TV LED Sony KD-85XG8596

TV LED Sony KD-85XG8596TV LED Sony KD-85XG8596TV LED Sony KD-85XG8596TV LED Sony KD-85XG8596
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Niesamowite obrazy 4K dzięki procesorowi 4K HDR Processor X1™ System Acoustic Multi-Audio™ gwarantujący niebywałe wrażenia. Wyszukuj rozrywkę głosowo na platformie Android TV™ Obraz i dźwięk współgrają świetnie.

Daj się porwać realistycznemu obrazowi i niezwykłemu dźwiękowi. Bardzo szczegółowe obrazy w połączeniu z technologią Sound-from-Picture Reality™ dają fascynujące efekty audiowizualne. Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™: więcej szczegółów, więcej naturalności, wierniejsze odtworzenie rzeczywistości.

Dzięki technice Object-based HDR remaster nasz procesor 4K HDR Processor X1™ stwarza obszerniejszą głębią, wyraźniejsze tekstury i naturalne barwy. Czyste, jaśniejsze kolory sprawiają, że obraz jest wyjątkowo realistyczny.

Sound-from-Picture Reality™ System Acoustic Multi-Audio™ to dwa dopełniające głośniki wysokotonowe znajdujące się z tyłu telewizora, które w połączeniu z głośnikami bass reflex odpowiadają za system Sound-from-Picture Reality™.

Gdy obraz i dźwięk precyzyjnie ze sobą współgrają, oglądanie staje się jeszcze bardziej fascynujące. Poczuj magię kina. Przenieś kino do domu. Technika Dolby Vision™ gwarantuje niespotykany realizm obrazu, zaś Dolby Atmos™ powoduje,pokój wypełnia niesamowity dźwięk przestrzenny.

ekran TRILUMINOS™ Display: udoskonalone barwy, lepsza jasność. Odkryj żywe, realistyczne barwy dookoła. Technologia TRILUMINOS™ Display korzysta z szerokiej palety barw, zapewniając wierne odwzorowanie odcieni i odcieni.

Dostrzeż najdrobniejsze detale obrazu dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO technika 4K X-Reality™ PRO zbliża każdy obraz do rozdzielczości 4K, gwarantując wyjątkową czystość obrazu. Obrazy są wyostrzane i ulepszane w czasie rzeczywistym, co sprawia, iż każdy składnik książek i biblioteki jest idealnie widoczny.

Piękno widoczne z każdego miejsca Ten telewizor 4K HDR o wytwornym i surowym wyglądzie pozwala skupić się na tym, co ważne – czyli na obrazie. Rzeczywisty wygląd może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

technologia object-based HDR remaster Dzięki remasteringowi obiektowemu HDR kolor poszczególnych obiektów na ekranie jest analizowany, a ich kontrast adekwatnie dostosowywany, w przeciwieństwie do większości telewizorów, w których kontrast jest dostosowywany wyłącznie w oparciu o krzywą kontrastu pomiędzy czernią i bielą.

Jako że obiekty są remasterowane pojedynczo, ten telewizor odtwarza ulepszoną głębię, tekstury i bardziej realistyczny obraz. Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć Po co tracić czas na przeglądanie długich list? Wyszukiwanie głosowe na platformie Android TV™ zezwala na korzystanie z wyszukiwarki Google, dzięki czemu można szukać tworzyw w zróżnicowanych serwisach, nie marnotrawiąc czasu na wpisywanie tekstu.

Można dodatkowo skorzystać z propozycji: na przykład zapytaj o „komedie romantyczne", a pojawi się lista tytułów z tego gatunku....