JBL E45BT

JBL E45BTJBL E45BTJBL E45BTJBL E45BTJBL E45BTJBL E45BTJBL E45BTJBL E45BTJBL E45BT
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

JBL E545 BT Przemierzaj świat, słuchając wyśmienitej muzyki, bezprzewodowo. JBL E45BT to bezprzewodowe słuchawki nauszne, półotwarte Bluetooth 4.0. Gwarantują do 16 godzin odtwarzania, a czas ładowania to jedynie dwie godziny.

W komplecie znajduje sięprzewód do użytkowania pasywnego. Wysokiej klasy przetworniki 40 mm, lekka waga konstrukcji, niesłychana jakość wykonania i oryginalna jakość dźwięku JBL to parametry standardowe tego modelu.

Słuchawki E45 BT to jeden z najistotniej uniwersalnych artykułów, który cechuje się akumulatorem gwarantującym słuchanie muzyki do 16 godzin, stylowym pałąkiem doszlifowanym materiałem i użyteczną konstrukcją.

To oznacza, iż rozrywka nigdy się nie kończy, a idealna zabawa jest jeszcze bardziej intensywna bez względu na to co robisz – pracujesz, przemieszczasz się komunikacją miejską lub spacerujesz po mieście.

Słuchawki JBL E45 BT to nowy, stylowy design, który łączy w sobie wygodę oraz najnowsze trendy modowe. To spójna w każdym calu koncepcja, zupełnie jak gwarantowane poprzez JBL brzmienie. Możesz bezproblemowo przełączyć się między urządzeniami na przykład z urządzenia mobilnego na telefon komórkowy, a dzięki temu nigdy nie pominiesz połączenia.

wyekwipowane zostały w dostosowujące się, wygodne poduszki, dzięki którym słuchawki pozostaną na swoim miejscu choćby, gdy jesteś w ruchu. Rozpromienią Twój dzień i zapewnią korzystną zabawę. Gustowny wygląd i rozłączany kabel z pilotem i mikrofonem, to wszystko sprawi, że nie będziesz chcieć rozstać się ze słuchawkami E45 BT.