Apple iPhone 7 Plus 128GB

Apple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GBApple iPhone 7 Plus 128GB
System operacyjny iOS
Przekątna wyświetlacza 5.5 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1920 x 1080
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 128 GB
Pamięć RAM 2 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 12 Mpx
Aparat przedni 7 Mpx
Czas czuwania 384 h
Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, barometr, czujnik grawitacyjny, czujnik światła
Komunikacja WiFi, USB, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
Funkcje GPS, czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 2900 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD nie
Liczba rdzeni 6
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Opis
Opis towaru
iPhone 7 radykalnie poprawia kluczowe komponenty iPhone’a. Przynosi nowe, innowacyjne aparaty do zdjęć i video. Największą moc i najwydajniejszą baterię w historii tego urządzenia. Głośniki stereo hipnotyzujące fantastycznym dźwiękiem. Najjaśniejszy i wyświetlający najszerszą gamę barw wyświetlacz. Niepodatność na wodę i zachlapania., a także imponujący wygląd, na który zasługuje coś tak konkretnego. Oto on. IPhone 7.

konstrukcja

Odważny dizajn. Wody się nie boi.

iPhone 7 osiągnął nowy poziom precyzji i wynalazczości. Wykończenie w kolorze onyksu jest nieporównywalne z niczym, co udało nam się wcześniej stworzyć. Pokrywa jest odporna na wilgoć i zachlapania. 1 Przycisk Początek przeprojektowany od podstaw. A nowa konstrukcja unibody absolutnie gładka w dotyku.

W dwóch rozmiarach. I pięciu wykończeniach.

iPhone 7 i iPhone 7 Plus wzbogacają dotychczasową paletę o dwa świeże wykończenia: piękną, matową czerń i połyskliwy onyks. Oba modele, 4,7 cala i 5,5 cala, stworzone z ultramocnego aluminium kolekcji 7000, możesz również w znanych z wcześniejszych wersji kolorach srebrnym, złotym i różowego złota.

Aparaty iPhone'a 7 Plus

Oba pracują na jedno zdjęcie.

iPhone 7 Plus to nie tylko całkowicie nowy aparat – to teraz zintegrowany system składający się z dwóch aparatów. Ten sam 12-megapikselowy szerokokątny, który zastosowaliśmy w konstrukcji iPhone'a 7, współpracuje z proponującym pokaźniejsze zbliżenia aparatem z teleobiektywem. Co pozwala robić lepsze zdjęcia z obszerniejszego dystansu. A dzięki nowemu efektowi głębi ostrości (przystępnemu wkrótce) fotografie portretowe będą wyglądać lepiej aniżeli kiedykolwiek. Chyba nie trzeba prosić o uśmiech.

wyświetlacz Retina HD

Najjaśniejszy i najbarwniejszy ekran iPhone'a.

Niemal wszystko, co robisz z iPhonem, rozgrywa się na jego wyświetlaczu. To tu oglądasz zdjęcia, czytasz wiadomości i robisz codziennie sporo innych rzeczy. A ponieważ wyświetlacz iPhone'a 7 odwzorowuje ten sam zakres odcieni, co cyfrowy przemysł filmowy, wyświetlane treści są żywsze i rozświetlone dodatkowym blaskiem. Po prostu – więcej światła, jeśli wolno przywołać klasyka.

Więcej odcieni, prawdziwszy obraz.

Nowy ekran Retina HD z zwiększoną gamą barw wyświetla je w standardzie filmowym i oferuje najlepszy dostępny w smartfonach system zarządzania paletą barw. Na obraz składa się teraz więcej odcieni, dzięki czemu odwzorowanie jest jeszcze bliższe rzeczywistości. Barwy są tak samo wierne, gdy oglądasz fotografie wymarzonej sukienki, jak i wtedy, gdy odtwarzasz Live Photos z wycieczki w tropiki. Wszystko wygląda tak, jak w realu.

3D Touch. Jeszcze więcej na dotyk.

Kiedy korzystasz z 3D Touch, iPhone odpowiada lekkimi stuknięciami. Zobaczysz, ile można zdziałać jednym naciśnięciem. A choćby to poczujesz. Nowy ekran Retina HD iPhone'a 7 szeroko wykorzystuje oferowane przez system iOS możliwości technologii 3D Touch. Wiadomości, Kalendarz i Mail oraz inne aplikacje posiadają teraz jeszcze bogatszy i bardziej responsywny interfejs.

Czip A10 Fusion

Żaden smartfon nie miał tak potężnego czipa.

iPhone 7 wykorzystuje najpotężniejszy procesor ze wszelkich smartfonów. Jest nie tylko szybszy od wcześniejszych iPhone'ów, ale i wydajniejszy energetycznie. To stąd, iż procesor A10 Fusion dysponuje nową architekturą umożliwiającą szybsze przetwarzanie, kiedy używasz urządzenia aktywnie,, a także ograniczenie zużycia energii, gdy dajesz mu odetchnąć. Dodaj do tego najwydajniejszą jak dotąd baterię, a efekt zrobi wrażenie: pracujesz dwa razy szybciej niżeli z iPhonem 6, a mimo to rzadziej sięgasz po ładowarkę.

Działa szybciej, zużywa mniej energii.

Przeprojektowany czterordzeniowy procesor A10 Fusion zbudowany jest z dwóch ultraszybkich i dwóch wysoce skutecznych energetycznie rdzeni. Ultraszybkie działają dwa razy bystrzej aniżeli iPhone 6, a wysoce produktywne pracują, zużywając zaledwie 20 procent energii używanej poprzez dwa pozostałe rdzenie. Oznacza to, iż dysponujesz najwyższą skutecznością oraz najwyższą energooszczędnością zawsze, gdy ich Ci trzeba.

Najwydajniejsza bateria iPhone'a.

Dzięki czipowi A10 Fusion po ładowarkę będziesz odtąd sięgać rzadziej niż dotychczas. IPhone 7 oferuje nawet o dwie, a iPhone 7 Plus o jedną godzinę więcej pracy na baterii niż modele poprzedniej generacji. 3

Podwój objętość do 256 GB.

iPhone 7 przystępny jest w wersjach 32 GB, 128 GB oraz 256 GB, czyli z objętością dwukrotnie obszerniejszą niżeli oferowana w poprzednim modelu. Możesz więc mieć jeszcze więcej apek. I jeszcze więcej filmów. Nie mieści się w głowie? A w telefonie – owszem.

Audio

iPhone w stereo.

Głośniki stereo debiutują w konstrukcji iPhone'a. Grają dwa razy głośniej w porównaniu z iPhonem 6s i mają szerszy zakres dynamiki. Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy, czy po prostu rozmawiasz, iPhone 7 podkręca wrażenia.

EarPods. Ze złączem Lightning.

Z iPhonem 7 dostajesz słuchawki EarPods ze złączem Lightning. Jeśli jednak masz ochotę słuchać muzyki przez swoje stare słuchawki, możesz podłączyć je za pomocą dołączonej przejściówki na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Wi‑Fi + Cellular

Szybsze połączenia 4G LTE i najlepszy roaming.

iPhone 7 obsługuje technikę 4G LTE Advanced, w której szybkość pobierania danych sięga 450 Mb/s. Czyli jest ponad 50 procent wyższa w sytuacji iPhone'a 6s i trzy razy wyższa w porównaniu z iPhonem 6.5 A dzięki pokaźniejszej liczbie pasm LTE dysponujesz najkorzystniejszym roamingiem przystępnym na smartfonie. Szczęśliwych podróży.

Ultraszybki interfejs Wi‑Fi.

iPhone 7 ma superszybki interfejs Wi‑Fi proponujący choćby 866 Mb/s w przypadku standardu 802.11ac z technologią MIMO. Możesz oglądać strony internetowe i pobierać aplikacje, gry, a także materiały video z zawrotną szybkością.5

Odbieranie połączeń w apkach typu Facebook Messenger.

Niezależnie od tego, z jakiej apki przychodzi połączenie, iPhone 7 odbierze je tak, jak zwyczajną rozmowę. Masz nawet dostęp do kontaktów i możliwość zawieszania połączeń.

