Głośnik rockbox brick fabriq edition marki Fresh n rebel

Głośnik rockbox brick fabriq edition marki Fresh n rebelGłośnik rockbox brick fabriq edition marki Fresh n rebelGłośnik rockbox brick fabriq edition marki Fresh n rebelGłośnik rockbox brick fabriq edition marki Fresh n rebelGłośnik rockbox brick fabriq edition marki Fresh n rebelGłośnik rockbox brick fabriq edition marki Fresh n rebelGłośnik rockbox brick fabriq edition marki Fresh n rebelGłośnik rockbox brick fabriq edition marki Fresh n rebel
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

doskonały dźwięk, niekończące baterii. Rockbox Cegła FabriQ Edition to bezprzewodowy głośnik z głębokim basem w tradycyjnym prostopadłościanu. Głośnik jest znakomitym miejscem dla zwolenników designu, lecz także dla miłośników muzyki, łącząc jakości materiałów i perfekcyjny dźwięk z nowoczesnym wyglądem i czuję.

Graj głos swojej ulubionej muzyki i bębna palcami w rytm muzyki dzięki najwyższej klasy technice i pasywnego basu. Odziany w specjalnie tkane tkaniny z kolorowych nici i ozdobione etykietą skóry wytłoczonym logo.

dostępne w ośmiu kolorach jest Rockbox Cegła FabriQ Edition na misji ubrać muzykę słuchasz. Rockbox Cegła FabriQ Edition korzysta z technologii Bluetooth i łączy się bezprzewodowo do wszystkich obiektów podobnych.

Komórkowy, tablet lub laptopa. Bateria o obszerności 4000 mAh jest imponujące nonstop 20 godzin muzyki na jednym ładowaniu. Dioda LED stanu akumulatora informuje o ilości wolnego i funkcja PowerBank jest {pomocn|przydatn)a, gdy rozładowany telefon.

Z czułe na dotyk przyciski oświetlonych od tyłu na głośniku do sterowania muzyką bez konieczności wyciągnąć komórkę z kieszeni. Rockbox Cegła FabriQ Edition jest wystarczająco małe, aby zabrać go ze sobą gdzie chcesz, i wystarczająco duże, aby ich dźwięk zaimponować znajomym.

Przynieś swoją ulubioną muzykę ze sobą i bardziej komfortowo, więc mój czas w dowolnym miejscu....