Głośnik JBL Charge 3, JBL Charge 3 blue

Głośnik JBL Charge 3, JBL Charge 3 blueGłośnik JBL Charge 3, JBL Charge 3 blueGłośnik JBL Charge 3, JBL Charge 3 blueGłośnik JBL Charge 3, JBL Charge 3 blueGłośnik JBL Charge 3, JBL Charge 3 blueGłośnik JBL Charge 3, JBL Charge 3 blue
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

JBL Charge 3 to – wbrew pozorom – już czwarta generacja wspaniałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku.
Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się przepięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny (IPX 7)! JBL Charge 3 to najwyższej jakości, potężny, przenośny głośnik Bluetooth generujący idealny dźwięk stereo i służący równocześnie jako bank energii. Wodoodporna budowa, wytrzymały materiał i konkretna pokrywa sprawią, że Charge 3 towarzyszyć może zabawie praktycznie wszędzie – na basenie, na spacerze, w deszczu... Produktywny akumulator o pojemności 6000 mAh zapewnia do 20 godzin odtwarzania i pozwala ładować smartfony oraz tablety za pośrednictwem wyjścia USB. Zaimplementowany komplet głośnomówiący z funkcją tłumienia zakłóceń i usuwania echa dostarcza krystalicznie czysty dźwięk prowadzonych rozmów telefonicznych za naciśnięciem jednego przycisku.

Bezprzewodowe przesyłanie informacji przez Bluetooth może odbywać się naprzemiennie nawet z 3 smartfonów czy tabletów połączonych z głośnikiem jednocześnie.

dodatkowo JBL Charge 3 nieprzeciętnie sprawdza się jako komplet głośnomówiący. Połączenia odbierać można z poziomu głośnika z dotknięciem odpowiedniego przycisku, a ich prowadzenie jest szczególnie komfortowe dzięki funkcji tłumienia zakłóceń i usuwania echa.

wyjątkowo efektowną i przydatną, niezwykle w czasie letnich upałów, funkcjonalnością jest wodoodporność na poziomie IPX7.
Oznacza ona, iż głośnik można zanurzyć w wodzie na głębokość do 1 m na maksymalnie 30 minut. Można go zatem bez obaw używać w deszczu i nie trzeba martwić się, gdy zostanie zachlapany. Bez szwanku wyjdzie w dodatku z kąpieli w basenie, wannie czy rzece!

Wykorzystując technikę JBL Connect można zespajać ze sobą przeróżne głośniki JBL wyekwipowane w taką funkcjonalność.
rezultatem jest rozszerzenie wrażeń odsłuchu. Przydaje się to istotnie w czasie wspólnego imprezowania z przyjaciółmi w ogrodzie czy na plaży. Nie jest to jednak konieczność, bo – dzięki bocznym membranom pasywnym – głośnik sam w sobie skrywa nieprawdopodobną moc brzmienia, którą można usłyszeć i zobaczyć.

JBL Charge 3 znamionuje się wyśmienitym designem z wykorzystaniem popularnych tworzyw o wysokiej trwałości.

Tkana maskownica i gumowe wykończenie w aż pięciu wersjach kolorystycznych (czerwony, czarny, szary, turkusowy i niebieski) to gwarancja,z pewnością zostanie zauważony w towarzystwie!EAN: 6925281914195
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JBL Charge 3 blue
typ: mobilne
System: 2.0
Przeznaczenie: Filmy
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Moc głośników (sumaryczna): 20 W
Pasmo przenoszenia (min.): 65 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Akcesoria w pakiecie: - JBL Charge 3- Adapter USB 5V 2.3A - przewód USB Micro- Skrócona instrukcja obsługi- Karta gwarancyjna
Kolor: Niebieski
rozmiary: 213 x 87 x 88,5 mm
Waga: 800 g
Pozostałe właściwości: - typ akumulatora: litowo-polimerowy (22,2 Wh)- Czas odtwarzania muzyki: do 20 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju plików)- Czas ładowania akumulatora: 4,5 godz.- Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2.402 – 2.480GHz- Moc nadajnika Bluetooth®: 0-9dBm- Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK π/4 DQPSK 8-DPSK