Oprogramowanie

iOS 10. Dzięki niemu tylko iPhone to iPhone.

iPhone 7 radykalnie ulepsza kluczowe części iPhone’a. Przynosi nowe, progresywne aparaty do zdjęć i video. Największą moc i najwydajniejszą baterię w historii tego urządzenia. Głośniki stereo hipnotyzujące fantastycznym dźwiękiem. Najjaśniejszy i wyświetlający najszerszą gamę kolorów wyświetlacz. Oporność na wodę i zachlapania., a także imponujący wygląd, na który zasługuje coś tak mocnego. Oto on. IPhone 7.

konstrukcja

Odważny dizajn. Wody się nie boi.

iPhone 7 osiągnął nowy poziom precyzji i wynalazczości. Wykończenie w kolorze onyksu jest nieporównywalne z niczym, co udało nam się wcześniej stworzyć. Obudowa jest oporna na wilgoć i zachlapania. 1 Przycisk Początek przeprojektowany od podstaw. A nowa konstrukcja unibody absolutnie gładka w dotyku.

W dwóch wymiarach. I pięciu wykończeniach.

iPhone 7 i iPhone 7 Plus wzbogacają dotychczasową paletę o dwa nowe wykończenia: piękną, matową czerń i połyskliwy onyks. Oba modele, 4,7 cala i 5,5 cala, wytworzone z ultramocnego aluminium linii 7000, możesz również w znanych z wcześniejszych wersji kolorach metalicznym, złotym i różowego złota.

Aparaty iPhone'a 7 Plus

Oba pracują na jedno zdjęcie.

iPhone 7 Plus to nie tylko całkowicie nowy aparat – to dzisiaj zintegrowany system składający się z dwóch aparatów. Ten sam 12-megapikselowy szerokokątny, który zastosowaliśmy w konstrukcji iPhone'a 7, współpracuje z oferującym pokaźniejsze zbliżenia aparatem z teleobiektywem. Co pozwala robić lepsze zdjęcia z większego dystansu. A dzięki nowemu efektowi głębi ostrości (przystępnemu wkrótce) fotografie portretowe będą wyglądać lepiej aniżeli kiedykolwiek. Chyba nie trzeba prosić o uśmiech.

wyświetlacz Retina HD

Najjaśniejszy i najbarwniejszy ekran iPhone'a.

Niemal wszystko, co robisz z iPhonem, rozgrywa się na jego wyświetlaczu. To tu oglądasz fotografie, czytasz wiadomości i robisz codziennie dużo innych rzeczy. A ponieważ wyświetlacz iPhone'a 7 odwzorowuje ten sam zakres kolorów, co cyfrowy przemysł filmowy, wyświetlane treści są żywsze i rozświetlone dodatkowym blaskiem. Po prostu – więcej światła, jeśli wolno przywołać klasyka.

Więcej odcieni, prawdziwszy obraz.

Nowy wyświetlacz Retina HD z rozszerzoną gamą odcieni wyświetla je w standardzie filmowym i oferuje najkorzystniejszy dostępny w smartfonach system zarządzania paletą odcieni. Na obraz składa się teraz więcej odcieni, dzięki temu odwzorowanie jest jeszcze bliższe rzeczywistości. Barwy są równie wierne, gdy oglądasz fotografie wymarzonej sukienki, jak i wtedy, gdy odtwarzasz Live Photos z wycieczki w tropiki. Wszystko wygląda tak, jak w realu.

3D Touch. Jeszcze więcej na dotyk.

Kiedy korzystasz z 3D Touch, iPhone odpowiada lekkimi stuknięciami. Zobaczysz, ile można zdziałać jednym naciśnięciem. A nawet to poczujesz. Nowy ekran Retina HD iPhone'a 7 szeroko wykorzystuje oferowane poprzez system iOS możliwości technologii 3D Touch. Wiadomości, Kalendarz i Mail oraz inne aplikacje posiadają teraz jeszcze bogatszy i bardziej responsywny interfejs.

Czip A10 Fusion

Żaden smartfon nie miał tak konkretnego czipa.

iPhone 7 wykorzystuje najpotężniejszy procesor ze wszystkich smartfonów. Jest nie tylko szybszy od wcześniejszych iPhone'ów, lecz i produktywniejszy energetycznie. To stąd, iż procesor A10 Fusion dysponuje nową architekturą umożliwiającą szybsze przetwarzanie, kiedy używasz urządzenia intensywnie, oraz ograniczenie zużycia energii, gdy dajesz mu odetchnąć. Dodaj do tego najwydajniejszą jak dotąd baterię, a efekt zrobi wrażenie: pracujesz dwa razy szybciej niż z iPhonem 6, a mimo to rzadziej sięgasz po ładowarkę.

