Apple iPhone 6 16GB

Apple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GBApple iPhone 6 16GB
System operacyjny iOS
Przekątna wyświetlacza 4.7 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1334 x 750
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 16 GB
Pamięć RAM 1 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 8 Mpx
Aparat przedni 1.2 Mpx
Czas czuwania 250 h
Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, barometr, czujnik światła
Komunikacja WiFi, USB, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
Funkcje kompas cyfrowy, GPS, czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 1815 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD nie
Rodzaj baterii Li-Ion
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

iPhone urósł
I zeszczuplał

Stworzenie iPhone'a o większym, bardziej nowoczesnym wyświetlaczu wymagało przesunięcia granic dizajnu. Począwszy od jednolitej pokrywy ze szkła i metalu, aż po uderzająco smukły profil, każdy szczegół został dokładnie przemyślany, by Twoje doświadczenia były jeszcze lepsze. Dlatego iPhone 6, mimo większego wyświetlacza, wyśmienicie leży w dłoni. To jednolita, harmonijna budowa, w której sprzęt perfekcyjnie współpracuje z oprogramowaniem, dając początek nowej generacji iPhone'ów — lepszej w każdym calu.

wyświetlacz nie tylko pokaźniejszy
udoskonalony

Zbudowanie większego wyświetlacza to duża rzecz. Zbudowanie większego wyświetlacza Multi‑Touch o perfekcyjnych, żywych kolorach i wyższym kontraście przy jeszcze szerszym kącie widoczności — to widocznie więcej. A właśnie tego dokonaliśmy, wytwarzając nasz nowy wyświetlacz Retina HD.

Ogromna moc
znaczna skuteczność

Zbudowany w oparciu o 64-bitową architekturę klasy komputerowej, nowy procesor A8 gwarantuje więcej mocy i dłuższą pracę, sterując przy tym większym wyświetlaczem. Koprocesor ruchu M8 z niezwykłą produktywnością pobiera informacje z innowacyjnych czujników i w pełni nowego barometru. A dzięki skuteczniejszej baterii iPhone'a 6 możesz zrobić na nim więcej i używać go dłużej niżeli kiedykolwiek.

Kamera, która odmieniła fotografię
dzisiaj odmienivideo

iPhonem robi się na świecie więcej fotografii aniżeli jakimkolwiek aparatem fotograficznym. Kamera iSight ma całkowicie nowy detektor z funkcją Focus Pixels oraz nowe funkcje wideo, takie jak nagrywanie w formacie HD 1080p z częstością 60 klatek na sekundę lub 240 klatek na sekundę dla filmów w zwolnionym tempie i nagrywanie poklatkowe. Teraz będziesz posiadać jeszcze więcej powodów, aby uwiecznić niezapomniane chwile na video.

prędkie połączenia bezprzewodowe
Jak świat długi i obfity

iPhone 6 szybciej pobiera informacje w sieci 4G LTE i obsługuje więcej pasm LTE aniżeli jakikolwiek inny smartfon — co dla Ciebie oznacza jeszcze wygodniejszy roaming. A Wi‑Fi jest dzisiaj choćby trzykrotnie szybsze.

Bezpieczeństwo w jednym palcu
technika Touch ID

rewolucyjna technika Touch ID pozwala Ci w prosty sposób zabezpieczyć iPhone'a doskonałym hasłem: własnym odciskiem palca. Możesz go wykorzystać także do potwierdzania zakupów w iTunes, App Store i sklepie iBooks, co uwalnia Cię od konieczności wprowadzania hasła.

Następna generacja układów nawigacyjnych
technologia A-GPS, GLONASS

GPS ma udoskonalony zasięg i jest dokładniejszy, natomiast AGPS umożliwia szybsze odnalezienie położenia, co może się okazać przydatne w nagłych sytuacjach. Stosowanie Glonass i GPS pozwala uzyskiwać użytkownikom nawigacji najdokładniejsze dane na temat aktualnej pozycji. Atuty podwójnego zasięgu satelitarnego docenić mogą kierowcy w mieście gdzie wysokie budynki często „zasłaniają" pokaźny fragment nieba, w trakcie wyjazdów na leśnej drodze gdy szukają wymarzonego domku na wakacje czyw trakcie opadów deszczu i śniegu na trasie wycieczki kiedy to sam sygnał GPS już nie wystarcza.

Największa odsłona iOS ze wszystkich.
Najnowocześniejsze rozwiązania

iOS 8 to najbardziej nowoczesny mobilny system operacyjny na świecie. Nowe, zdumiewające możliwości i funkcje systemu iOS 8 pozostały zaprojektowane tak, by w pełni zastosować potencjał większego wyświetlacza. Dlatego iOS 8 nie tylko nieprzeciętnie współpracuje z iPhonem 6 — sprawia, iż wszystko czego doświadczasz jest większe i lepsze.