TV LED Manta 50LUA57L

TV LED Manta 50LUA57LTV LED Manta 50LUA57L
Przekątna ekranu 50 "
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Telewizor MANTA LED 50LUA57L LED50LUA57L Android z funkcją E-share - to multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny! Manta LED50LUA57L to nowy model telewizora opartego na najnowocześniejszym systemie ANDROID z obszernym i czytelnym 50-calowym ekranem w rozdzielczości Ultra HD, z niepowtarzalną funkcją E-Share.

Manta EMEPROR to widocznie więcej aniżeli tylko telewizor! To multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny! zastosowana funkcja E-Share jest dużym ułatwieniem w rutynowym używaniu telewizora Manta LED50LUA57L.

Zarządzanie plikami ze smartfona* na ekranie 50-calowego telewizora nigdy nie było tak proste. Dzięki oryginalnej funkcji E-share przez łączność WiFi w każdej chwili można bezprzewodowo wysłać zdjęcia albo filmy ze smartfona* na wyświetlacz telewizora i przeglądać je w gronie rodziny czy przyjaciół.

w przypadku, gdy pilot zdalnego sterowania do telewizora Manta zgubi się, a właśnie rozpoczyna się mecz... Można bez obaw wykorzystać smartfona*, który z powodzeniem zastąpi pilota. Telewizja w jakości UHD! 50 calowy telewizor Manta LED50LUA57L to gwarancja najwyższej jakości i wysokiej rozdzielczości ULTRA HD.

Oglądanie filmów na tym TV to obszerna przyjemność! Telewizor jest zaopatrzony w złącza RF, HDMI x 2, USB2.0 x 3, COAX, Y PB PR, Earphone, VGA, PC Audio In, Cl, SCART, AV IN, RJ45. Wysoka jakość wykonania! LED50LUA57L wykonany jest z składników pochodzących od najkorzystniejszych światowych producentów podzespołów elektronicznych.

Gwarancję wysokiej jakości zapewnia też montaż w Polsce i rygorystyczna kontrola jakości prowadzona w polskiej fabryce. W sytuacji jakichkolwiek problemów technologicznych, telewizory objęte są opieką posprzedażową - MANTA EXPRESS.

ANDROID TV to zdecydowana przewaga nad SMART TV. W kontraście do systemów SMART TV opartych o zamknięte platformy jak Tizen czy Web OS, telewizor Manta LED50LUA57L oferuje bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play marki Google, z którego można pobrać preferowane aplikacje.

Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak: Netflix, Player TVN, Cyfrowy Polsat GO, HBO GO i wielu innych. W telewizorze zainstalowane są modne aplikacje: YouTube, oglądarka internetowa, Twitter, Facebook i menadżer plików.

seria telewizorów Manta EMPEROR wyróżnia się na tle rynku otwartym systemem ANDROID, który inicjuje być rewolucją technologiczną w świecie telewizorów ze względu na nieograniczone możliwości stosowania.

*Dotyczy smartfonów opartych o system Android

Reklama