HP Omen Mindframe

HP Omen MindframeHP Omen MindframeHP Omen MindframeHP Omen MindframeHP Omen MindframeHP Omen MindframeHP Omen MindframeHP Omen MindframeHP Omen MindframeHP Omen Mindframe
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

komplet słuchawkowy Omen X żeby HP Mindframe

Zachowaj zimną krew
Zaprojektowany w głównej mierze z myślą o wygodzie komplet OMEN Mindframe proponuje technikę aktywnego chłodzenia słuchawek. Zanurz się w wyjątkowo głębokim świecie dźwięku za sprawą wirtualnego brzmienia przestrzennego 7.1.

technika FrostCap

komplet OMEN Mindframe korzysta z rozwiązania FrostCap, czyli technologii chłodzenia słuchawek. Wykorzystując urządzenie termoelektryczne w obu słuchawkach, system FrostCap schładza płytki kratownicy głośnika i odprowadza ciepło z dala od uszu, co zapewnia komfort w trakcie długich rozgrywek i pozwala skupić się na wygranej.

Pełna głębia dźwięku. Pełna przewaga.

Zanurz się w nad wyraz głębokim świecie dźwięku za sprawą wirtualnego brzmienia przestrzennego 7.1. Dzięki realistycznemu pozycjonowaniu audio i orientacji 3D możesz starannie i na bieżąco wyłapywać kroki przeciwników oraz stłumione wystrzały.

Przyćmij konkurencję
Wyróżnij się dzięki dostosowywanemu podświetleniu RGB i efektom zewnętrznych słuchawek, sterowanych przy pomocy oprogramowania OMEN Command Center.

nadzwyczajne dopasowanie
Dzięki samoregulującemu się i amortyzowanemu pałąkowi znalezienie trafnego ustawienia jeszcze nigdy nie było tak proste. Lekka i rozciągliwa kompozycja pozwoli Ci pozostać w świecie gry poprzez niemało godzin.

Odsłuch w czasie rzeczywistym

dostosowywana funkcja monitorowania mikrofonu powoduje, że gracz słyszy swój głos w słuchawkach, dzięki czemu nie musi krzyczeć do swej drużyny podczas zanurzania się w dźwiękach z gry.

Materiał czerpiący inspiracje z dyscyplin sportowych
Czerpiąc inspiracje ze współczesnego sprzętu sportowego, nauszniki stworzono z oddychającego i chłonącego wilgoć materiału, dzięki któremu uszy pozostają chłodne i suche podczas długotrwałego używania.

Dokonuj regulacji w locie

Reguluj prosto poziom głośności przy pomocy komponentów sterujących na słuchawce, bez utraty kontroli nad rozgrywką.

Wydawaj rozkazy i współpracuj czysto i wyraźnie.
Miej wyraźną kontrolę nad sytuacją dzięki niekierunkowemu mikrofonowi z technologią tłumienia szumów i funkcją wyciszania po złożeniu.

Obsługa OMEN Command Center
Kontroluj technologię FrostCap i dostosowuj oświetlenie RGB, korzystając z oprogramowania OMEN Command Center.EAN: 0192545283694
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 3XT27AA
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
wymiary: 20,2 x 21,7 x 9,1 cm
Waga: 0.48 kg
Akcesoria w komplecie: pakiet słuchawkowy OMEN by HP Mindframe Gwarancja dane o produkcie Skrócona instrukcja obsługi