Swan SC15820

Swan SC15820Swan SC15820Swan SC15820Swan SC15820Swan SC15820Swan SC15820
Moc silnika 220 W
Pojemność worka/pojemnika 0.5 l
Wysokość 1100 cm
Szerokość 25 cm
Kolor czarny
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

wyprodukowane w odkurzaczu cyklony wydajnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze aniżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają w dodatku zaimplementowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją produktywność.

Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie sprawności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnorodnego rodzaju bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

Odkurzacze cyklonowe zamiast worka mają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skatalogowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do skutecznego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku klasycznych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry chroniące silnik.

Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz też starych, a więc dbasz o środowisko. Ponadto odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką wydajność i najwyższy komfort wykorzystywania przy niskim poborze energii....