Audio-Technica ATH-S200BT

Audio-Technica ATH-S200BTAudio-Technica ATH-S200BTAudio-Technica ATH-S200BT
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Audio-technica ATH-S200BT to lekkie, bezprzewodowe słuchawki tworzone dla osób, które są w ciągłym ruchu. Długi czas pracy na baterii wynoszący 40 godzin pozwala radować się czystym, intensywnym dźwiękiem poprzez cały dzień, bez konieczności doładowywania akumulatora.

Przydatne funkcje, takie jak wbudowane zdalne sterowanie i składana na płasko budowa sprawiają, że słuchanie muzyki jest tak łatwe i wygodne, jak to tylko możliwe.Korzyści:Czysty, solidny dźwięk (przetworniki 40 mm)Łączność Bluetooth®Czas pracy na baterii 40 godzinWbudowane przyciski do zarządzania odtwarzaniem muzyki i rozmowami telefonicznymiSkładana na płasko budowa ułatwiająca przewożenieDostępne w czterech wersjach kolorystycznych.Lekka i mobilna konstrukcjaLekkie, ważące zaledwie 190 g słuchawki ATH-S200BT, są typowo przenośną konstrukcją.

Po złożeniu na płasko łatwo można schować je do torby. Moduł Bluetooth® umożliwia stabilne i niezawodne bezprzewodowe przesyłanie muzyki wprost ze smartfona, tabletu, komputera albo mobilnego odtwarzacza muzyki obsługującego Bluetooth®.Dynamiczny dźwiękInżynierowie Audio-Techniki opracowali dla modelu ATH-S200BT nowe 40-milimetrowe głośniki, wykorzystując swoje bogate doświadczenie w projektowaniu przetworników.

Dzięki nim słuchawki zapewniają dynamiczny, czysty i mocny dźwięk.komfortowe sterowanieOdtwarzanie muzyki ułatwiają przyciski zdalnego sterowania zastosowane w lewą muszlę. Użytkownik może także w przystępny sposób regulować poziom głośności oraz odbierać połączenia telefoniczne bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni – przy pomocy zintegrowanego zastosowanego mikrofonu słuchawki zamieniają się w wysokiej klasy komplet słuchawkowy.Długi czas pracy na bateriiPojedyncze, 4-godzinne ładowanie za pomocą dostarczonego kabla USB, zapewnia imponujący, 40-godzinny czas pracy w trybie bezprzewodowym.

dzięki temu użytkownik może radować się muzyką przez cały dzień, bez zapotrzebowania ciągłego przypominania sobie o konieczności doładowywania akumulatora. Miękkie nauszniki gwarantują wysoki komfort użytkowania i równocześnie zapewniają skuteczną izolację akustyczną - świetną podczas słuchania muzyki w głośnym otoczeniu.