Apple iPad Pro 10.5 64GB

Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB
Przekątna ekranu 10.5 "
Rozdzielczość 2224 x 1668 px
System operacyjny iOS
Pamięć RAM 4 GB
Pamięć wewnętrzna 64 GB
Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB Apple iPad Pro 10.5 64GB
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu


iPad Pro wszystko robi lepiej.
Więc i Ty także.

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Proponuje widocznie więcej mocy niżeli większość notebooków PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina został przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najbardziej progresywny mobilny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego komputera. Ulepszone. Zupełnie nowy model
10,5 cala. Najnowocześniej­szy ekran na świecie. Więcej mocy
od większości laptopów PC. IOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina
Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.
W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był bezkonkurencyjny. Przeprojektowany ekran Retina iPada Pro podwyższa poprzeczkę jeszcze wyżej. Jest nie tylko jaśniejszy i mniej odblaskowy, lecz także – dzięki technologii ProMotion – widocznie szybciej reaguje na to, co się dzieje. Zatem niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy wyświetlacz 10,5 cala.

ekran nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent pokaźniejszy niżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz wyraźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie ergonomiczne i mobilne. 2732 x 2048.

ProMotion. Takich wrażeń jeszcze nie było.
Nowy wyświetlacz Retina iPada Pro jest zaopatrzony w technologię ProMotion, która zezwala na osiągnięcie częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki niej filmy i klipy wideo prezentują się perfekcyjnie, gry działają bez najmniejszych zakłóceń, a wyświetlacz reaguje natychmiast – jednocześnie na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna szybkość to coś błyskotliwego. Nowy iPad Pro 120 Hz częstotliwość odświeżania typowy ekran LCD 60 Hz

cieszy oko jescze bardziej

600 nitów jasność Na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu. P3 pokaźna gama odcieni W szerokiej gamie odcieni (P3) zieleń i czerwień nabierają dynamiczności, dzięki temu fotografie i filmy są bardziej realistyczne. 1,8%współczynnik odbicia Dzięki zaprojektowanej przez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraźne, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

dzisiaj możesz więcej i łatwiej aniżeli kiedykolwiek. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu błyskawiczny dostęp do ostatnio używanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają energiczne i gotowe do pracy. Możesz zatem edytować obraz w Adobe Photoshop Fix, jednocześnie wytwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

skuteczność Ma więcej mocy niżeli większość laptopów PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować nieprzystępne modele 3D albo wytwarzać złożone prezentacje, a także dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby poprzez cały dzień.

ProcesorA10XFusion

Procesor A10X Fusion sprawia, że nigdy nie zabraknie Ci mocy. Choćby podczas obciążających zadań, takich jak praca z dwiema aplikami jednocześnie, retuszowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości czy granie w najnowsze gry.

ProcesorISP

Zaprojektowany poprzez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i fotografie stają się coraz udoskonalone.

skuteczność baterii: do10 godzin
Bateria starczy na cały dzień twórczej i wydajnej pracy.1 wydajność procesora iPad Pro (nowy) 30% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji) produktywność grafiki iPad Pro (nowy) 40% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji)

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.
Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil2 działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Z iOS 11 Apple Pencil pisze się na więcej. szybkie notatki
Gdy poczujesz natchnienie, pisz. Stuknij rysikiem Apple Pencil ekran blokady iPada, a od razu otworzy się notatka.

prędkie adnotacje

Od ręki podpisuj dokumenty, dodawaj adnotacje w PDF-ach albo rysuj na zrzucie ekranu.

Rysowanie w tekście
łatwo szkicuj, rysuj i pisz obok tekstu w apkach Notatki i Mail.

Skanowanie i podpisywanie

Nowy Skaner dokumentów w Notatkach automatycznie rozpoznaje i skanuje dokumenty, dzięki temu możesz je od razu podpisać, zapisać i udostępnić.

iOS 11Wielki skok dla iPada.

iPad z iOS 11 to potęga. Nowe funkcje i możliwości zmieniają iPada w niesamowicie potężne i jeszcze bardziej osobiste narzędzie, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i sprawniej.

Dock

W nowym Docku łatwiej uzyskasz dostęp do ulubionych i niedawno używanych apek i plików. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości lub przełączania się pomiędzy aplikacjami.

Pliki

Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały – te w iCloud i w usługach takich jak Dropbox – są teraz w jednym miejscu.

Przeciągnij i upuść

Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie nowe porządki. Zaprojektowaliśmy ją specjalnie pod kątem wyświetlacza Multi-Touch. Możesz więc z łatwością i płynnie przenosić tekst, fotografie i pliki między aplikacjami, używając jednego palca.

ekran przełączania aplikacji

Zaprojektowany na nowo ekran przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A nawet pamięta kombinacje tych, które były już wykorzystywane równocześnie.

Wielozadaniowość

Funkcje wielozadaniowości są zaawansowane i intuicyjne jak nigdy. Pracując z jedną apką, możesz otworzyć drugą za pomocą Docka. Obie będą energiczne w funkcji Slide Over i w widoku Split View.

Apple Pencil

W iOS 11 Apple Pencil stał się jeszcze przydatniejszy. Możesz łatwo szkicować, rysować i pisać odręcznie obok tekstu w Notatkach. A nawet sporządzić błyskawiczną notatkę – wystarczy, że stukniesz rysikiem Apple Pencil ekran blokady iPada.

zwiększona rzeczywistość.

iOS to największa na świecie platforma rozszerzonej rzeczywistości. Gry i aplikacje dostarczają wrażeń o nieznanej dotąd aktywności i głębi, pozwalając wyobraźni płynnie przenikać się z realnym światem. Dzięki błyskotliwemu wyświetlaczowi Retina i nowoczesnym aparatom iPada możesz na ekranie zmieniać wystrój mieszkania, zwiedzać odległe zakątki świata, a nawet przymierzać tatuaże. Możliwości są wprost nieograniczone.

Apki Moc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.

iPad to produktywne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy cie. Więcej mocy
od większości notebooków PC. IOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był bezkonkurencyjny. Przeprojektowany ekran Retina iPada Pro podciąga poprzeczkę jeszcze wyżej. Jest nie tylko jaśniejszy i mniej odblaskowy, lecz także – dzięki technologii ProMotion – znacznie szybciej reaguje na to, co się dzieje. Zatem niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.

ekran nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent większy aniżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz widocznie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie praktyczne i mobilne. 2732 x 2048.

ProMotion. Takich wrażeń jeszcze nie było.
Nowy ekran Retina iPada Pro jest zaopatrzony w technikę ProMotion, która umożliwia osiągnięcie częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki niej filmy i klipy wideo prezentują się nieprzeciętnie, gry działają bez najmniejszych zakłóceń, a ekran reaguje natychmiast – równocześnie na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś pięknego. Nowy iPad Pro 120 Hz częstotliwość odświeżania charakterystyczny wyświetlacz LCD 60 Hz

zadowala oko jescze bardziej

600 nitów jasność Na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu. P3 pokaźna gama odcieni W szerokiej gamie barw (P3) zieleń i czerwień nabierają dynamiczności, dzięki temu fotografie i filmy są bardziej realistyczne. 1,8%współczynnik odbicia Dzięki zaprojektowanej poprzez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraziste, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

dzisiaj możesz więcej i łatwiej niż kiedykolwiek. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu błyskawiczny dostęp do ostatnio używanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają dynamiczne i gotowe do pracy. Możesz zatem edytować obraz w Adobe Photoshop Fix, jednocześnie tworząc stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

wydajność Ma więcej mocy aniżeli większość laptopów PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować nieprzystępne modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje, a także dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby poprzez cały dzień.

ProcesorA10XFusion

Procesor A10X Fusion sprawia, że nigdy nie zabraknie Ci mocy. Nawet w trakcie obciążających zadań, takich jak praca z dwiema aplikami jednocześnie, retuszowanie fotografii w wysokiej rozdzielczości czy granie w najnowsze gry.

ProcesorISP

Zaprojektowany przez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki czemu Twoje filmy i fotografie stają się coraz ulepszone.

wydajność baterii: do10 godzin
Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i produktywnej pracy.1 skuteczność procesora iPad Pro (nowy) 30% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji) skuteczność grafiki iPad Pro (nowy) 40% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji)

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.
Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil2 działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Z iOS 11 Apple Pencil pisze się na więcej. prędkie notatki
Gdy poczujesz natchnienie, pisz. Stuknij rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada, a od razu otworzy się notatka.

prędkie adnotacje

Od ręki podpisuj dokumenty, dodawaj adnotacje w PDF-ach albo rysuj na zrzucie ekranu.

Rysowanie w tekście
z łatwością szkicuj, rysuj i pisz obok tekstu w apkach Notatki i Mail.

Skanowanie i podpisywanie

Nowy Skaner dokumentów w Notatkach automatycznie rozpoznaje i skanuje dokumenty, dzięki temu możesz je od razu podpisać, zapisać i udostępnić.

iOS 11Wielki skok dla iPada.

iPad z iOS 11 to potęga. Nowe funkcje i możliwości zmieniają iPada w niesamowicie mocne i jeszcze bardziej osobiste narzędzie, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i efektywniej.

Dock

W nowym Docku łatwiej uzyskasz dostęp do ulubionych oraz niedawno użytkowanych apek i plików. To przydatne zwłaszcza podczas korzystania z wielozadaniowości lub przełączania się między aplikacjami.

Pliki

Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały – te w iCloud i w usługach takich jak Dropbox – są dzisiaj w jednym miejscu.

Przeciągnij i upuść

Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie świeże porządki. Zaprojektowaliśmy ją specjalnie pod kątem wyświetlacza Multi-Touch. Możesz więc z łatwością i płynnie przenosić tekst, fotografie i pliki pomiędzy aplikacjami, używając jednego palca.

ekran przełączania aplikacji

Zaprojektowany na nowo ekran przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A nawet pamięta kompilacje tych, które były już użytkowane jednocześnie.

Wielozadaniowość

Funkcje wielozadaniowości są progresywne i instynktowne jak nigdy. Pracując z jedną apką, możesz otworzyć drugą przy pomocy Docka. Obie będą aktywne w funkcji Slide Over, a także w widoku Split View.

Apple Pencil

W iOS 11 Apple Pencil stał się jeszcze przydatniejszy. Możesz łatwo szkicować, rysować i pisać odręcznie obok tekstu w Notatkach. A nawet sporządzić bezzwłoczną notatkę – wystarczy, że stukniesz rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada.

powiększona rzeczywistość.

iOS to największa na świecie platforma rozszerzonej rzeczywistości. Gry i aplikacje dostarczają wrażeń o nieznanej dotąd aktywności i głębi, zezwalając wyobraźni płynnie przenikać się z realnym światem. Dzięki spektakularnemu wyświetlaczowi Retina i innowacyjnym aparatom iPada możesz na ekranie zmieniać wystrój mieszkania, zwiedzać odległe zakątki świata, a choćby przymierzać tatuaże. Możliwości są wprost nieograniczone.

Apki Moc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.

iPad to efektywne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy i nauki. A dzięki ponad milionowi apek wykonanych dla jego przestronnego wyświetlacza Multi-Touch i solidnego czipa wszystko, co najistotniej uwielbiasz robić, możesz robić jeszcze lepiej.

budowa mniej aniżeli pół kilo wagi.
Cała masa możliwości.
iPad Pro zdumiewa wydajnością, a jego zaawansowany ekran, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, funkcjonalnej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko. 10,5 cala 6,1mm grubości 469gramów.

Komunikacja bezprzewodowa

Dzięki Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced możesz szybciej surfować w sieci, streamować wideo i udostępniać dokumenty praktycznie z każdego miejsca.3 A z zaimplementowaną kartą Apple SIM4 złączysz się z sieciami komórkowymi w ponad 180 krajach i regionach. Wi-Fi do866Mb/s Obsługuje25pasm LTE Do450Mb/s w sieci 4G LTE

Aparaty
iPad Pro ma te same genialne aparaty, co iPhone 7. Zaawansowana stabilizacja obrazu i światło przysłony f/1,8 powodują,fotografie i filmy wychodzą wspaniale nawet w mroku. A dzięki szerszej gamie odcieni każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki. Aparat FaceTime HD7 MP

Touch ID

przy pomocy innowacyjnego czytnika linii papilarnych szybko odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje tajne dane w aplikacjach. 2x szybszy w porównaniu z poprzednią generacją.

Smart Keyboard

Kiedy Ci potrzeba pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard 2. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie równie proste, jak przenośne. 10,5 cala Nowa pełnowymiarowa klawiatura

iPhone + iPadZacznij tu.
Skończ tam.
Możesz zacząć pisać mejla w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, wideo i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A choćby ekspresowo i bezprzewodowo przesyłać pliki między urządzeniami za pomocą AirDrop. IPhone i iPad Pro nie tylko genialnie współpracują ze sobą, lecz także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

iCloud. Ważne rzeczy w jednym miejscu.
W iCloud Twoje fotografie, muzyka, apki oraz inne cenne rzeczy są bezpieczne, za każdym razem aktualne i przystępne na każdym urządzeniu.

Wszystko, co dodasz, oddaje z nawiązką.

Od wytrzymałych nakładek i etui po Apple Pencil i Smart Keyboard – masz do dyspozycji cały świat dodatków, które pozwolą iPadowi Pro zdziałać jeszcze więcej. A Tobie wykorzystać wszystkie jego możliwości.

Znajdź iPada w sam raz dla siebie.

Porównaj parametry różnych modeli, takie jak rozdzielczość, rozmiary, skuteczność i mnóstwo innych.

iPad

 • ekran Retina 9,7 cala
 • Do 10 godzin pracy na baterii1

Do 128 GB pamięci masowej

iPad Pro 10,5 cala

barwy Gwiezdna szarość, różowe złoto, złoty, metaliczny Gwiezdna szarość, złoty, srebrny objętość

 • 64 GB
 • 256 GB
 • 512 GB
 • 64 GB
 • 256 GB
 • 512 GB

wymiary i masa2 6,1 mm 174,1 mm 250,6 mm 6,9 mm 220,6 mm 305,7 mm

iPad Pro 10,5 cala Modele Wi-Fi 469 g Wersje Wi-Fi + Cellular 477 g


Przyciski i złącza Smart Connector Gniazdo
słuchawkowe 3,5 mm Audio na cztery głośniki Audio na cztery głośniki Wł./wył.
Usypianie/?budzenie Początek/czytnik Touch ID Złącze Lightning Tacka na kartę nano-SIM Regulacja
głośności Dwa mikrofony Zawartość opakowania

 • iPad Pro
 • przewód ze złącza Lightning na USB
 • Zasilacz USB
wyświetlacz 10,5" ekran Retina
 • wyświetlacz Retina
 • wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 10,5 cala z podświetleniem LED
 • Rozdzielczość 2224 na 1668 pikseli z 264 pikselami na cal (ppi)
 • technika ProMotion
 • wyświetlacz z szeroką gamą barw (P3)
 • ekran True Tone
 • warstwa oleofobowa wytrzymała na odciski palców
 • Pełna laminacja wyświetlacza
 • warstwa antyodblaskowa
Procesor
 • Procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej
 • wbudowany koprocesor M10
Aparat
 • Aparat 12-megapikselowy
 • Światło przysłony f/1,8
 • Cyfrowy zoom do 5x
 • Optyczna stabilizacja obrazu
 • Sześcioelementowy obiektyw
 • Flesz True Tone z 4 diodami LED
 • Panorama (do 63 megapikseli)
 • Osłona obiektywu ze szkła szafirowego
 • Matryca BSI
 • Hybrydowy filtr IR
 • Autofokus z funkcją Focus Pixels
 • Ustawianie ostrości stuknięciem z funkcją Focus Pixels
 • Live Photos ze stabilizacją obrazu
 • obszerna gama odcieni na zdjęciach i Live Photos
 • udoskonalone lokalne mapowanie tonalne
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • Kontrola ekspozycji
 • Redukcja szumu
 • Tryb Auto HDR dla zdjęć
 • samoczynna stabilizacja obrazu
 • Tryb zdjęć seryjnych
 • Tryb samowyzwalacza
 • Dodawanie geoznaczników do fotografii
Nagrywanie wideo
 • Nagrywanie wideo 4K z częstością 30 kl./s
 • Nagrywanie wideo HD 1080p z częstością 30 kl./s albo 60 kl./s
 • Nagrywanie wideo HD 720p z częstością 30 kl./s
 • Optyczna stabilizacja obrazu w trakcie nagrywania video
 • Flesz True Tone z 4 diodami LED
 • video w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s i w jakości 720p z częstością 240 kl./s
 • video poklatkowe ze stabilizacją obrazu
 • Filmowa stabilizacja obrazu wideo (1080p i 720p)
 • wideo z ciągłym autofokusem
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • Redukcja szumu
 • Możliwość robienia zdjęć 8 MP w trakcie nagrywania wideo 4K
 • zwiększanie obrazu w trakcie odtwarzania
 • Dodawanie geoznaczników do wideo
Aparat FaceTime HD
 • fotografie o rozdzielczości 7 MP
 • Nagrywanie video HD 1080p
 • Retina Flash
 • Światło przysłony f/2,2
 • spora gama kolorów na zdjęciach i Live Photos
 • Auto HDR
 • Matryca BSI
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • samoczynna stabilizacja obrazu
 • Tryb zdjęć seryjnych
 • Kontrola ekspozycji
 • Tryb samowyzwalacza
videorozmowy
 • video FaceTime
 • Z iPada do dowolnego urządzenia z obsługą FaceTime przez sieć Wi-Fi lub komórkową
Rozmowy audio
 • Audio FaceTime
 • Z iPada do dowolnego urządzenia z obsługą FaceTime poprzez sieć Wi-Fi albo komórkową
Głośniki
 • Audio na cztery głośniki
Mikrofony
 • Dwa mikrofony do rozmów, rejestrowania dźwięku i tworzyw video

