Apple iPad Air 64GB

Apple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GBApple iPad Air 64GB
Przekątna ekranu 9.7 "
Rozdzielczość 2048 x 1536 px
Taktowanie procesora 1.4 GHz
System operacyjny iOS
Pamięć RAM 1 GB
Pamięć wewnętrzna 64 GB
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu iPad Air 2 WiFi 64GB z programem iOS Extreme - kontrola sprzętu firmowego w tablecie

Oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme tworzono do prowadzenia monitoringu wszelkich czynności podejmowanych na tablecie z systemem iOS. Nagrywa dźwięki w otoczeniu tabletu i pełni rolę podsłuchu "na żywo" umożliwiającego bezpośredni udział w rozmowie w trakcie trwania połączenia. Funkcja namierzania GPS zezwala na kontrolę tabletu i wgląd w wiadomości SMS oraz rozmowy z komunikatorów.

iPad Air 2 WiFi 64GB to połączenie funkcjonalności, bezawaryjności, znakomitego wzornictwa, a także stanowczo niewielkiej wagi. Gwarantuje komfort użytkowania, dzięki wyświetlaczowi Retina, który charakteryzuje się idealnymi barwami i obfitym kontrastem. Energooszczędna bateria umożliwia 10 godzin stałej pracy. IPad Air 2 został wyposażony w wysokiej jakości 2 kamery (iSight i FaceTime HD), czytnik linii papilarnych gwarantującego bezpieczeństwo korzystania z tabletu i innowacyjny i szybki interfejs Wi-Fi.

Oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme dedykowane jest do kompleksowego monitorowania i namierzania telefonów iPhone, a także tabletów wykonanych przez Apple i pozwala w porę zareagować na pojawiające się sygnały o zagrożeniu, na przykład o złym wpływie wywieranym na dziecko poprzez osoby w jego otoczeniu, wynoszeniu danych z producenta i udostępnianiu ich konkurencji.

W jakich celach stosuje się oprogramowanie do monitoringu iPhone?
 • monitoring bezpieczeństwa dziecka - monitoring telefonu i korespondencji
 • kontrola telefonu firmowego - broni przed wyciekiem prywatnych danych
 • lokalizacja telefonu - lokalizowanie zagubionego lub skradzionego telefonu
 • namierzenie porwanej osoby - zezwala na udzielenie natychmiastowej pomocy
Jakie działania zezwala na SpyPhone iOS Extreme?
 • Rozmowy Live

  Podsłuch w czasie rzeczywistym rozmów prowadzonych poprzez tablet iPhone - w czasie trwania rozmowy wystarczy zadzwonić z numeru pilnującego,samoczynnie zostać włączonym w trwającą rozmowę i poznać jej treść.

 • Otoczenie REC

  Program SpyPhone iOS Extreme nagrywa dźwięki w otoczeniu - opcja na żądanie. Funkcja aktywowana poprzez panel do zarządzania tabletem po zalogowaniu się na konto użytkownika.

 • Otoczenie Live

  Monitoring iPad Air 2 WiFi 64GB przy pomocy podsłuchu "na żywo" dźwięków i rozmów w bliskim otoczeniu tabletu. Starczy zadzwonić z ustalonego telefonu kontrolującego w dowolnym momencie, co spowoduje automatyczne włączenie mikrofonu w tablecie SpyPhone (słyszalność jak w przypadku przypadkowo odebranego telefonu i zależy od mikrofonu w tablecie). Połączenie jest dyskretne, nie jest sygnalizowane ani rejestrowane.

 • Komunikatory

  Monitoring wiadomości wysyłanych i odbieranych przez komunikatory internetowe:

  • iMessage
  • Facebook Messanger
  • WhatsApp
  • Viber
  • Skype
  • LINE
 • Kopie e-mail

  Szpiegowski iPad Air 2 WiFi 64GB przekazuje na serwer kopie wiadomości mailowych (bez załączników) wysyłanych i odbieranych na tablecie (domyślny klient poczty).

 • Namierzanie GPS

  Program SpyPhone iOS Extreme informuje o lokalizacji tabletu na podstawie danych z odbiornika GPS (dokładność do 5 metrów), samoczynnie śledzi położenie iPhone z określoną częstotliwością, a także sygnalizuje o aktualnym położeniu na żądanie (komenda SMS albo polecenie w panelu).

 • Internet

  Historia odwiedzanych stron internetowych i stron www zapisanych ulubionych (domyślna oglądarka).

 • Multimedia

  SpyPhone iOS Extreme pilnuje i pobiera na serwer kopie plików multimedialnych z tabletu, takie jak zdjęcia zrobione aparatem, nagrane filmy czy dźwięki zapisane dyktafonem w tablecie.

 • Powiadomienia

  Rozpoczęcie każdej rozmowy (przychodzącej lub wychodzącej) sygnalizowane jest automatycznym wysłaniem na numer nadzorujący informacji SMS z powiadomieniem o trwającej rozmowie. Wiadomość wysyłana jest automatycznie przez iPad Air 2 WiFi 64GB w niewidoczny sposób - nie jest zapisywana w tablecie. Realne jest włączanie filtracji numerów w celu ograniczenia ilości powiadomień o rozmowach.

 • Wykaz rozmów

  Program do monitoringu iPhone wysyła na serwer historię wszystkich połączeń telefonicznych.

 • Książka telefoniczna

  SpyPhone iOS Extreme generuje kopię listy kontaktów zapisanych w tablecie.

 • Kopie wiadomości SMS i MMS

  Monitoring wszelkich przychodzących i wysyłanych z tabletu SMS i MMS. Kopie wiadomości są samoczynnie wysyłane na serwer.

 • Fałszywy SMS

  Możliwość wysłania wiadomości SMS z numeru tabletu SpyPhone na dowolny numer. Wiadomość nie jest zapisywana w monitorowanym tablecie jako wysłana.

 • Inne

  Kopia notatek, wpisów w kalendarzu oraz lista zainstalowanych aplikacji itp.

­

Ważne!
Spy Shop prowadzi sprzedaż zarejestrowanych kart SIM w sieci Orange (nie prowadzimy sprzedaży kart innych operatorów). Cena karty wynosi 30zł, w sytuacji wyboru urządzenia z kartą prosimy o poinformowanie nas przez formularz przy składaniu zamówienia bądź telefonicznie w godzinach 8.00 - 16.00 pod numerami telefonu 720 888 180 lub 71 307 33 33.

­

Archiwum historii
Historia przetrzymywana jest przez 30 dni na serwerze. Należy pamiętać o archiwizowaniu materiału na bieżąco na własnych nośnikach pamięci.

Aplikacja iPhone działa w tle i nie wpływa na normalne funkcjonowanie tabletu. Jest maksymalnie dyskretna i nie jest widoczna w urządzeniu, ponadto realne jest usunięcie ikony aplikacji Cydia (koniecznej do zainstalowania oprogramowania SpyPhone).

Warunki licencyjne i instalacja oprogramowania SpyPhone iOS Extreme

Licencja udzielana jest na okres 1 roku od daty zakupu i może być aktywowana na jednym kompatybilnym tablecie albo telefonie. Po upływie terminu ważności licencji może być ona przedłużona odpłatnie na kolejny rok.

Szczegółowe dane o oprogramowaniu SpyPhone iOS Extreme przystępne są na stronie: SpyPhone iOS Extreme.