Apple iPad Pro 10.5 256GB

Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB
Przekątna ekranu 10.5 "
Rozdzielczość 2224 x 1668 px
System operacyjny iOS
Pamięć RAM 4 GB
Pamięć wewnętrzna 256 GB
Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB Apple iPad Pro 10.5 256GB
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

iPad Pro wszystko robi lepiej.
Więc i Ty także.

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niżeli myślisz. Oferuje wyraźnie więcej mocy niż większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina pozostał przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak dłoni. A wszystkim steruje iOS, najszczególniej nowoczesny mobilny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od progresywnego komputera. Lepsze. Zupełnie nowy model
10,5 cala. Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie. Więcej mocy
od większości notebooków PC. IOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
W dziedzinie obsługi dotykowej iPad zawsze był bezkonkurencyjny. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podwyższa poprzeczkę jeszcze wyżej. Jest nie tylko jaśniejszy i mniej odblaskowy, lecz także – dzięki technice ProMotion – wyraźnie szybciej reaguje na to, co się dzieje. Zatem niezależnie od tego, czy oglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.

ekran nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent obszerniejszy niż w modelu 9,7-calowym, więc masz pokaźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie praktyczne i przenośne. 2732 x 2048.

ProMotion. Takich wrażeń jeszcze nie było.
Nowy ekran Retina iPada Pro jest zaopatrzony w technologię ProMotion, która zezwala na osiągnięcie częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki niej filmy i klipy wideo prezentują się doskonale, gry działają bez najmniejszych zakłóceń, a wyświetlacz reaguje natychmiast – jednocześnie na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna szybkość to coś efektownego. Nowy iPad Pro 120 Hz częstotliwość odświeżania typowy ekran LCD 60 Hz

raduje oko jescze bardziej

600 nitów jasność Na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu. P3 spora gama kolorów W szerokiej gamie barw (P3) zieleń i czerwień nabierają intensywności, dzięki temu zdjęcia i filmy są bardziej realistyczne. 1,8%współczynnik odbicia Dzięki zaprojektowanej przez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraźne, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

teraz możesz więcej i łatwiej aniżeli kiedykolwiek. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu bezzwłoczny dostęp do ostatnio użytkowanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają energiczne i gotowe do pracy. Możesz zatem edytować obraz w Adobe Photoshop Fix, jednocześnie wytwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

wydajność Ma więcej mocy niżeli większość notebooków PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować trudne modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje i dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby przez cały dzień.

ProcesorA10XFusion

Procesor A10X Fusion sprawia, iż nigdy nie zabraknie Ci mocy. Choćby w trakcie obciążających zadań, takich jak praca z dwiema aplikami równocześnie, retuszowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości czy granie w najnowsze gry.

ProcesorISP

Zaprojektowany przez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki czemu Twoje filmy i zdjęcia stają się coraz udoskonalone.

efektywność baterii: do10 godzin
Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i wydajnej pracy.1 skuteczność procesora iPad Pro (nowy) 30% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji) produktywność grafiki iPad Pro (nowy) 40% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji)

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.
Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil2 działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Z iOS 11 Apple Pencil pisze się na więcej. szybkie notatki
Gdy poczujesz natchnienie, pisz. Stuknij rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada, a od razu otworzy się notatka.

szybkie adnotacje

Od ręki podpisuj dokumenty, dodawaj adnotacje w PDF-ach albo rysuj na zrzucie ekranu.

Rysowanie w tekście
łatwo szkicuj, rysuj i pisz obok tekstu w apkach Notatki i Mail.

Skanowanie i podpisywanie

Nowy Skaner dokumentów w Notatkach automatycznie rozpoznaje i skanuje dokumenty, dzięki temu możesz je od razu podpisać, zapisać i udostępnić.

iOS 11Wielki skok dla iPada.

iPad z iOS 11 to potęga. Nowe funkcje i możliwości zmieniają iPada w niesamowicie mocne i jeszcze bardziej osobiste narzędzie, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i skuteczniej.

Dock

W nowym Docku łatwiej uzyskasz dostęp do ulubionych, a także niedawno używanych apek i plików. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się pomiędzy aplikacjami.

Pliki

Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały – te w iCloud i w usługach takich jak Dropbox – są teraz w jednym miejscu.

Przeciągnij i upuść

Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie nowe porządki. Zaprojektowaliśmy ją specjalnie pod kątem wyświetlacza Multi-Touch. Możesz więc prosto i płynnie przenosić tekst, zdjęcia i pliki między aplikacjami, używając jednego palca.

ekran przełączania aplikacji

Zaprojektowany na nowo wyświetlacz przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A choćby pamięta kompozycje tych, które były już używane równocześnie.

