Moneual MR7700

Moneual MR7700 Moneual MR7700 Moneual MR7700
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

pakiet robot odkurzający + robot przemywający! Moneual Rydis MR7700 + Everybot RS500

Rydis MR 7700 Inteligentny Robot Sprzątający Oficjalna, autoryzowana polska dystrybucja Urządzenie objęte 3-letnią gwarancją buduje prawdziwą mapę powierzchni i porusza się metodycznie. Wielokrotny zdobywca nagród w kategorii "Design".

Laureat nagrody CES Innovation Design Award w kategorii sprzętu AGD!

Moneual Rydis MR7700 to najniższy robot sprzątający na świecie. Niecałe 8 cm wysokości (79,7 mm) zezwala na wjazd pod wszystkiego rodzaju meble. Adekwatnie umiejscowione szczotki boczne rozszerzają obszar sprzątanej powierzchni do 320 mm!


Inteligentny system nawigacji

Dzięki zastosowaniu w urządzeniu żyroskopu i sensorów obrotu silnika, robot rozpoznaje, który obszar pozostał już posprzątany. Optymalizuje to prace urządzenia do maksimum. Porusza się w sposób usystematyzowany.


Robot sprząta w trybach: samoczynnym, koncentrycznym, corner, manualnym, cienia, sprzątania zaplanowanego.

Tryb samoczynny

Sposób jazdy robota jest logiczny i systematyczny. Nie odbija się od ścian oraz od innych przeszkód. Urządzenie wytwarza mapę wnętrza, które ma zostać sprzątnięte.

Tryb koncentryczny

Urządzenie pracując w trybie koncentrycznym inicjuje czyszczenie powierzchni od środka, zataczając coraz obszerniejsze obszary w kształcie kwadratu.

Tryb Corner (czyszczenia narożników)

Specjalny tryb służący do czyszczenia narożników wnętrza. Urządzenie porusza się wzdłuż ściany wymiatając brud z przestrzeni trudno przystępnych.

Tryb Manualny

Tryb ręcznego sterowania za pomocą przycisków pilota. Użytkownik uzyskuje możliwość pokierowania robotem według własnych potrzeb.


Tryb "cienia" Shadow Cleaning®

Tryb pozwalający na czyszczenie miejsc zaciemnionych, trudno dostępnych takich jak: przestrzeń pod łóżkiem, kanapą, meblami. Dzięki czujnikom światła robot wyłapuje te miejsca i sprząta ponadto tam!

Tryb sprzątania zaplanowanego

Urządzenie sprzątające posiada programator czasowy. W trybie sprzątania zaplanowanego można ułożyć terminarz sprzątania na cały tydzień z opcją ustawienia na mocną datę zróżnicowaną od poprzedniej!

Przykład: Poniedziałek - rozpoczęcie sprzątania o godzinie 14:00, wtorek o godzinie 15:00, środa o godzinie 10:00 itd.

możliwe jest jeszcze ustawienie sprzątania według określonego schematu, przykładowo każdego dnia o tej samej godzinie.

Moneual Rydis MR7700 - robot inteligentny

Model MR7700 wytwarzany przez producenta Moneual Rydis charakteryzuje się dużą liczbą prostych w obsłudze systemów.

System Makro - zapamiętuje układ sprzątanej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu tego systemu robot sprząta w sposób efektywniejszy i dokładniejszy. Nie traci czasu na analizę uprzednio sprzątanego terenu. Rekomendowany stanowczo w sytuacji pomieszczeń, w których układ mebli jest niezmienny.

System Anti Tangle - System wyplątywania z kabli/frędzli. Jeśli frędzle od dywanu bądź kable wkręcą się w szczotki główne robota, nastąpi samoczynne zatrzymanie szczotki i ruch w przód i w tył w celu wyplątania się.

System Wyboru pomieszczenia - Urządzenie ma możliwość podziału sekcji sprzątania na 5 pomieszczeń. Jednorazowo robot jest w stanie sprzątnąć powierzchnie około 100 m .Możliwość wyboru sprzątania konkretnej sekcji, wszystkich albo wybiórczo. Wirtualne latarnie asygnowane dla tego modelu służą na dodatek jako wirtualne ściany. Umożliwia to urządzeniu logiczne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi punktami ustawienia latarni.


System 3-stopniowego odkurzania - Trzystopniowa siła ssąca o szerokiej mocy umożliwia odkurzanie nawet najmniejszych drobin kurzu. Możliwość regulacji mocy umożliwia sprzątanie całą dobę: Wykorzystując całkowitą moc w dzień i redukując siłę ciągu w nocy.

