Słuchawki douszne MELICONI Auricolare Speak Flat

Słuchawki douszne MELICONI Auricolare Speak FlatSłuchawki douszne MELICONI Auricolare Speak FlatSłuchawki douszne MELICONI Auricolare Speak FlatSłuchawki douszne MELICONI Auricolare Speak Flat
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Słuchawki z mikrofonem MySound Speak Flat kolor czarny Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Flat to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Flat łatwo zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci zabrać ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zastosowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania produkowane z myślą o Twojej wygodzie.

Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy potrzebujesz odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Koniec z plątaniną kabli Dzięki zaimplementowaniu płaskich i usztywnionych przewodów, słuchawki Speak Flat nie plączą się w kieszeni.

dzięki temu są nad wyraz komfortowe w wykorzystywaniu. Doskonała jakość dźwięku Speak Flat to słuchawki zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha.

Impendancja na poziomie 32 Ω zapewnia zaś, iż dźwięk będzie głośny, klarowny i przestrzenny nawet na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Właściwości techniczne: zaimplementowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 10 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie progresywne, przełomowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku prezentuje świeże, przemyślane propozycje, które ułatwiają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych artykułów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV oraz akcesoria czyszczące i piloty.

Na polskim rynku znana głównie dzięki naturalnym rozwiązaniom firma Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment towarów, które pokochali kupujący we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....