Bose QC35

Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne
Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35 Bose QC35
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Bose QuietComfort 35 I metaliczny

Uwolnij się od przewodów! Podłącz słuchawki Bose QuietComfort 35 do sprzętów za pomocą parowania Bluetooth i NFC.

Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zapewnia zrównoważony dźwięk niezależnie od poziomu głośności, a system dwóch mikrofonów wyciszających hałas gwarantuje pokaźne rozmowy choćby przy silnym wietrze i hałasie.

Wypróbuj je — a potem spróbuj się bez nich obyć.

Muzyka brzmi lepiej

Włączasz słuchawki i hałas natychmiast cichnie. Twoje ulubione utwory wznoszą się na nowy poziom i brzmią tak bogato i czysto, że masz wrażenie, jakby były odtwarzane po raz pierwszy. To magiczne przeżycie dla Twoich uszu — lecz to nie magia. To precyzyjnie zaplanowane ułożenie mikrofonów wewnątrz i na zewnątrz muszli słuchawek. To zastrzeżone rozwiązania elektroniczne, które stale mierzą i porównują poziomy szumów zewnętrznych, a potem adekwatnie na nie reagują. A na dodatek to rozwiązania elektroniczne wysyłające równoważny sygnał do muszli słuchawek w celu zredukowania hałasu. A Ty możesz cieszyć się muzyką, którą kochasz — lub tak konieczną Ci ciszą.

niezwykle długi czas działania akumulatora

Powszechnie uważa się, iż czas działania akumulatora jest krótszy w przypadku słuchawek bezprzewodowych. Bose zmieniło ten sposób myślenia. Jak? wymiar i kształt akumulatora litowo-jonowego został tak dostosowany, aby zoptymalizować miejsce dostępne w muszli słuchawek—nie pogarszając przypasowania ani komfortu słuchania. Możesz teraz radować się aż 20-godzinnym okresem bezprzewodowego korzystania ze słuchawek, co w sytuacji słuchawek bezprzewodowych stanowi znacząco długi czas. Możesz także podłączyć słuchawki przewodowo i używać ich poprzez 40 godzin.

Cisza brzmi ciszej

Poziom elektronicznego szumu bazowego to nasza kolejna pasja. Szum bazowy w słuchawkach to miękki syk, który możesz słyszeć, jeśli używasz ich w cichym otoczeniu. Ze względu na to, że hałas ten można mierzyć, bezustannie polepszamy rozwiązania elektroniczne użyte w słuchawkach QC35 aż do momentu, gdy ten miękki syk stanie się praktycznie niesłyszalny.

najkorzystniejsze materiały umożliwiające całodzienną wygodę

Materiały posiadają znaczenie. Dlatego pałąk słuchawek QC35 jest nie tylko miękki — jest wytworny. Owinięty w materiał Alcantara — miękkie pokrycie używane przez prestiżowe międzynarodowe firmy w rozmaitych produktach, takich jak jachty i elitarne samochody — gwarantuje konieczną wygodę korzystanie ze słuchawek przez cały dzień. Poduszki nauszne są wytworzone z syntetycznej skóry naturalnej i mają silikonową nakładkę umożliwiającą pasywną redukcję hałasu.

Lekkie i trwałe? Jak?

Powszechnie uważa się, że lekkie słuchawki są wykonane z plastiku i prosto pękają. Dlatego nie używamy plastiku. Stosujemy nylon umocniony włóknem szklanym, który gwarantuje lekkość słuchawek i równocześnie sprawia, iż są one bardzo trwałe. Słuchawki posiadają też konkretne wykończenia. W sprężynie i zawiasach pałąka zastosowano stal nierdzewną, co zwiększa odporność słuchawek w rutynowym stosowaniu.

Łatwe sterowanie

Łączenie z urządzeniami Bluetooth i przełączanie pomiędzy nimi, np. Z iPada na iPhone'a po odebraniu połączenia, jest dzisiaj nad wyraz proste. Instynktowny interfejs graficzny gratisowej aplikacji Bose Connect pozwala zarządzać wszystkimi połączeniami. Po sparowaniu z wieloma urządzeniami słuchawki będą się przełączać pomiędzy nimi automatycznie gdy tylko będziesz mieć na to ochotę. Aplikacja zagwarantuje również aktualizacje oprogramowania i wskazówki dotyczące i umożliwia personalizację ustawień. Starczy pobrać bezpłatną aplikację Bose Connect na urządzenie mobilne Apple.

Najważeniejsze atrybuty:

 • Dzięki wiodącej w branży technologii redukcji hałasu cichy dźwięk wydaje się jeszcze cichszy, a muzyka brzmi jeszcze lepiej.
 • Bezprzewodowa łączność z urządzeniami dzięki funkcji Bluetooth i parowaniu poprzez NFC
 • Do 20 godzin bezprzewodowej pracy akumulatora na jednym ładowaniu i do 40 godziny przy połączeniu przewodowym.
 • Dzięki materiałom najwyższej jakości słuchawki są lekkie i komfortowe całodzienne słuchanie
 • Aplikacja Bose Connect pomaga w zarządzaniu sparowanymi urządzeniami według własnych upodobań

informacje techniczne:

 • Akumulator litowo-jonowy
 • tylko audio: 1,2 m
 • przewód USB: 30,5 cm
 • wymiary bez kabla (wys. X szer. X głęb.): 18 × 17 × 8,1 cm
 • Waga: 0,31 kg

Zawartość opakowania:

 • Słuchawki QC35
 • Adapter do samolotu
 • przewód audio do podłączenia przewodowego
 • kabel USB
 • Pokrowiec

niejednokrotnie ZADAWANE PYTANIA
Jaka jest różnica między słuchawkami bezprzewodowymi QuietComfort 35 a słuchawkami QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II, podobnie jak model QuietComfort 35, są połączeniem nieszablonowej technice redukcji hałasu, swobody od kabli, imponującej jakości dźwięku, systemu dwóch mikrofonów, a także 20-godzinnego czasu pracy akumulatora. Słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II są dodatkowo zaopatrzone w nowy przycisk funkcyjny na lewej muszli. Przycisk ten zapewnia dostęp do funkcji Google Assistant w krajach i językach, w których jest ona przystępna. Jeśli w danym kraju funkcja Google Assistant nie jest dostępna, przycisk ten będzie regulować poziom redukcji hałasu (ANR), aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku w każdych warunkach.

Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?
opatentowana struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które gwarantują przepływ powietrza w słuchawkach. Powiększa to ich głośność akustyczną bez zapotrzebowania rozszerzania muszli słuchawek. Dzięki czemu słuchawki generują lepszy dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i komfortowojsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest użytkowana we wszystkich naszych słuchawkach i zestawach słuchawkowych.

Jaka jest kompletna osiągalna redukcja hałasu w słuchawkach bezprzewodowych QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II wykorzystują intensywną i pasywną redukcję hałasu. Innowacyjne i zastrzeżone rozwiązanie elektroniczne gwarantuje dynamiczną redukcję hałasu z zastosowaniem mikrofonów umieszczonych jednocześnie we wnętrzu, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny namierza dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — emitując sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kompilacji odpowiedniej konstrukcji akustycznej i dokładnie dostosowanych materiałów, z których wyprodukowane są muszle słuchawek i poduszki.

Co to jest NFC?
NFC (Near Field Communication) to standard łączności bezprzewodowej między dwoma urządzeniami znajdującymi się w śladowej odległości, głównie poniżej 10 cm. W słuchawkach QuietComfort 35 II funkcja NFC jest stosowana do obsługi parowania w trybie Bluetooth. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, iż zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?
Tak. Słuchawki QuietComfort 35 II wyekwipowano w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać w trakcie rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Obsługa klasycznych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują jeszcze z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime. System dwóch mikrofonów zagwarantuje widoczne rozmowy nawet przy sporym wietrze i hałasie, a funkcja słyszenia własnego głosu sprawia, iż brzmisz naturalnie, kiedy rozmawiasz przez telefon. Słuchawki QuietComfort 35 II obsługujątechnikę HD Voice.

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II z urządzeniem mobilnym?
w przypadku telefonu obsługującego standard NFC starczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie, i przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli z widocznym logo NFC, a następnie zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, iż słuchawki zostały włączone, przesuwając trójpozycyjny przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć trójpozycyjny przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED zaświeci się na niebiesko albo rozlegną się dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Dzisiaj należy progresywnać zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, by podłączyć słuchawki. Po nawiązaniu połączenia dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na biało.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II mogą być równocześnie podłączone do dwóch urządzeń mobilnych?
Tak. Technika komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom QC35 II podtrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. Podczas oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki samoczynnie wstrzymają odtwarzanie, aby odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na iPadzie.

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II posiadają zasięg do 9 metrów od urządzenia źródłowego. Szczególnie słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się zniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, albo zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth®, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego albo kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II można ładować przy pomocy załączonego kabla USB i gniazda komputera lub ładowarki (sprzedawanej osobno). Aby słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2,25 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulator zaświeci się na zielono. Kiedy brakuje czasu na pełne naładowanie akumulatora, podłączenie słuchawek do gniazdka na 15 minut zapewni zapas energii nawet na 2,5 godziny stosowania.

Jak długo akumulator pozostaje naładowany?
Słuchawki QuietComfort 35 II są zaopatrzone w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 20 godzin bezprzewodowej pracy urządzenia i do 40 godzin pracy przy podłączeniu przewodowym.

Czy można słuchać muzyki po rozładowaniu akumulatora?
Tak. Słuchawki te nieprzerwany odsłuch ze źródła dźwięku, choćby po wyczerpaniu akumulatora. Jednak w przypadku braku zasilania intensywna redukcja hałasu oraz intensywna korekcja Active EQ nie będą działać.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II można ładować przy użyciu komputera PC/notebooka?
Tak. Słuchawki QuietComfort 35 II są wyekwipowane w przewód USB, który umożliwia ich ładowanie poprzez komputer PC lub laptop. Należy pamiętać, iż komputer PC albo notebook musi być włączony i w stanie czuwania, aby można go było używać do ładowania poprzez USB.

Do czego służą przyciski znajdujące się z tyłu prawej muszli słuchawek?
pokaźniejszy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Pozwala on odtwarzać, wstrzymywać i zmieniać utwory lub filmy, odbierać i kończyć połączenia telefoniczne oraz korzystać z poleceń głosowych, takich jak Siri albo wybieranie głosowe. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Są ułożone w naturalnym ustawieniu góra-dół, by użytkownikowi było prosto regulować głośność.

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł