Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT!

Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe przeznaczone dla ludzi energicznych. Zaprojektowane w taki sposób, by użytkownik mogł prowadzić rozmowy telefoniczne, jak i wygodnie słuchać muzyki w trakcie treningu. Słuchawki AM61 Sport Bluetooth sprawdzą się wszędzie i zapewnią wygodę używania.

Ich budowa sprawia,wspaniale pasują do ludzkiego ucha i nie wypadną z niego w trakcie uprawiania sportów.Korzyści:poręczne i produktywne - konkretny bass, wysokie tony i dźwięk bez trzasków czy zakłóceńWyjątkowa jakość muzyki dzięki 11 mm przetwornikomModuł Bluetooth 4.1 gwarantuje zasięg do 10 metrówWbudowana bateria starczy nawet na 11 godzin pracySłuchawki wytrzymałe na warunki atmosferyczne i potSłuchawki dla energicznychBezprzewodowa , a także mocowanie magnetyczne powodują, że problem splątanych kabli znika.

Słuchawki są oporne na wodę oraz pot zgodnie z normą IPX5 i co podnosi komfort korzystania z nich w trakcie treningu i realizowanych ćwiczeń.Ergonomia i designSłuchawki są lekkie, ważą zaledwie 19,7 g. Niepowtarzalny kształt z elementem broniącym przed wypadnięciem słuchawki z ucha sprawia, iż są bezpiecznie i komfortowo dopasowane choćby w trakcie dynamicznych ćwiczeń.obszerniejsza objętość bateriiBateria o obszerności 137 mAh umożliwia odtwarzanie muzyki lub prowadzenie rozmów poprzez 11 godzin.

W trybie czuwania urządzenie może pracować do 10 dni.Jakość dźwięku ponad wszystkoRuchoma cewka 11 mm i membrana wyprodukowana z materiałów kompozytowych micron wzmacniają głębię basów, pozwalają na wysoką jakości odtwarzania oraz minimalizują zniekształcenia dźwięku.