Apple iPhone 6s 32GB

Apple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GBApple iPhone 6s 32GB
System operacyjny iOS
Rozdzielczość wyświetlacza 1334 x 750
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 32 GB
Pamięć RAM 2 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 12 Mpx
Aparat przedni 5 Mpx
Czas czuwania 250 h
Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, barometr, czujnik światła
Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC
Funkcje czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 1715 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Liczba rdzeni 2
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Opis
Opis produktu

Smartfon Apple, który optycznie jest niezwykle podobny do poprzedniego modelu kalifornijskiego giganta. Jedynie widocznie, ponieważ zmieniło się „tylko wszystko". Smartfon ma obły profil pokrywy i podwójnie jonizowane szkło zaprojektowane specjalnie na potrzeby iPhone 6s. Niewielka różnica w rozmiarach sprawia, iż urządzenie zachowuje swą ergonomię, praktyczność i wygodne korzystanie jedną ręką. Powiększona waga ze 129 do 143 gramów nie czyni go ciężkim — dzięki niej pewniej trzyma się go w dłoni.

Procesor A9 złożony z dwóch rdzeni dba o skuteczność oraz niesamowicie szybką i płynną pracę smartfona. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dwa rdzenie procesora Apple nie są tym samym, co dwa rdzenie urządzeń z systemem operacyjnym Android. Apple stosuje bardziej złożone rdzenie o pokaźniejszej produktywności, dlatego smartfon pracuje niemal dwukrotnie szybciej od poprzedniego modelu. IPhone 6s został wyposażony w 2GB pamięci RAM, Bluetooth 4,2 oraz lepszy moduł sieci Wi-Fi pracujący w trybie 2,4 GHz i 5 GHz.

Jak każdy iPhone, także 6s cechuje perfekcyjna jakość ekranu. Jest czytelny w rozmaitych warunkach otoczenia, na dodatek w świecącym słońcu oraz nadzwyczajnie odzwierciedla kolory. Wyświetlacz korzysta z technologii 3D Touch, która mierzy siłę nacisku na wyświetlacz. Usprawnia ona korzystanie z wielu funkcji smartfona, umożliwiając między innymi momentalnie i komfortowo podglądać zdjęcie, zawartość wiadomości albo wykonywać niektóre czynności jednym zamiast kilkoma ruchami palca.

W iPhone 6s udoskonalono również aparat. Przedni posiada 5 Mpix i funkcję Retina Flash, która doświetla twarz. Zmiana matrycy głównego z 8 Mpix na 12 Mpix z obiektywem f/2,2 pozwala wykonywać wysokiej jakości fotografie o nieprzeciętnej ostrości w żywych i naturalnych kolorach. też nagrywanie filmów w jakości 4K z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Ponadto kamera smartfona ma tryb time lapse, który rejestruje video w zwolnionym tempie spowalniając je cztero- lub ośmiokrotnie. Tryb pracuje w rozdzielczości 1080p (120 kl/s) i 720p (240 kl/s).

Dzięki funkcji Live Photos iPhone może robić zdjęcia z animacją. Uruchomienie spustu migawki powoduje, iż smartfon wraz ze zdjęciem zapisuje 1,5 sekundy przed i po wciśnięciu migawki. Pozwala to mieć 3-sekundowe animowane fotografie w galerii, które aktywuje się przy pomocy 3D Touch. Zdjęcia takie można udostępniać osobom, które posiadają starsze modele smartfona Apple. Smartfon iPhone 6s zabezpiecza technika Touch ID. Dzięki niej wszystko jest w jednym palcu. Przycisk z wykorzystaniem panelu dotykowego lokalizuje dotyk palca, dokładnie skanuje jego linie papilarne i pozwala błyskawicznie odblokować urządzenie.

Apple iPhone 6S 32GB Space Gray (MN0W2PM/A)

Smartfon Apple, który wizualnie jest niezwykle podobny do poprzedniego modelu kalifornijskiego giganta. Tylko optycznie, ponieważ zmieniło się „wyłącznie wszystko". Smartfon ma obły profil obudowy i podwójnie jonizowane szkło zaprojektowane specjalnie na potrzeby iPhone 6s. Nieznaczna różnica w rozmiarach powoduje, że urządzenie zachowuje swą ergonomię, funkcjonalność i komfortowe korzystanie jedną ręką. Rozszerzona waga ze 129 do 143 gramów nie czyni go ciężkim — dzięki niej pewniej trzyma się go w rąk.

