Nokia 800 Tough

Nokia 800 ToughNokia 800 ToughNokia 800 ToughNokia 800 ToughNokia 800 Tough
System operacyjny iOS
Komunikacja WiFi, Bluetooth, LTE, 3G
Funkcje GPS, odtwarzacz MP3
Liczba rdzeni 2
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: towar powystawowy, mikro ryska na wyświetlaczu (skomplikowana do uchwycenia na zdjęciu). • Towar efektywny technicznie.

• towar profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu. Telefon do Zadań Specjalnych Wytrzymały telefon Nokia 800 Tough genialnie radzi sobie w niełatwych warunkach. Wyposażony został w baterię o długim czasie działania, łączność z Internetem w technice 4G LTE, a także wszystkie konieczne narzędzia i funkcje takie jak aparat, latarkę, przycisk Google Assistant, a także obsługę takich aplikacji jak Mapy Google i WhatsApp.

bezusterkowy Chwyt i pokaźniejsze Przyciski zaimplementowane w modelu Nokia 800 Tough gumowane przyciski są bardziej wytrzymałe i powodują, że telefon jest pewniejszy i bardziej mocny w dotyku, łatwo się go używa nawet w rękawiczkach.

dodatkowo przeciwpoślizgowa warstwa i gumowe krawędzie sprawiają, ze urządzenie nad wyraz pewnie leży w rąk obniżając ryzyko upuszczenia. Woda i Pył Nie mają Szans Zaprojektowany do pracy w nieprzystępnych warunkach telefon Nokia 800 Tough wytrzymuje zanurzenie w wodzie na głębokość do 1,5 metra choćby poprzez 30 minut, więc praca w deszczu czy upadek do kałuży nie stanowią problemu.

Dodadkowo pył na przykład z placu budowy na dodatek nie zaszkodzi temu urządzeniu, dzięki uszczelnionej konstrukcji która nie przepuści ani jednego ziarenka piasku. Potężna budowa modelu 800 Tough dokument wojskowy MIL-STD-810G, który zapewnia działanie urządzenia nawet w najbardziej niessprzyjających warunkach, także w temperaturach od -20 do +55 stopni Celsjusza.

Bezproblemowa Łączność technika 4G LTE gwarantuje dużą prędkość połączenia z internetem. Dodatkowo można skonfigurować punkt dostępu Wi-Fi i udostępnić go pobliskim urządzeniom, na przykład własnemu notebookowi albo tabletowi.

Fabrycznie zainstalowane aplikacje takie jak WhatsApp i Facebook zezwalają na stały kontakt z rodziną lub współpracownikami. A jeśli będziesz potrzebować więcej aplikacji to zawsze możesz je pobrać z nieprzerwanie powiększającego się sklepu.

Asystent Głosowy żeby dzwonić i wysyłać wiadomości, nie musisz niczego pisać. Jednym naciśnięciem przycisku możesz uruchomić usługę Google Assistant, która pozwala głosowo obsługiwać głównie używane funkcje telefonu.

Przy użyciu usługi Google Assistant możesz jeszcze szybciej przeszukiwać Internet, sprawdzać pogodę i czytać najświeższe aktualności. Wytrzymała bateria i konieczne Narzędzia Bateria o obszerności 2100 mAh w którą został wyposazony model Nokia 800 Tough należy do najkorzystniejszych w ofercie pod względem żywotności.

Czas czuwania wynosi do 43 dni. Dzięki tak wytrzymałej baterii telefon został wyposażony w zestaw niezbednych narzędzi aby mógł stawić czoła rutynowym wyzwaniom. Zastosowany aparat tylny o rozdzielczości 2 megapikseli i {pomocn|przydatn)a w słabszym oświ...