Wielozadaniowość

Funkcje wielozadaniowości są nowoczesne i intuicyjne jak nigdy. Pracując z jedną apką, możesz otworzyć drugą za pomocą Docka. Obie będą intensywne w funkcji Slide Over oraz w widoku Split View.

Apple Pencil

W iOS 11 Apple Pencil stał się jeszcze przydatniejszy. Możesz z łatwością szkicować, rysować i pisać odręcznie obok tekstu w Notatkach. A choćby sporządzić niezwłoczną notatkę – starczy, że stukniesz rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada.

zwiększona rzeczywistość.

iOS to największa na świecie platforma rozszerzonej rzeczywistości. Gry i aplikacje dostarczają wrażeń o nieznanej dotąd energiczności i głębi, pozwalając wyobraźni płynnie przenikać się z realnym światem. Dzięki przepięknemu wyświetlaczowi Retina i zaawansowanym aparatom iPada możesz na ekranie zmieniać aranżacja mieszkania, zwiedzać odległe zakątki świata, a choćby przymierzać tatuaże. Możliwości są wprost nieograniczone.

Apki Moc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.

iPad to sprawne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy cie. Więcej mocy
od większości notebooków PC. IOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niedościgniony. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro unosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Jest nie tylko jaśniejszy i mniej odblaskowy, ale także – dzięki technologii ProMotion – wyraźnie szybciej reaguje na to, co się dzieje. Zatem niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy wyświetlacz 10,5 cala.

ekran nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent pokaźniejszy aniżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz znacznie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie użyteczne i przenośne. 2732 x 2048.

ProMotion. Takich wrażeń jeszcze nie było.
Nowy wyświetlacz Retina iPada Pro jest wyekwipowany w technikę ProMotion, która umożliwia osiągnięcie częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki niej filmy i klipy video prezentują się perfekcyjnie, gry działają bez najmniejszych zakłóceń, a ekran reaguje natychmiast – zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś atrakcyjnego. Nowy iPad Pro 120 Hz częstotliwość odświeżania charakterystyczny ekran LCD 60 Hz

zadowala oko jescze bardziej

600 nitów jasność Na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu. P3 wielka gama kolorów W szerokiej gamie kolorów (P3) zieleń i czerwień nabierają energiczności, dzięki temu zdjęcia i filmy są bardziej realistyczne. 1,8%współczynnik odbicia Dzięki zaprojektowanej przez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraziste, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

dzisiaj możesz więcej i łatwiej niżeli kiedykolwiek. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu błyskawiczny dostęp do ostatnio stosowanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają energiczne i gotowe do pracy. Możesz zatem edytować obraz w Adobe Photoshop Fix, równocześnie wytwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

efektywność Ma więcej mocy niż większość notebooków PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować video 4K, renderować skomplikowane modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje, a także dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby poprzez cały dzień.

ProcesorA10XFusion

Procesor A10X Fusion sprawia, że nigdy nie zabraknie Ci mocy. Choćby w trakcie obciążających zadań, takich jak praca z dwiema aplikami równocześnie, retuszowanie fotografii w wysokiej rozdzielczości czy granie w najnowsze gry.

ProcesorISP

Zaprojektowany poprzez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki czemu Twoje filmy i fotografie stają się coraz ulepszone.

produktywność baterii: do10 godzin
Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i wydajnej pracy.1 skuteczność procesora iPad Pro (nowy) 30% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji) produktywność grafiki iPad Pro (nowy) 40% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji)

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.
Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil2 działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Z iOS 11 Apple Pencil pisze się na więcej. prędkie notatki
Gdy poczujesz natchnienie, pisz. Stuknij rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada, a od razu otworzy się notatka.

prędkie adnotacje

Od ręki podpisuj dokumenty, dodawaj adnotacje w PDF-ach albo rysuj na zrzucie ekranu.

Rysowanie w tekście
łatwo szkicuj, rysuj i pisz obok tekstu w apkach Notatki i Mail.

Skanowanie i podpisywanie

Nowy Skaner dokumentów w Notatkach samoczynnie rozpoznaje i skanuje dokumenty, dzięki temu możesz je od razu podpisać, zapisać i udostępnić.

iOS 11Wielki skok dla iPada.

iPad z iOS 11 to potęga. Świeże funkcje i możliwości zmieniają iPada w niesamowicie mocne i jeszcze bardziej osobiste narzędzie, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i wydajniej.

