Sony WH-H900

Sony WH-H900Sony WH-H900Sony WH-H900Sony WH-H900
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

H.ear on 2 Wireless NC łączy Twój styl, dźwięk i Twój światSłuchawki h.ear są dostępne w kolorach genialnie przypasowanych do Ciebie. Barwy wyśmienicie pasują do całego spektrum odcieni i kolorów. Załóż je do swego ulubionego stroju i przejrzyj, jak poprawnie pasują — harmonia bez wysiłku.Korzyści:Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczościBezprzewodowa transmisja dźwięku o wysokiej jakości poprzez łącze BLUETOOTH® i technologię LDAC™Słuchawki są lekkie, praktyczne i można je złożyć, gdy nie są niezbędneDzięki przywracaniu wysokich częstotliwości traconych w procesie kompresji, DSEE zagwarantuje bogate, naturalne brzmienie Twoich cyfrowych plików audioChcesz być sam na sam z muzyką? wystarczy aktywować funkcję osłabiania hałasów, a słuchawki wyciszą dźwięki otoczeniaPo naładowaniu można korzystać z akumulatora choćby poprzez 28 godzin — to oznacza bezprzewodowe słuchanie muzyki poprzez cały dzieńRóżne wersje kolorystyczneSłuchawki h.ear on 2 Wireless NC są przystępne w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu płynnie dostosowują się do Twojego stylu.komfortowe nauszniki z możliwością składania gwarantują komfort używania i łatwość przenoszeniaMiękkie, korzystnie przylegające nauszniki gwarantują komfort słuchania poprzez cały dzień.

Możliwość składania oznacza, że możesz w przystępny sposób schować słuchawki do załączonego do zestawu pokrowca i zabierać je ze sobą wszędzie.Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.Dźwięk o wysokiej rozdzielczości pozwala w pełni delektować się cyfrową muzyką.

W porównaniu ze standardem CD odznacza się obszerniejszą skrupulatnością poszczególnych próbek i większą przepływnością. Pozwala to najwierniej oddać zamysł artystów. Usłysz każdy wdech i szmer i poczuj się jak na koncercie.LDAC™: technologia transmisji treści audio o wysokiej rozdzielczościTechnologia LDAC™ pozwala na odtwarzanie treści audio o wysokiej rozdzielczości w niebywałej jakości dźwięku technologia LDAC™ lepsze wrażenia w trakcie bezprzewodowego słuchania dowolnej muzyki — dźwięk jest zgodny z zamierzeniami artysty.Odzyskaj wszystkie skompresowane plikiSystem DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości traconych w procesie kompresji, technika DSEE HX™ zagwarantuje bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.Mniej zakłóceń podczas słuchania dzięki cyfrowemu systemowi tłumienia hałasów z zewnątrzCyfrowy system tłumienia hałasów likwiduje zróżnicowane odgłosy zewnętrzne, które przeszkadzają w słuchaniu muzyki.

Dwa mikrofony zastosowane w słuchawki, jeden zewnętrzny i jeden wewnętrzny, współpracują z systemem cyfrowego osłabiania hałasów, żeby odcinać niepożądane dźwięki.Tryb dźwięków otoczenia pozwala usłyszeć to, co dzieje się wokół CiebieBądź w stanie słyszeć dźwięki otoczenia, na przykład ruch uliczny, słuchając jednocześnie w tle swojej muzyki.Funkcja prędkiego przełączania umożliwi Ci prowadzenie pogawędekMożna rozmawiać bez zdejmowania słuchawek.

Połóż jedną rękę na obudowie, żeby natychmiast ograniczyć głośność muzyki, wyraźniej słyszeć dźwięki otoczenia i włączyć się do rozmowy.Dotykowy interfejs proste sterowanie odtwarzaniemWystarczy dotknąć panelu po prawej stronie, aby zatrzymać lub włączyć muzykę, zmienić utwór, skorygować głośność lub aktywować funkcje asystenta głosowego smartfonu.staranne dostrajanie ustawień za pomocą telefonuAplikacja Sony |

Headphones Connect pozwala na dopasowanie muzyki do własnego gustu poprzez wybór ustawień predefiniowanych lub regulację korektora. W dodatku można wybrać predefiniowane ustawienie dźwięku przestrzennego: klub, hala, arena lub scena na zewnątrz.Dłuższe słuchanie do 28 godzin czasu pracy bateriiIdealne rozwiązanie dla tych, którzy podróżują codziennie lub słuchają muzyki przez cały dzień.

Pełne naładowanie wystarcza na 28 godzin odtwarzania muzyki albo prowadzenia rozmów. Muzyki można słuchać choćby wtedy, gdy wyczerpie się bateria. Wystarczy podłączyć dostarczany w zestawie przewód słuchawkowy.NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciemTechnologie Near Field Communication (NFC™) i BLUETOOTH® powodują, iż uzyskiwanie dostępu do muzyki staje się prędkie i proste.

Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, starczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do słuchawek. Nie posiadasz urządzenia z technologią NFC? Do połączenia możnaużyć technologii Bluetooth®, aktywując ją w ustawieniach swojego urządzenia.