TV LED Philips 43PUS7334

TV LED Philips 43PUS7334
Przekątna ekranu 43 "
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

The one to watch. Philips TV. Looks better. 4K UHD LED Android TV z 3-stronnym Ambilight Rodzinny wieczór filmowy. Ważny mecz. Niezależnie od okazji, wybierz genialną jakość obrazu i nieprzeciętny dźwięk.

Telewizor z serii Performance sprawia, że wszystkie treści wyświetlane na ekranie wyglądają wspaniale, a system Ambilight uzupełnia je o jedyne w swym rodzaju wrażenia. Ambilight Przenieś emocje poza ekran.

Z Philips Ambilight filmy i gry są o dużo bardziej wciągające. Muzyce towarzyszy pokaz świateł. A Twój ekran wydaje się być pokaźniejszy, niż jest w rzeczywistości. Inteligentne diody LED rozmieszczone na obudowie telewizora rzucają na ściany światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym.

Doświadczasz idealnie dopasowanego, barwnego oświetlenia i zyskujesz kolejny powód by pokochać swój telewizor. 4K Ultra HD przepięknie ostry. Przejrzyj więcej. Telewizor Philips 4K UHD ożywia treści, które oglądasz, dzięki bogatym kolorom i wysokiemu poziomowi kontrastu.

Obraz o jeszcze większej głębi, a także płynny ruch. Filmy, programy, gry i inne, wyglądają świetnie, niezależnie od źródła. Procesor przetwarzania obrazu Philips P5 Perfekcja niezależna od sygnału źródłowego.

Procesor P5 dostarcza obraz tak znakomity, jak treści, które kochasz. Detale zyskują o dużo obszerniejszą głębię. Odcienie są intensywniejsze, w trakcie gdy odcienie skóry wyglądają jeszcze bardziej naturalnie.

Kontrast jest tak czysty, iż jesteś w stanie poczuć każdy szczegół. Ruch tak płynny, że niezależnie od tego jak prędkie będzie tempo gry, nie przegapisz żadnego szczegółu. Dolby Vision and Dolby Atmos Kinowa jakość obrazu i dźwięku.

Wsparcie najwyższej jakości formatów dźwięku i wideo Dolby oznacza, że oglądane poprzez Ciebie treści HDR będą wyglądać i brzmieć niewiarygodnie realnie. Niezależnie, czy oglądasz najnowszy serial online, czy linię filmów na Blu-Ray, będziesz delektować się kontrastem, jasnością i kolorem, które odzwierciedlają oryginalne intencje reżysera.

A wszystko to uzupełni przestrzenny dźwięk o niezwykłej czystości, szczegółowości i głębi. Kompatybilny z HDR 10+ Oglądaj treści zgodnie z zamysłem reżysera. Twój telewizor Philips został produkowany do maksymalnego użycia formatu wideo HDR10+.

Kontrast, odcień i stopnie jasności są stosownie dostosowywane do każdej klatki. Niezależnie, czy jest to Twój ulubiony serial, czy najnowszy przebój kinowy, cienie będą jeszcze głębsze. Jasne obszary jeszcze bardziej rozświetlone.

odcienie jeszcze bardziej prawdziwe. Android TV Po prostu - smart. Uczyń Android TV swym własnym. Jeśli w tym tygodniu wszystko kręci się wokół Amazon’a i YouTube'a, a w przyszłym nie możesz oderwać się od Netflix'a - nie ma sprawy.

krystaliczny, intuicyjny interfejs pozwoli Ci na umieszczenie treści, które kochasz w centralnym,dostępnym miejscu. Odtwarzaj seriale bezpośrednio od miejsca, w którym przerwałeś oglądanie i bądź na bieżą...

Reklama