Dock

W nowym Docku łatwiej uzyskasz dostęp do ulubionych, a także niedawno stosowanych apek i plików. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się między aplikacjami.

Pliki

Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały – te w iCloud i w usługach takich jak Dropbox – są teraz w jednym miejscu.

Przeciągnij i upuść

Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie nowe porządki. Zaprojektowaliśmy ją specjalnie pod kątem wyświetlacza Multi-Touch. Możesz więc łatwo i płynnie przenosić tekst, fotografie i pliki między aplikacjami, używając jednego palca.

wyświetlacz przełączania aplikacji

Zaprojektowany na nowo ekran przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A choćby pamięta kompozycje tych, które były już używane równocześnie.

Wielozadaniowość

Funkcje wielozadaniowości są innowacyjne i intuicyjne jak nigdy. Pracując z jedną apką, możesz otworzyć drugą za pomocą Docka. Obie będą dynamiczne w funkcji Slide Over oraz w widoku Split View.

Apple Pencil

W iOS 11 Apple Pencil stał się jeszcze przydatniejszy. Możesz prosto szkicować, rysować i pisać odręcznie obok tekstu w Notatkach. A nawet sporządzić błyskawiczną notatkę – wystarczy, że stukniesz rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada.

powiększona rzeczywistość.

iOS to największa na świecie platforma rozszerzonej rzeczywistości. Gry i aplikacje dostarczają wrażeń o nieznanej dotąd energiczności i głębi, pozwalając wyobraźni płynnie przenikać się z realnym światem. Dzięki spektakularnemu wyświetlaczowi Retina i progresywnym aparatom iPada możesz na ekranie zmieniać aranżacja mieszkania, zwiedzać odległe zakątki świata, a choćby przymierzać tatuaże. Możliwości są wprost nieograniczone.

Apki Moc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.

iPad to produktywne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy i nauki. A dzięki ponad milionowi apek wytworzonych dla jego przestronnego wyświetlacza Multi-Touch i potężnego czipa wszystko, co najmocniej uwielbiasz robić, możesz robić jeszcze lepiej.

budowa mniej niżeli pół kilo wagi.
Cała masa możliwości.
iPad Pro zdumiewa wydajnością, a jego innowacyjny ekran, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, użytecznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko. 10,5 cala 6,1mm grubości 469gramów.

Komunikacja bezprzewodowa

Dzięki Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced możesz szybciej surfować w sieci, streamować wideo i udostępniać dokumenty praktycznie z każdego miejsca.3 A z zastosowaną kartą Apple SIM4 złączysz się z sieciami komórkowymi w ponad 180 krajach i regionach. Wi-Fi do866Mb/s Obsługuje25pasm LTE Do450Mb/s w sieci 4G LTE

Aparaty
iPad Pro ma te same genialne aparaty, co iPhone 7. Progresywna stabilizacja obrazu i światło przysłony f/1,8 powodują,zdjęcia i filmy wychodzą nadzwyczajnie nawet w mroku. A dzięki szerszej gamie kolorów każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki. Aparat FaceTime HD7 MP

Touch ID

za pomocą progresywnego czytnika linii papilarnych ekspresowo odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje prywatne dane w aplikacjach. 2x szybszy w porównaniu z poprzednią generacją.

Smart Keyboard

Kiedy potrzebujesz pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard 2. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie tak samo proste, jak mobilne. 10,5 cala Nowa pełnowymiarowa klawiatura

iPhone + iPadZacznij tu.
Skończ tam.
Możesz zacząć pisać mejla w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, video i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A choćby prędko i bezprzewodowo przesyłać pliki pomiędzy urządzeniami za pomocą AirDrop. IPhone i iPad Pro nie tylko nieprzeciętnie współpracują ze sobą, ale także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

iCloud. Ważne rzeczy w jednym miejscu.
W iCloud Twoje zdjęcia, muzyka, apki oraz inne cenne rzeczy są bezpieczne, zawsze aktualne i przystępne na każdym urządzeniu.

Wszystko, co dodasz, oddaje z nawiązką.

Od wytrzymałych nakładek i etui po Apple Pencil i Smart Keyboard – masz do dyspozycji cały świat dodatków, które pozwolą iPadowi Pro zdziałać jeszcze więcej. A Tobie zastosować wszystkie jego możliwości.

Znajdź iPada w sam raz dla siebie.

