Sennheiser CX 150BT

Sennheiser CX 150BTSennheiser CX 150BT
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Bezprzewodowy komplet słuchawkowy CX 150BT gwarantuje znakomitą równowagę między jakością dźwięku, komfortem i solidnością. Dzięki wyszukanej konstrukcji, czystemu, szczegółowemu dźwiękowi, idealnej izolacji od szumów otoczenia, komfortowemu dostosowaniu i 10-godzinnej baterii, CX 150BT jest wspaniałym towarzyszem w powszednim życiu.

mobilne i wytrzymałe, CX 150BT są dostarczane z wkładkami dousznymi w czterech rozmaitych wymiarach, by zapewnić perfekcyjne dostosowanie i wyśmienite pasywne tłumienie hałasu. Parowanie z urządzeniami przenośnymi jest prędkie i bezawaryjne dzięki najnowszej technice Bluetooth 5.0.

Słuchawki umożliwiają sparowanie z dwoma urządzeniami jednocześnie. Obsługa zestawu słuchawkowego przy pomocy pilota z trzema przyciskami jest istotnie prosta, a ogólne informacje, takie jak instrukcja obsługi można znaleźć w aplikacji Sennheiser Smart Control.

10-godzinna żywotność baterii i prędkie ładowanie przez USB-C powoduje, iż CX 150BT jest rewelacyjnym towarzyszem na co dzień....

Reklama