System kontroli ruchem nadgarstka - Moneual Rydis MR7700 to pierwszy na świecie robot wyposażony w system kontroli za pomocą ruchu dłoni! Przy użyciu pilota możemy sterować robotem wykonując odpowiednie ruchy nadgarstkiem.

mocne strony robota sprzątającego Moneual Rydis MR7700

wygodny w obsłudze, wielkiej obszerności pojemnik na kurz (800 ml) - Budowa pojemnika pozwala na łatwą konserwacje urządzenia. Aby wyczyścić pojemnik należy go wysunąć i wysypać skażenia.

Ponad 55 zróżnicowanych komunikatów głosowych - Robot ma ponad 55 najróżniejszych wiadomości głosowych. Informuję o postępach w pracy a także o błędach pojawiających się w czasie używania.

obszerna liczba sensorów dla lepszej jakości sprzątania - Urządzenie zaopatrzone w 35 czujkaów, spełniających najróżniejsze funkcje m.in: detektor wykrywania powierzchni znajdujący się w przedniej części robota chroni przed spadkiem (np. Ze schodów); 7 czujkaów odpowiedzialnych za wykrywanie przeszkód - wykrywanie nacisków, czytanie odległości; 6 czujkaów dla funkcji IR; czujniki obrotów, żyroskop, czujniki świateł; czujka przeznaczony do kontroli obciążenia silnika w czasie pracy.

=

Układ szczotek bocznych - szczotki boczne umiejscowione po obu stronach robota wymiatają brud z trudno dostępnych miejsc staranniej w przypadku typowych odkurzaczy!

Prosty w demontażu mop z mikrofibry - znakomity do mopowania płytek oraz powierzchni zbudowanych z zabezpieczonego drewna. Dzięki wbudowanemu czujnikowi rozpoznawania powierzchni robot uniknie wjazdu na dywan posiadając zainstalowaną nakładkę mopującą. Mocowana za pomocą uchwytów magnetycznych.

zwiększona żywotność akumulatora - W akumulatorze zastosowano najnowszą technologię litowo-żelazowo-fosforanową (LiFePo4). Żywotność trzykrotnie dłuższa w sytuacji akumulatorów nitowych, litowo-jonowych lub polimerowych. Żywotność akumulatora wynosi około 1000 cykli ładowania (rozładowanie/ładowanie).

Inteligentny system powrotu do bazy - w przypadku niskiego stanu baterii w czasie sprzątania, robot wróci do bazy, by naładować akumulator. Po zakończeniu cyklu ładowania, urządzenie powróci do miejsca, w którym przerwało sprzątanie i dokończy wcześniej rozpoczętą czynność. Gdy cała przestrzeń jest posprzątana, robot powróci do bazy ładującej.

Dłuższa żywotność silnika - marka Monuel Rydis w modelu MR7700 zastosowała silnik BLDC. Najmocniejszy w urządzeniach tej klasy. Czas pracy szacowany jest na około 5000 godzin, co jest wartością 5-10 razy pokaźniejszą w sytuacji silników charakterystycznych.

Moneual Rydis MR7700 - informacje technologiczne:

Producent: Moneual

Model: MR7700

Kolor: czarny

Waga: 3,2 kg

rozmiary: 7.97 cm (wysokość) x 32 cm (średnica)

zużycie energii: 3W (Tryb czuwania)/ 20W (Tryb pracy)

Maksymalna prędkość: Tryb sprzątania: 30 cm/s, Tryb przemieszczania (powrót do bazy, przejazd pomiędzy latarniami): 25 cm/s

Poziom hałasu: 60dB

Akumulator: Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePo4) 12.8V DC

objętość pojemnika na kurz: 800ml

Czas ładowania: 60 minut

Czas pracy: 80 minut

Zawartość opakowania:

Robot czyszczący z zamontowanym akumulatorem

Stacja ładująca

Zasilacz wraz z przewodem sieciowym

Wskaźnik - 1 szt. (urządzenie łączące funkcje wirtualnej ściany i wirtualnej latarni)

Pilot (w pakiecie 2 baterie AAA)

Szczotki boczne - 2 szt.

Śrubokręt + komplet śrub

Nakładka mopująca

2 ściereczki mopujące z mikrofibry

Szczotka główna

Instrukcja obsługi

Skrócona instrukcja obsługi

Powyższe opracowanie tekstowe i graficzne stanowi wyłączną własność producenta International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

Everybot RS500 - najskuteczniejszy robot przemywający powierzchnie twarde! Oficjalna polska dystrybucja! Pełne wsparcie techniczne!

Everybot RS500 - najskuteczniejszy robot myjący powierzchnie twarde!

Everybot RS500 - sprzymierzeniec czystych podłóg!

Moneual Everybot RS500 to urządzenie przystosowane do każdego rodzaju podłóg twardych. Dzięki niezwykle obszernej prędkości poruszania się oraz kompaktowej budowie jest w stanie ekspresowo uporać się z powierzonym zadaniem. Robot porusza się z szybkością 130 obrotów na minutę a dwie przeciwbieżne głowice mopujące gwarantują najwyższą jakość mopowania.

Urządzenie radzi sobie z wieloma rodzajami skomplikowanych zabrudzeń. Dzięki prawidłowo przemyślanej konstrukcji i zastosowanej technice najbardziej uporczywe plamy nie stanowią problemu!

Everybot RS500 - 6 przeróżnych trybów mopowania!

Moneual Everybot RS500 to urządzenie potrafiące poruszać się na 6 rozmaitych sposobów. Wybór optymalnego trybu sprzątania odbywa się za pomocą pilota.

Po uruchomieniu robota, pilot pozwala kontrolować ręcznie za pomocą klawiszy strzałek lub zmieniać w trakcie cyklu czyszczenia jednego z tych pięciu trybów jazdy:

- Random - robot porusza się losowo w pokoju.

- Skoncentrowany lub inaczej punktowy - robot skupia się na niewiele znaczącej powierzchni.

- Corner - robot myje robi pomieszczeń.

- Wave - robot porusza ruchem falistym.

- "Zigzag" - robot porusza się "zygzakiem".

Everybot RS500 - technika sprzątania

Moneual Everybot 500 mopuję przy pomocy dwóch głowic z zamontowanymi ściereczkami z mikrofibry. Poruszają się one w sposób przeciwbieżny sprawnie usuwając napotkane zabrudzenia.

Dzięki zaimplementowaniu szmatek z grubej mikrofibry o specjalnej konstrukcji włókien zanieczyszczenia wchłaniane są w głąb mikrofibry nie rozmazując zanieczyszczeń po sprzątanym obszarze. Ściereczki wielokrotnego użytku, można prać je w pralce.

Everybot RS500 przekazuję wodę na powierzchnie czyszczącą przy pomocy łącznie 4 sączków (po 2 na głowice). Wykorzystanie tej technice zezwala na stały dostęp do czystej wody podczas procesu sprzątania.

Moneual Everybot wyekwipowany jest w dwa niezależne zbiorniki wody. Woda rozprowadzana jest na dwie mikrofibry jednocześnie co rozszerza powierzchnię sprzątania. Zbiorniki można w przystępny sposób zdemontować co czyni urządzenie szczególnie prostym w obsłudze.

Everybot RS500 - komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Moneual Everybot RS500 oferuje bezpieczne i komfortowe mycie podłóg. Robot ten wyłapuje jednocześnie próżnie jak i obiekty z pewnej odległości. W ten sposób optymalizuje trasę przejazdu. Ponadto czujnik spadku (nie spadnie np ze schodów), czujka poziomu baterii, czujnik użycia procesu niewykorzystanych środków. Urządzenie jest nad wyraz ciche (ok 55 dB), daje poczucie komfortu i możliwość wykorzystania czasu wolnego w ciekawszy sposób niż mycie podłóg.

Moneual Everybot RS500 - prostota obsługi

Moneual Everybot RS500 jest urządzeniem bardzo prostym w obsłudze. Wystarczy postawić na ziemi i kliknąć jedyny znajdujący się na górze pokrywy przycisk, resztę funkcji obsługuję się za pomocą potężnie instynktownego pilota.

Everybot ma akumulator 1400 mAh litowo-jonowy. Czas jego pracy pozwala mu na sprzątnięcie około 30-50 m² - w godzinę. Czas ładowania to 140 minut.

Moneual Everybot RS500 - inne ciekawe zastosowania.

Moneual Everybot RS500 NIE JEST produktem do którego pasuję stare polskie porzekadło: "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego".

RS500 należy rozpatrywać zwykle jako idealne urządzenie przemywające. Inne zastosowania do jakich można zastosować robota: mycie samochodu, mycie okien, mycie kabiny prysznicowej, czyszczenie szafek i mnóstwo niemało innych uzależnionych od kreatywności użytkownika.

Moneual Everybot RS500 - dane techniczne

Moneual Everybot RS500 - zawartość zestawu

  • 1 robot Moneual Everybot RS500
  • 2 zbiorniki na wodę
  • 4 ściereczki z mikrofibry
  • pilot wraz z 2 bateriami AAA
  • zasilacz sieciowy
  • instrukcja obsługi

Powyższe opracowanie graficzne stanowi wyłączną własność producenta International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł