Candy GVS158TWHC3S

Candy GVS158TWHC3S
Sposób ładowania góra
Kolor biały
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Pralka Candy GVS 158TWHC3-S Wolnostojąca Linia: GrandÓvita Smart Touch Głębokość: 52 cm Załadunek: 8 kg Klasa energetyczna: A+++ prędkość wirowania: 1500 obr/min Poziom hałasu pranie/wirowanie: 51/79 dB ekran dotykowy NFC Mix power system+ Funkcja pary Poznaj funkcje pralek Candy Klasa energetyczna A+++ Pralki Candy to oszczędność każdego dnia.

Dzięki najwyższej klasie sprawności energetycznej pralka zużywa istotnie mniej energii, dzięki temu oszczędzasz pieniądze! Funkcja pary Dzięki Funkcji Pary wyeliminujesz aż do 80% zagnieceń powstałych w czasie cyklu prania i suszenia.

w dodatku odświeżysz ubrania bez potrzeby włączania pełnego programu. W szybki i prosty sposób pozbędziesz się nieprzyjemnych aromatów np. Po dymie papierosowym lub wizycie w restauracji. Silnik inwerterowy Silnik inwerterowy wykorzystany w sprzętach Candy zagwarantuje niezawodne działanie urządzenia poprzez dużo lat.

na dodatek zapewnia nad wyraz cichą pracę, dzięki temu możesz zaplanować pranie i suszenie nawet późnym wieczorem, bez obaw, że obudzisz domowników. 10-letnia gwarancja na silnik inwerterowy i moduły elektroniczne Mamy pewność, co do niezawodności i najwyższej jakości naszych sprzętów.

Dlatego dajemy Ci aż 10-letnią gwarancję na silnik inwerterowy i moduły elektroniczne. Mix Power System technologia Mix Power System pozwala na usunięcie trudnych zabrudzeń w niskiej temperaturze. Dzięki czemu pranie w 20°C pozwoli Ci uzyskać takie efekty, jak w sytuacji prania w temperaturze 40°C.

Pierz nawet najszczególniej subtelne tkaniny z gwarancją rewelacyjnych rezultatów. Mix Power System rozpuszcza detergent w wodzie, a następnie wtryskuje go do bębna bezpośrednio na ubrania. Detergent lepiej wnika w dzianiny, efektywniej usuwa nawet silne zabrudzenia, a proszek nie pozostaje na ubraniach, co jest perfekcyjną zaletą przypadku alergików.

Smart Touch technologia Smart Touch to niezastąpiony asystent, który pozwoli Ci sterować urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu. Pobierz na swój smartfon z Androidem i funkcją NFC aplikację Candy simply-Fi.

Z poziomu telefonu twórz swoje własne programy prania, steruj głosem i na bieżąco monitoruj pracę urządzenia. ASYSTENT STEROWANIA GŁOSEM Zbliż telefon do pralki i powiedz co chcesz uprać. Pralka sama zaproponuje optymalny program i temperaturę w zależności od typu dzianiny, stopnia zabrudzenia oraz koloru.

INTELIGENTNY MONITORING PRALKI Pralka sama powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra, włączenia programu samoczyszczenia lub programu diagnozującego stan głównych części pralki. FUNKCJA „MOJE STATYSTYKI" Dzięki tej funkcji dowiesz się, których programów używasz z reguły, ile energii zużywasz, a także ile czasu przeznaczasz na pranie.

PERSONALIZOWANE PROGRAMY Możesz sam stworzyć program nieprzeciętnie dobrany do Twoich potrzeb, samemu dobrać parametry prania, szybkość wirowania, a także poziom zabrudzenia tkanin. K...