Porównaj parametry najróżniejszych modeli, takie jak rozdzielczość, wymiary, skuteczność i dużo innych.

iPad

 • wyświetlacz Retina 9,7 cala
 • Do 10 godzin pracy na baterii1

Do 128 GB pamięci masowej

iPad Pro 10,5 cala

odcienie Gwiezdna szarość, różowe złoto, złoty, metaliczny Gwiezdna szarość, złoty, metaliczny objętość

 • 64 GB
 • 256 GB
 • 512 GB
 • 64 GB
 • 256 GB
 • 512 GB

wymiary i masa2 6,1 mm 174,1 mm 250,6 mm 6,9 mm 220,6 mm 305,7 mm

iPad Pro 10,5 cala Modele Wi-Fi 469 g Wersje Wi-Fi + Cellular 477 g


Przyciski i złącza Smart Connector Gniazdo
słuchawkowe 3,5 mm Audio na cztery głośniki Audio na cztery głośniki Wł./wył.
Usypianie/?budzenie Początek/czytnik Touch ID Złącze Lightning Tacka na kartę nano-SIM Regulacja
głośności Dwa mikrofony Zawartość opakowania

 • iPad Pro
 • przewód ze złącza Lightning na USB
 • Zasilacz USB
wyświetlacz 10,5" wyświetlacz Retina
 • wyświetlacz Retina
 • ekran Multi-Touch o przekątnej 10,5 cala z podświetleniem LED
 • Rozdzielczość 2224 na 1668 pikseli z 264 pikselami na cal (ppi)
 • technologia ProMotion
 • wyświetlacz z szeroką gamą barw (P3)
 • wyświetlacz True Tone
 • warstwa oleofobowa wytrzymała na odciski palców
 • Pełna laminacja wyświetlacza
 • warstwa antyodblaskowa
Procesor
 • Procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej
 • zaimplementowany koprocesor M10
Aparat
 • Aparat 12-megapikselowy
 • Światło przysłony f/1,8
 • Cyfrowy zoom do 5x
 • Optyczna stabilizacja obrazu
 • Sześcioelementowy obiektyw
 • Flesz True Tone z 4 diodami LED
 • Panorama (do 63 megapikseli)
 • Osłona obiektywu ze szkła szafirowego
 • Matryca BSI
 • Hybrydowy filtr IR
 • Autofokus z funkcją Focus Pixels
 • Ustawianie ostrości stuknięciem z funkcją Focus Pixels
 • Live Photos ze stabilizacją obrazu
 • wielka gama odcieni na zdjęciach i Live Photos
 • udoskonalone lokalne mapowanie tonalne
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • Kontrola ekspozycji
 • Redukcja szumu
 • Tryb Auto HDR dla fotografii
 • samoczynna stabilizacja obrazu
 • Tryb zdjęć seryjnych
 • Tryb samowyzwalacza
 • Dodawanie geoznaczników do fotografii
Nagrywanie wideo
 • Nagrywanie video 4K z częstością 30 kl./s
 • Nagrywanie wideo HD 1080p z częstością 30 kl./s albo 60 kl./s
 • Nagrywanie video HD 720p z częstością 30 kl./s
 • Optyczna stabilizacja obrazu podczas nagrywania video
 • Flesz True Tone z 4 diodami LED
 • wideo w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s i w jakości 720p z częstością 240 kl./s
 • video poklatkowe ze stabilizacją obrazu
 • Filmowa stabilizacja obrazu wideo (1080p i 720p)
 • wideo z ciągłym autofokusem
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • Redukcja szumu
 • Możliwość robienia zdjęć 8 MP podczas nagrywania video 4K
 • rozszerzanie obrazu w trakcie odtwarzania
 • Dodawanie geoznaczników do wideo
Aparat FaceTime HD
 • zdjęcia o rozdzielczości 7 MP
 • Nagrywanie wideo HD 1080p
 • Retina Flash
 • Światło przysłony f/2,2
 • spora gama odcieni na zdjęciach i Live Photos
 • Auto HDR
 • Matryca BSI
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • automatyczna stabilizacja obrazu
 • Tryb zdjęć seryjnych
 • Kontrola ekspozycji
 • Tryb samowyzwalacza
videorozmowy
 • video FaceTime
 • Z iPada do dowolnego urządzenia z obsługą FaceTime przez sieć Wi-Fi lub komórkową
Rozmowy audio
 • Audio FaceTime
 • Z iPada do dowolnego urządzenia z obsługą FaceTime przez sieć Wi-Fi albo komórkową
Głośniki
 • Audio na cztery głośniki
Mikrofony
 • Dwa mikrofony do rozmów, rejestrowania dźwięku i tworzyw video

Sieci komórkowe i bezprzewodowe Wszystkie modele

 • Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac); dwa zakresy (2,4 GHz i 5 GHz); HT80 z MIMO
 • technika Bluetooth 4.2

Modele Wi-Fi + Cellular

 • UMTS/HSPA/?HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
 • CDMA EV-DO wersja A i wersja B (800, 1900 MHz)
 • LTE Advanced (pasma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 39, 40, 41)4
 • Tylko przesyłanie danych5
 • zastosowana karta Apple SIM6
Karta SIM
 • Nano-SIM (działa z kartą Apple SIM)
 • zastosowana karta Apple SIM6

Lokalizacja Wszystkie modele

 • Kompas cyfrowy
 • Wi-Fi
 • Mikrolokalizacja iBeacon

Wersje Wi-Fi + Cellular

 • Assisted GPS i GLONASS
 • Sieć komórkowa
Czujniki
 • Touch ID
 • Żyroskop trójosiowy
 • Przyspieszeniomierz
 • Barometr
 • czujnik oświetlenia zewnętrznego
Touch ID
 • Odblokowywanie iPada
 • Ochrona informacji osobowych w aplikacjach
 • style="font-size: 12pt; font-family: "Times New Roman",serif;" lang="EN-US">Zakupy w iTunes Store, App Store i iBooks Store

Zasilanie i bateria7 iPad Pro 10,5 cala zaimplementowana bateria litowo-polimerowa o objętości 30,4 Wh (do wielokrotnego ładowania)

 • Do 10 godzin oglądania Internetu przez sieć Wi-Fi, oglądania filmów lub słuchania muzyki
 • Ładowanie poprzez zasilacz albo przewód USB podłączony do komputera

Modele Wi-Fi + Cellular Do 9 godzin przeglądania Internetu przez sieć komórkową System operacyjny iOS 11 Dzięki nowym funkcjom i możliwościom systemu iOS 11 iPad staje się jeszcze potężniejszym i bardziej osobistym urządzeniem, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i wydajniej. Ułatwienia dostępu Dzięki ułatwieniom dostępu użytkownicy niepełnosprawni mogą w pełni korzystać z możliwości iPada Pro. Jeśli jedynie zechcesz wytwarzać i robić wyśmienite rzeczy, nic nie stanie Ci na przeszkodzie – ani wady wzroku lub słuchu, ani trudności z nauką i czytaniem, ani niepełnosprawność ruchowa. przystępne funkcje to m.in.:

 • VoiceOver
 • Zoom
 • Lupa
 • Siri i dyktowanie
 • Sterowanie przełącznikami
 • Napisy kodowane
 • AssistiveTouch
 • Przeczytaj ekran

Wbu­dowane aplikacje

 • Aparat
 • zdjęcia
 • Wiado­mości
 • FaceTime
 • Mail
 • Muzyka
 • Safari
 • Mapy
 • Kalendarz
 • iTunes Store
 • App Store
 • Notatki
 • Kontakty
 • iBooks
 • Dom
 • Przy­po­mnie­nia
 • Zegar
 • video
 • Photo Booth
 • Podcasty
 • Znajdź mój iPhone
 • Moi znajomi
 • iCloud Drive
 • Pliki
 • darmowe aplikacje Apple8
 • Pages, Numbers, Keynote, iMovie, GarageBand i iTunes U są fabrycznie zainstalowane na iPadzie.
 • Pages
 • Numbers
 • Keynote
 • iMovie
 • GarageBand
 • iTunes U
 • Apple Store
 • Remote
 • Nagrania
 • Klipy
 • Swift Playgrounds

wymagania systemowe

 • Apple ID (wymagany do obsługi niektórych funkcji)
 • Dostęp do Internetu9

Oprogramowanie wymagane do synchronizacji z iTunes na komputerach Mac i PC:

 • Mac: OS X 10.9.5 albo nowsza wersja
 • PC: Windows 7 albo nowsza wersja
 • iTunes 12.5 albo nowsza wersja

Języki Obsługiwane języki angielski (Australia, USA, obszerna Brytania), arabski, chiński (uproszczony, konwencjonalny, konwencjonalny – Hongkong), chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski (Francja, Kanada), grecki, hebrajski, hindi, hiszpański (Ameryka Łacińska, Hiszpania, Meksyk), indonezyjski, japoński, kataloński, koreański, malajski, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski (Brazylia, Portugalia), rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski iPad Pro

 • ekran Retina 10,5
 • Do 10 godzin pracy na baterii1
 • Do 512 GB pamięci masowej

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł