TV LED Sharp 40BL3EA

TV LED Sharp 40BL3EA
Przekątna ekranu 40 "
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Centrum rozrywki i edukacji Domowe centrum rozrywki i edukacji? sporo osób wskaże na telewizor, ponieważ może pełnić dużo funkcji. Obejrzysz na nim ulubione filmy, programy telewizyjne,jeszcze podłączysz konsolę do gier, odtwarzacz Blu-Ray, laptopa i niemało innych maszyn wyekwipowanych w HDMI.

wspaniały obraz w jakości 4K na 40-calowym ekranie sprawi, że prosto zapomnisz o rzeczywistości przenosząc się do świata wirtualnych historii. Telewizor SHARP LED 40BL3EA ma rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli.

Android TV Smart TV czyli dostep do Internetu w telewizorze. Android TV jest zintegrowany z Google Assistant i sterowaniem głosowym, co sprawia, że korzystanie z modelu 40BL3EA jest wyjątkowo proste. Masz dostęp do wielu aplikacji, takich jak Netflix, Youtube, Deezer i niemało innych, jak także do oglądarki internetowej.

Internet nie będzie miał przed Tobą tajemnic! Ace Pro Ultra Ta innowacyjna technika jest wyjątkowo produktywna i odpowiada za wspomaganie optymalizacji obrazu. Jak to działa? Wielordzeniowy mikroprocesor analizuje i wspomaga odbierane sygnały video, dzięki czemu kolory są bardziej skrupulatnie odwzorowane i wyraziste.

A poprzez to obraz na ekranie jest wyraźny i wyjątkowo naturalny. HDR - High Dynamic Range Jeszcze lepszy i bardziej realistyczny obraz w telewizorze SHARP LED 40BL3EA gwarantuje funkcja HDR, której zadaniem jest powiększenie współczynnika kontrastu i palety odcieni.

Przestrzenny dźwięk Jeśli uwielbiasz oglądać filmy lub grać na konsoli, docenisz jakość dźwięku. Dzięki systemowi dźwiękowemu Harman Kardon będziesz mieć wrażenie, ze jesteś na sali kinowej. Model 40BL3EA posiada zintegrowane jedwabne głośniki wysokotonowe i unikatowa dynamika nieszablonową precyzyjność i żywe odtwarzanie dźwięku.

DTS Virtual:X i dekodery audio DTS, DTS HD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital z dwoma głośnikami o mocy 10 W każdy i subwooferem o mocy 15 W sprawią, iż oglądanie filmów wbije Cię w fotel! technologia Active Motion 600 technika Active Motion zapewnia wielkie możliwości regulacji i obróbki obrazu, dzięki temu możemy wyśmienicie skonsolidować jakość wyświetlanego materiału do naszych preferencji i odbieranego sygnału.

Wyszukiwanie głosowe Jeśli pilot nie jest Twoim ulubionym narzędziem, na pewno ucieszy Cię zaimplementowany asystent Google. Znacznie upraszcza korzystanie z telewizora SHARP LED 40BL3EA, ponieważ teraz wystarczy tylko wcisnąć przycisk mikrofonu i wydać mu odpowiednie polecenie.

Funkcjonalności Możesz odbierać telewizję kablową dzięki tunerowi DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S. Podłączysz do telewizora w dodatku dwa USB, co pozwoli Ci obejrzeć zapisane zdjęcia albo posłuchać muzyki w idealnej jakości....