Sieci komórkowe i bezprzewodowe Wszystkie modele

 • Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac); dwa zakresy (2,4 GHz i 5 GHz); HT80 z MIMO
 • technologia Bluetooth 4.2

Modele Wi-Fi + Cellular

 • UMTS/HSPA/?HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
 • CDMA EV-DO wersja A i wersja B (800, 1900 MHz)
 • LTE Advanced (pasma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 39, 40, 41)4
 • Tylko przesyłanie informacji5
 • wbudowana karta Apple SIM6
Karta SIM
 • Nano-SIM (działa z kartą Apple SIM)
 • zastosowana karta Apple SIM6

Lokalizacja Wszystkie modele

 • Kompas cyfrowy
 • Wi-Fi
 • Mikrolokalizacja iBeacon

Wersje Wi-Fi + Cellular

 • Assisted GPS i GLONASS
 • Sieć komórkowa
Czujniki
 • Touch ID
 • Żyroskop trójosiowy
 • Przyspieszeniomierz
 • Barometr
 • czujka oświetlenia zewnętrznego
Touch ID
 • Odblokowywanie iPada
 • Ochrona informacji osobowych w aplikacjach
 • style="font-size: 12pt; font-family: "Times New Roman",serif;" lang="EN-US">Zakupy w iTunes Store, App Store i iBooks Store

Zasilanie i bateria7 iPad Pro 10,5 cala zastosowana bateria litowo-polimerowa o pojemności 30,4 Wh (do wielokrotnego ładowania)

 • Do 10 godzin oglądania Internetu przez sieć Wi-Fi, oglądania filmów albo słuchania muzyki
 • Ładowanie przez zasilacz albo przewód USB podłączony do komputera

Modele Wi-Fi + Cellular Do 9 godzin oglądania Internetu przez sieć komórkową System operacyjny iOS 11 Dzięki nowym funkcjom i możliwościom systemu iOS 11 iPad staje się jeszcze solidniejszym i bardziej osobistym urządzeniem, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i efektywniej. Ułatwienia dostępu Dzięki ułatwieniom dostępu użytkownicy niepełnosprawni mogą w pełni korzystać z możliwości iPada Pro. Jeśli tylko zechcesz kreować i robić rewelacyjne rzeczy, nic nie stanie Ci na przeszkodzie – ani wady wzroku albo słuchu, ani trudności z nauką i czytaniem, ani niepełnosprawność ruchowa. przystępne funkcje to m.in.:

 • VoiceOver
 • Zoom
 • Lupa
 • Siri i dyktowanie
 • Sterowanie przełącznikami
 • Napisy kodowane
 • AssistiveTouch
 • Przeczytaj wyświetlacz

Wbu­dowane aplikacje

 • Aparat
 • fotografie
 • Wiado­mości
 • FaceTime
 • Mail
 • Muzyka
 • Safari
 • Mapy
 • Kalendarz
 • iTunes Store
 • App Store
 • Notatki
 • Kontakty
 • iBooks
 • Dom
 • Przy­po­mnie­nia
 • Zegar
 • wideo
 • Photo Booth
 • Podcasty
 • Znajdź mój iPhone
 • Moi znajomi
 • iCloud Drive
 • Pliki
 • darmowe aplikacje Apple8
 • Pages, Numbers, Keynote, iMovie, GarageBand i iTunes U są fabrycznie zainstalowane na iPadzie.
 • Pages
 • Numbers
 • Keynote
 • iMovie
 • GarageBand
 • iTunes U
 • Apple Store
 • Remote
 • Nagrania
 • Klipy
 • Swift Playgrounds

wymagania systemowe

 • Apple ID (wymagany do obsługi niektórych funkcji)
 • Dostęp do Internetu9

Oprogramowanie wymagane do synchronizacji z iTunes na komputerach Mac i PC:

 • Mac: OS X 10.9.5 albo nowsza wersja
 • PC: Windows 7 albo nowsza wersja
 • iTunes 12.5 albo nowsza wersja

Języki Obsługiwane języki angielski (Australia, USA, wielka Brytania), arabski, chiński (uproszczony, tradycyjny, tradycyjny – Hongkong), chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski (Francja, Kanada), grecki, hebrajski, hindi, hiszpański (Ameryka Łacińska, Hiszpania, Meksyk), indonezyjski, japoński, kataloński, koreański, malajski, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski (Brazylia, Portugalia), rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski iPad Pro

 • ekran Retina 10,5
 • Do 10 godzin pracy na baterii1
 • Do 512 GB pamięci masowej

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł