Bose SoundSport

Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport
Rodzaj połączenia przewodowe
Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport Bose SoundSport
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Bez przewodów. Nic Cię nie zatrzyma
NASZE PIERWSZE ZUPEŁNIE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE.
Zyskaj czysty i konkretny dźwięk wprost z naszych pierwszych zupełnie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Zaprojektowaliśmy je tak, aby były komfortowe i nie wypadały z uszu. Wykorzystują szereg najnowszych technice, które umożliwią przenieść trening na wyższy poziom.
lepszA konstrukcja SŁUCHAWEK
Skupiliśmy się na każdym szczególe technologii zamkniętej we wnętrzu słuchawek, od ulepszenia obwodów i doskonalszego dźwięku po wzmocnienie anteny Bluetooth® zwiększającej maksymalną moc sygnału. Efekt? Słuchawki, które nieprzerwanie gwarantują czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy trzymasz telefon w dłoni, w kieszeni, w opasce na ramię, czy na panelu bieżni. Możesz zapomnieć o przewodach.
nieprzeciętny komfort i stabilność
Słuchawki te są niezrównanym połączeniem komfortu i stabilności. To dla nich zaprojektowaliśmy stożkową końcówkę, która zapewnia równomierny kontakt z wnętrzem ucha, a jej specjalny profil wpasuje się naturalnie w zarys małżowiny. Słuchawki nie tylko nie wypadną, lecz też nie zmęczą uszu nawet po długim czasie. Pozwolą natomiast osiągnąć zawrotne wyniki podczas treningów.
POZNAJ mocne strony
Najwyższa moc i najwyższej jakości dźwięk
Wyniki sportowe są owocem ciężkiej pracy na treningach. Podobnie jest w przypadku projektowania słuchawek pod kątem najwyższej jakości dźwięku. Pracowaliśmy nad tą kwestią przez długie dekady. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności i system cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose powodują, iż dźwięk jest pełny i harmonijny, niezależnie od ustawień. Możesz ćwiczyć w najmocniej zatłoczonej siłowni, bo choćby tam słuchawki zmotywują Cię do treningu.
Zapoć siebie. A nie słuchawki.
Wilgoć na ogół nie jest najkorzystniejszą przyjaciółką słuchawek. Znaleźliśmy sposób na to, żeby to zmienić. Stosując specjalną hydrofobową siatkę, udało nam się uchronić wnętrze słuchawek przed wilgocią. Pot i deszcz nie są im straszne. Od teraz pogoda nie będzie dla Ciebie wymówką.
WIELOFUNKCYJNY POKROWIEC
Jedno ładowanie starcza na pięć godzin pracy, dzięki czemu słuchawki mogą towarzyszyć Ci podczas niemal każdego treningu. Aby je naładować, po skończonym treningu włóż je do pokrowca. Pokrowiec zabezpieczy je, a na dodatek pozwoli na dwa dodatkowe cykle ich ładowania (lub do 10 godzin odtwarzania na akumulatorze), dzięki temu słuchawki będą za każdym razem gotowe do działania. Co więcej, krótkie 5-minutowe ładowanie da aż 45 minut pracy.
Znajdź słuchawki dla siebie
Nie wiesz gdzie jest słuchawka? Pomyśleliśmy o wszystkim. Aplikacja Bose Connect pomoże Ci znaleźć słuchawki, jeżeli je zgubisz. A to zaledwie początek. Możesz zarządzać wszystkimi połączeniami Bluetooth i przełączać się pomiędzy nimi. Aplikacja Connect pozwoli także aktualizować oprogramowanie, udzieli niezastąpionych wskazówek, a także umożliwi personalizację ustawień.
PEŁNA BEZPRZEWODOWOŚĆ
Ciesz się nieskrępowaną swobodą ruchów.
bezusterkowE POŁĄCZENIA
Zaprojektowaliśmy je z myślą o optymalnej trwałości i bezawaryjności sygnału bezprzewodowego.
POZOSTAJĄ TAM, GDZIE mają BYĆ.
Końcówki StayHear+ Sport zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i stabilności.
