Kygo A11/800

Kygo A11/800
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Słuchawki wokółuszne Kygo A11/800 to kwintesencja bezkompromisowego brzmienia, interesującej stylistyki i najnowszych rozwiązań, które pozwolą nam cieszyć się muzyką w realnie najlepszej formie. Najnowsze rozwiązania A11/800 to słuchawki bezprzewodowe, które wyekwipowano w najnowszy rozwiązania technologiczne.

Komunikacja bezprzewodowa odbywa się za pomocą najnowszego standardu bluetooth 5.0. Słuchawki wyposażono ponadto w technologię ANC, którą możesz regulować przy pomocy dedykowanej aplikacji Kygo Sound App.

dzięki temu poziom redukcji szumów będziesz mógł połączyć do swych potrzeb i aktualnej sytuacji, w której się znajdziesz. Przeznaczona aplikacja Dzięki wspomnianej wyżej aplikacji możesz jeszcze kontrolować profil brzmienia słuchawek i to w wyjątkowo niebanalny, niestandardowy sposób.

wystarczy, iż przesuniesz wskaźnik między miastami, z których każde oferuje zupełnie inne brzmienie. Możesz zdecydować się na jedno z nich lub ustawić wskaźnik między nimi. Słuchawki mają też zastosowany mikrofon wysokiej klasy, który pozwala prowadzić rozmowy.

A dodatkowa funkcja Awarness Mode dzięki niemu zapewni Ci kontakt ze światem zewnętrznym, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Połączenie słuchawek przez bluetooth wsparto kodekami aptX, aptX Low Latency oraz AAC.

dzięki temu jakość muzyki jest niemal znakomita. Wygodne sterowanie Sterowanie odbywa się za pomocą zastosowanego panelu dotykowego. Możesz też sterować słuchawkami przy pomocy komend głosowych, a parowania dokonać za pomocą technologii NFC.

Słuchawki zezwalają na ok. 40 godzin pracy bez ANC i ok. 19 godzin po jego włączeniu. W razie zapotrzebowania możesz skorzystać z załączonego przewodu. Słuchawki stworzono z wysokiej klasy tworzyw, dzięki temu są lekkie i komfortowe, a Twoje uszy nie poczują grama zmęczenia choćby podczas długiej podróży.

W pakiecie załączono twarde etui, dzięki któremu zabierzesz swoje słuchawki w ulubione miejsca w pełni bezpiecznie....