g - po zaimplementowaniu pasty P.Shine należy wcierać puder w naturalną
płytkę paznokciową przy pomocy dedykowanej do tego polerki. W ten sposób zabezpieczamy składniki zawarte w
paście i pozwalamy im wniknąć w płytkę paznokciową;
- 1 x zieloną polerkę P.Shine z jelonka, która wykorzystywana jest do wcierania pasty P.Shine (kolor zielony) w naturalną
płytkę paznokciową. Wytwarzana jest ze skóry jelenia;
- 1 x różową polerkę P.Shine z jelonka, która używana jest do wcierania pudru P.Shine (kolor różowy) w naturalną
płytkę paznokciową. Tworzona jest ze skóry jelenia;
- 1 x pilniczek służący do skracania i matowienia paznokci przed wykonaniem zabiegu;
- 1 x plastikową szpatułkę służącą do nakładania pasty i pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórek
przed wykonaniem zabiegu;
- 3 x polerkę dwustronną.

UWAGA! Skład zestawu nie podlega modyfikacji.

OPIS ZABIEGU:
Zabieg Japońskiego Manicure jest nadzwyczaj prosty. Produkty są odpowiednio ponumerowane, oznajmiając o
kolejności wykonywania zabiegu. Odcienie opakowań pasty/pudru odpowiadają kolorom polerek, tak żeby nie mylić
typu polerki dedykowanej do trafnego kosmetyku: pasty/balsamu lub pudru.

1) Pasta (zielone opakowanie „1 PASTE") P.Shine - należy wmasować ją w płytkę paznokcia przy pomocy specjalnej polerki. Mikroskopijne cząstki ścierne niwelują wszelkie nierówności, równocześnie delikatnie peelingując płytkę. Skoncentrowane komponenty i witaminy wiążą wodę, upraszczają przenikanie innych substancji, wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Ruchy polerki oraz parametry pasty powodują intensywniejsze ukrwienie łożyska. Dzięki czemu od razu po zabiegu płytka ma piękny, zdrowy odcień. Pastę należy zabezpieczyć przy pomocy pudru.

2) Puder (różowe opakowanie „2 POWDER") P.Shine - nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder za pomocą polerki. Pasta zatrzymuje składniki zawarte w paście i broni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie paznokcie zabezpieczone są przed czynnikami zewnętrznymi np. Woda, detergenty. Dodatkowym rezultatem jest spektakularny, jedwabisty lśnienie, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni.

3) Zielona polerka stworzona ze skóry jelenia. Używana podczas zabiegu P.Shine do wcierania balsamu albo pasty (kolor zielony). Używanie innej polerki sugerowana polerka z jelonka może nie sprostać zadaniu.

4) Różowa polerka wykonana ze skóry jelonka. Używana w trakcie zabiegu P.Shine do wcierania balsamu lub pudru P.Shine (kolor różowy). Stosowanie innej polerki polecana polerka z jelonka może nie sprostać zadaniu.

5) Dwustronna polerka do zmatowienia płytki paznokcia przed wykonaniem zabiegu. Specjalnie dostosowane ziarno nie narusza naturalnej struktury płytki.

6) Plastikowa szpatułka do nakładania pasty / pudru P.Shine na polerkę i do odpychania skórek przed wykonaniem zabiegu.

DEZYNFEKCJA: jeżeli zabieg realizowany jest w salonie kosmetycznym, należy oczywiście pamiętać o
zdezynfekowaniu trafnych produktów.

przejrzyj co o Manicure Japońskim piszemy na


* komplet wysyłany jest listem poleconym

Twoje paznokcie są kruche i delikatne? A może masz ochotę wypróbować inną metodę realizowania manicure? Postaw na zestaw do paznokci, który pomoże Ci głęboko odżywić płytkę! Jest to oczywiście komplet do manicure japońskiego. Odnajdziesz w nim wszystkie konieczne produkty i akcesoria, które pomogą Ci wykonać wszystkie etapy tego zabiegu.

Na początek omówmy zawartość zestawu do paznokci P.Shine – wynajdziesz w nim pastę i puder, które wciera się w płytkę i dwie specjalne polerki. Jest to główna baza, która odpowiada za odżywienie paznokci. Dodatkowo w skład tego zestawu wchodzą też inne, potrzebne akcesoria.

Manicure japoński nie jest nieprzystępnym zabiegiem, a z zestawem do paznokci P.Shine jest on naprawdę szczególnie prosty do wykonania. Spróbujesz?