Sennheiser HD 35

Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35Sennheiser HD 35
Impedancja 32 om
Mikrofon nie
Regulacja głośności tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Sennheiser HD 35 TV EAST
Podaruj sobie wygodę z Sennheiser HD 35 TV EAST

Sennheiser HD 35 TV EAST zostały wyprodukowane, by współpracować z telewizorami. Dzięki nim możesz cieszyć się komfortem i dobrą reprodukcją dźwięku, w której zakochasz się już od pierwszego odsłuchu.

nowoczesna technologia pozwoli Ci w pełni dopasować brzmienie do swych potrzeb. Możesz regulować głośność osobno na prawe i lewe ucho, dzięki temu uzyskujesz zadowalające Cię brzmienie w swym domowym zaciszu.

niewiele znacząca, stabilna budowa

Nauszne HD 35 TV EAST niewątpliwie nie zajmą Ci zbyt niemało miejsca przy Twoim centrum telewizyjnym. Wąski pałąk, niepokaźne, lecz miękkie nauszniki sprawiają wrażenie wątłych, jednak ich kompozycja jest jednostajna. Optymalne sparowanie elementów sprawia, iż będą Ci służyły poprzez dużo lat.

Reprodukcja dźwięku w Twoim domu

Już nie musisz chodzić do studia i kupować najdroższych modeli słuchawek,cieszyć się nieprzetworzonym dźwiękiem. Jeżeli lubisz słyszeć wysokiej jakości brzmienie choćby podczas oglądania wiadomości czy ulubionych programów telewizyjnych, to EAST są wytwarzane dla Ciebie. Proponują zbalansowaną reprodukcję dźwięku z TV, która przypadnie Ci do gustu już od pierwszych chwil stosowania.

Oglądasz filmy nocą, a inni domownicy zawsze są niezadowoleni? dzisiaj to już nie problem. Lekka kompozycja Sennheiserów pozwoli Ci spędzić przed telewizorem długie wieczory, nie sprawiając problemu innym osobom mieszkającym w domu.

parametry Sennheiser HD 35 TV EAST
  • Pasmo przenoszenia: 30 - 20000 Hz
  • Impedancja: 32 Ohm
  • kabel: 1 + 5,2 m
  • konstrukcja: nauszne
  • Przetworniki: intensywne, otwarte
  • Dynamika (SPL): 115 dB (1KHz/1Vrms)
  • Wtyk: jack 3,5 / 6,3 mm prosty stereo
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz za 0.00 zł