Procesor A9 złożony z dwóch rdzeni dba o efektywność, a także niesamowicie szybką i płynną pracę smartfona. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż dwa rdzenie procesora Apple nie są tym samym, co dwa rdzenie urządzeń z systemem operacyjnym Android. Apple stosuje bardziej złożone rdzenie o większej efektywności, dlatego smartfon pracuje niemal dwukrotnie szybciej od poprzedniego modelu. IPhone 6s został wyposażony w 2GB pamięci RAM, Bluetooth 4,2, a także lepszy moduł sieci Wi-Fi pracujący w trybie 2,4 GHz i 5 GHz.

Jak każdy iPhone, także 6s znamionuje wyśmienita jakość ekranu. Jest czytelny w zróżnicowanych warunkach otoczenia, na dodatek w świecącym słońcu oraz idealnie odzwierciedla barwy. Wyświetlacz korzysta z technologii 3D Touch, która mierzy siłę nacisku na wyświetlacz. Upraszcza ona korzystanie z wielu funkcji smartfona, umożliwiając pomiędzy innymi ekspresowo i wygodnie podglądać zdjęcie, zawartość wiadomości albo wykonywać niektóre czynności jednym zamiast kilkoma ruchami palca.

W iPhone 6s udoskonalono także aparat. Przedni posiada 5 Mpix i funkcję Retina Flash, która doświetla twarz. Zmiana matrycy głównego z 8 Mpix na 12 Mpix z obiektywem f/2,2 pozwala wykonywać wysokiej jakości fotografie o znakomitej ostrości w żywych i naturalnych kolorach. również nagrywanie filmów w jakości 4K z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Na dodatek kamera smartfona posiada tryb time lapse, który rejestruje video w zwolnionym tempie spowalniając je cztero- lub ośmiokrotnie. Tryb pracuje w rozdzielczości 1080p (120 kl/s) oraz 720p (240 kl/s).

Dzięki funkcji Live Photos iPhone może robić zdjęcia z animacją. Uruchomienie spustu migawki powoduje, iż smartfon wraz ze zdjęciem zapisuje 1,5 sekundy przed i po wciśnięciu migawki. Pozwala to posiadać 3-sekundowe animowane fotografie w galerii, które aktywuje się przy pomocy 3D Touch. Fotografie takie można udostępniać osobom, które posiadają starsze modele smartfona Apple. Smartfon iPhone 6s zabezpiecza technika Touch ID. Dzięki niej wszystko jest w jednym palcu. Przycisk z użyciem panelu dotykowego wyłapuje dotyk palca, skrupulatnie skanuje jego linie papilarne i pozwala ekspresowo odblokować urządzenie.

Apple iPhone 6S 32GB Space Gray (MN0W2PM/A)
Specyfikacja techniczna produkt
firma
Kod producenta
MN0W2PM/A
EAN
190198057044
informacje podstawowe
Klasa premium
Szary
techniczne
Apple A9
Dual Core
Pamięć RAM
2 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSDPA+
HSPA
HSPA+
HSUPA
WAP
XHTML
Lightning
miniJack 3.5mm
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
5
Internetowe
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
sensor geometryczny
czujka oświetlenia w otoczeniu
detektor światła
detektor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Latarka
Przyspieszeniomierz
Słownik T9
Swype
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
kabel USB
Ładowarka
Słuchawki douszne EarPods z pilotem i mikrofonem
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna towar
marka
Kod producenta
MN0W2PM/A
EAN
190198057044
dane podstawowe
Klasa premium
Szary
techniczne
Apple A9
Dual Core
Pamięć RAM
2 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSDPA+
HSPA
HSPA+
HSUPA
WAP
XHTML
Lightning
miniJack 3.5mm
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
wyświetlacz dotykowy
MultiTouch
ekran Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
5
Internetowe
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
czujka geometryczny
sensor oświetlenia w otoczeniu
detektor światła
detektor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Latarka
Przyspieszeniomierz
Słownik T9
Swype
Żyroskop
Bateria Fizyczne dołączone wyposażenie
kabel USB
Ładowarka
Słuchawki douszne EarPods z pilotem i mikrofonem