Działa szybciej, zużywa mniej energii.

Przeprojektowany czterordzeniowy procesor A10 Fusion zbudowany jest z dwóch ultraszybkich i dwóch wysoce sprawnych energetycznie rdzeni. Ultraszybkie działają dwa razy bystrzej niżeli iPhone 6, a wysoce efektywne pracują, zużywając zaledwie 20 procent energii stosowanej przez dwa pozostałe rdzenie. Oznacza to, że dysponujesz najwyższą wydajnością i najwyższą energooszczędnością zawsze, gdy ich potrzebujesz.

Najwydajniejsza bateria iPhone'a.

Dzięki czipowi A10 Fusion po ładowarkę będziesz odtąd sięgać rzadziej niżeli dotychczas. IPhone 7 oferuje nawet o dwie, a iPhone 7 Plus o jedną godzinę więcej pracy na baterii niż modele poprzedniej generacji. 3

Podwój pojemność do 256 GB.

iPhone 7 przystępny jest w wersjach 32 GB, 128 GB, a także 256 GB, czyli z objętością dwukrotnie obszerniejszą niż oferowana w poprzednim modelu. Możesz więc posiadać jeszcze więcej apek. I jeszcze więcej filmów. Nie gromadzi się w głowie? A w telefonie – owszem.

Audio

iPhone w stereo.

Głośniki stereo debiutują w konstrukcji iPhone'a. Grają dwa razy głośniej w porównaniu z iPhonem 6s i posiadają szerszy zakres dynamiki. Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy, czy po prostu rozmawiasz, iPhone 7 podkręca wrażenia.

EarPods. Ze złączem Lightning.

Z iPhonem 7 dostajesz słuchawki EarPods ze złączem Lightning. Jeśli jednak masz ochotę słuchać muzyki przez swoje stare słuchawki, możesz podłączyć je za pomocą załączonej przejściówki na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Wi‑Fi + Cellular

Szybsze połączenia 4G LTE i najlepszy roaming.

iPhone 7 obsługuje technologię 4G LTE Advanced, w której szybkość pobierania danych sięga 450 Mb/s. Czyli jest ponad 50 procent wyższa w przypadku iPhone'a 6s i trzy razy wyższa w porównaniu z iPhonem 6.5 A dzięki pokaźniejszej liczbie pasm LTE dysponujesz najlepszym roamingiem przystępnym na smartfonie. Szczęśliwych podróży.

Ultraszybki interfejs Wi‑Fi.

iPhone 7 ma superszybki interfejs Wi‑Fi oferujący nawet 866 Mb/s w sytuacji standardu 802.11ac z technologią MIMO. Możesz oglądać strony internetowe i pobierać aplikacje, gry oraz materiały video z zawrotną prędkością.5

Odbieranie połączeń w apkach rodzaju Facebook Messenger.

Niezależnie od tego, z jakiej apki przychodzi połączenie, iPhone 7 odbierze je tak, jak zwyczajną rozmowę. Masz choćby dostęp do kontaktów i możliwość zawieszania połączeń.

Oprogramowanie

iOS 10. Dzięki niemu wyłącznie iPhone to iPhone.

Specyfikacja techniczna artykuł
producent
Kod producenta
MN4M2PM/A
EAN
190198043580
informacje podstawowe
Klasa premium
Wodoodporny
Czarny
technologiczne
Apple A10
Pamięć RAM
3 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
Lightning
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
wyświetlacz dotykowy
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
7
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
sensor grawitacyjny
czujka światła
czujnik zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Latarka
Magnetometr
Słownik XT9
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Adapter do słuchawek
Instrukcja obsługi
kabel ze złącza Lightning na USB
Ładowarka
Słuchawki
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna towar
marka
Kod producenta
MN4M2PM/A
EAN
190198043580
informacje podstawowe
Klasa premium
Wodoodporny
Czarny
technologiczne
Apple A10
Pamięć RAM
3 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
Lightning
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
7
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
czujka grawitacyjny
sensor światła
sensor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Latarka
Magnetometr
Słownik XT9
Żyroskop
Bateria Fizyczne dołączone wyposażenie
Adapter do słuchawek
Instrukcja obsługi
kabel ze złącza Lightning na USB
Ładowarka
Słuchawki