KOREKTOR ZOPTYMALIZOWANY POD WZGLĘDEM GŁOŚNOŚCI
Ciesz się genialną jakością dźwięku przy każdym poziomie głośności.
niepodatnOŚĆ NA ZACHLAPANIA
Norma IPX4 oznacza, że pot i deszcz nie są straszne tym słuchawkom.
AKUMULATOR W POKROWCU
5 godzin pracy na akumulatorze. Pokrowiec broni słuchawki przed uszkodzeniem i pozwala je naładować — zagwarantuje nawet 10 godzin pracy na akumulatorze.

SPECYFIKACJA
 • rozmiary/waga
 • Słuchawki:3,12 cm wys. × 2,5 cm szer. × 3 cm głęb. (15 g każda ze słuchawek)
 • Pokrowiec:3,75 cm wys. × 10 cm szer. × 4,75 cm głęb. (80 g)
 • dopełniające dane
 • Akumulator litowo-jonowy
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Czas pracy akumulatora: 5 godzin po pełnym naładowaniu
 • ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
 • Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free
 • mobilny pokrowiec z ładowarką
 • Końcówki StayHear+ Sport w 3 wymiarach
 • przewód USB

często ZADAWANE PYTANIA
Czy przy pomocy słuchawek SoundLink Micro można słuchać dźwięku w filmach, na przykład podczas oglądania ich na tablecie?
Tak. Jednak jakość odtwarzania – w szczególności synchronizacja dźwięku i video – może być gorsza od oczekiwanej. Dźwięk słuchawek kompletnie pozbawionych przewodów podlega pewnemu opóźnieniu w stosunku do obrazu. Opóźnienie to może się różnić w zależności od urządzenia, systemu operacyjnego, aplikacji, treści opartych o chmurę, infrastruktury sieci i samych słuchawek
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free są wodoodporne?
Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free pozostały zaprojektowane tak, żeby znosiły działanie potu i niesprzyjających warunków pogodowych. Nie są asygnowane do zanurzania w wodzie poprzez dłuższy czas, np. W trakcie pływania.
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?
Tak. Słuchawki SoundSport Free zaopatrzono w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać podczas rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Dźwięk połączenia będzie słyszalny w prawej słuchawce. Obsługa tradycyjnych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują na dodatek z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime.
Jak sparować słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free z urządzeniem mobilnym?
Kiedy słuchawki zostaną wyjęte z pokrowca po raz pierwszy, przejdą automatycznie w tryb widoczności, co pozwoli innym urządzeniom wykryć je.zbratać słuchawki z urządzeniem i poznać ich dopełniające funkcje zalecamy pobranie aplikacji Bose Connect. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z aplikacji Bose Connect, wykonaj instrukcje widoczne w menu Bluetooth urządzenia,zjednoczyć je ze słuchawkami. Po nawiązaniu połączenia diody LED funkcji Bluetooth na obu słuchawkach zaświecą się na biało.skonsolidować dodatkowe urządzenia ze słuchawkami, naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth, który znajduje się na lewej słuchawce, aż dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na niebiesko albo kiedy usłyszysz w prawej słuchawce komunikat „Ready to connect" (Gotowość do połączenia). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami w aplikacji Bose Connect, żeby zakończyć cykl parowania.
Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?
Słuchawki SoundSport Free można połączyć z urządzeniem źródłowym za pośrednictwem prawej słuchawki. Prawa słuchawka będzie odtwarzała dźwięk, jeśli znajdzie się ona w odległości do 9 metrów (30 stóp) od urządzenia źródłowego. Lewa słuchawka pozostanie połączona z prawą, do czasu, aż będzie naładowana, poza pokrowcem i w odległości nieprzekraczającej 9 metrów (30 stóp) od prawej słuchawki. Zasięg może się obniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi albo zakłóceń wywoływanych przez inne urządzenia elektroniczne. Niezwykle słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie, i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących.
Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?
Aby naładować słuchawki SoundSport Free, starczy je umieścić w pokrowcu z ładowarką. Jeżeli ładowarka dysponuje odpowiednim zapasem prądu, ładowanie zainicjuje się samoczynnie. Podczas ładowania diody LED na futerale będą migać. Żeby słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulatora zaświeci się na stałe i w pewnym momencie zgaśnie. Jeśli akumulator w pokrowcu jest rozładowany, należy podłączyć do niego załączony przewód, a drugi jego koniec do portu USB w komputerze albo w ładowarce (sprzedawanej osobno).
Jaka jest żywotność akumulatora słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?
Akumulator słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free umożliwia 5 godzin ich stosowania. Żywotność akumulatora oznacza liczbę godzin użytkowania słuchawek po całkowitym naładowaniu, aktywnie stosowanych do słuchania muzyki albo rozmów telefonicznych. Załączony pokrowiec z ładowarką pozwala na dwa uzupełniające cykle ładowania słuchawek, które dadzą dodatkowe 10 godzin odtwarzania.
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free można ładować przy użyciu komputera PC/notebooka?
Tak. Słuchawki SoundSport Free są wyekwipowane w kabel USB, który zezwala na ich ładowanie poprzez komputer PC lub notebook. Należy pamiętać, iż komputer PC albo notebook musi być włączony i w stanie czuwania, żeby można go było używać do ładowania poprzez USB. Słuchawki muszą być umieszczone w pokrowcu, żeby były ładowane.
Czy można słuchać muzyki po wyczerpaniu akumulatora?
Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie będą odtwarzać muzyki, jeśli akumulator pozostał całkowicie wyczerpany.
Czy mogę momentalnie naładować akumulator?
Tak. Kiedy akumulator jest rozładowany, starczy na 15 minut podłączyć ładowarkę, żeby móc odtwarzać muzykę jeszcze przez 45 minut.
Do czego służą przyciski na prawej słuchawce?
większy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Włącza odtwarzanie/pauzę i steruje ścieżkami filmu albo muzyki i odbiera i kończy połączenia telefoniczne i daje dostęp do funkcji Siri i Google Assistant w telefonie. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Pozwalają komfortowo regulować głośność.
Czym różnią się końcówki StayHear+ Sport załączone do słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free od oryginalnych końcówek StayHear?
Podobnie jak oryginalne końcówki StayHear, końcówki StayHear+ Sport są produkowane z miękkiego silikonu, lecz ich kształt parasola pozwala finezyjnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. Na skutek czego jakość dźwięku jest lepsza.
Jak odróżnić wymiary końcówek StayHear+ Sport?
Końcówki StayHear+ Sport są oznaczone kolorami. We wnętrzu każdej końcówki znajduje się znikoma kolorowa obręcz, która oznacza jej rozmiar.
Biała = minimalne
Szara = przeciętne
Czarna = duże
W jaki sposób można zdjąć lub wymienić końcówki StayHear+ Sport w słuchawkach?
Trzymając słuchawkę za podłużną część, finezyjnie chwyć końcówkę StayHear+ Sport i zdejmij ją ze słuchawki. Przestroga: żeby nie rozerwać końcówki StayHear+ Sport, złap ją u nasady. Nie ciągnij za skrzydełko końcówki.
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free współpracują z aplikacjami rozpoznającymi mowę?
Tak. Starczy nacisnąć i przytrzymać przycisk wielofunkcyjny poprzez sekundę, aby uruchomić rozpoznawanie mowy w dowolnym przenośnym urządzeniu obsługującym tę funkcję.
Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free mogą polikwidować hałas w samolocie?
Nie, słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie są zaopatrzone w funkcję redukcji hałasu. Jeśli chodzi o redukcję hałasu, Bose proponuje słuchawki QuietComfort i QuietControl.
W jaki sposób czyścić słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?
Słuchawki SoundSport Free należy delikatnie wytrzeć do sucha po każdym ich użyciu. Należy uważać, żeby wilgoć nie dostała się do wnętrza słuchawek poprzez otwory, by nie wcisnąć kurzu czy zanieczyszczeń do portów. Podczas czyszczenia portów i wnętrza słuchawek nie należy wdmuchiwać powietrza ani korzystać z odkurzacza.

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł