iRobot Roomba 782 + MoNeual EveryboT RS500

iRobot Roomba 782 + MoNeual EveryboT RS500
iRobot Roomba 782 + MoNeual EveryboT RS500
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

komplet robot odkurzający + robot myjący! Oszczędzasz 150 złotych! IRobot Roomba 782e + Everybot RS500

iRobot Roomba 782e

Wersja europejska - mówi po polsku.

dokument CE - polska instrukcja - polska gwarancja.

Stała przystępność. Odbiór osobisty w salonie.

powiększona Gwarancja 3 lata od daty zakupu.


W pełni automatyczny odkurzacz iRobot Roomba 782e posprząta dom, nawet kiedy nikogo w nim nie ma.

łatwy w obsłudze robot sprzątający, już po naciśnięciu "CLEAN" zbierze kurz, brud, włosy oraz sierść czworonożnych przyjaciół z Twoich podłóg, rogów, spod mebli oraz łóżek.

Nie trzeba się już martwić zanieczyszczonym powietrzem po odkurzaniu, ponieważ iRobot Roomba 782e dzięki filtrom HEPA, zatrzymuje z powietrza wylotowego mnóstwo pyłów alergenów.


samoczynny odkurzacz iRobot Roomba 782e sprząta Twoje powierzchnie przy pomocy zastrzeżonego trójstopniowego systemu:

 • Wirująca trzyramienna szczotka boczna wymiata spod ścian i rogów kurz, brud i sierść zwierząt, które robot wchłonie do swoje kosza na skażenia.
 • Dwie główne szczotki obracające się w przeciwnych kierunkach zbierają nieczystości.
 • Nowy ultra-sprawny kosz z technologią drugiej generacji AeroVac wspomagany silnikiem skuteczniej zasysa włosy, sierść zwierząt, a także inne zabrudzenia, a umieszczone w nim dwa filtry HEPA bronią powietrze w Twoim domu od pyłów i różnorodnego typu alergenów. Stabilizacja przepływu powietrza dolotowego przez głowice czyszczą daje obszerniejszą moc ssącą.

Samojezdny odkurzacz iRobot Roomba 782e wykorzystuje inteligentną technologie nawigacji iAdapt.

Monitoring przestrzeni pomieszczeń za pomocą kilkudziesięciu sensorów, pozwala należycie reagować na aktualne warunki w pomieszczeniu, zapewniając w ten sposób, że robot posprząta wszystkie zakątki Twojego domu, a także, każdego typu podłogi m.in. Dywan, laminat, parkiet, linoleum, płytki, itp.

samoczynny odkurzacz iRobot Roomba 782e jest wystarczająco smukły, żeby poruszać się pod meblami i wokół nich, a zderzak umieszczony z przodu urządzenia, chroni Twoje meble przed uderzeniami.

By osiągnąć ten efekt, wystarczy nacisnąć na panelu dotykowym urządzenia przycisk "CLEAN", bądź uruchomić go zdalnie za pomocą pilota (do zakupienia osobno).

niezawodne czujniki odpowiadają za bezpieczne poruszanie się odkurzacza robota po pomieszczeniach, a tym samym eliminują możliwość upadku ze schodów i innych uskoków, iRobot Roomba 782e zatrzymuję się przed spadkiem, odwraca i kontynuuje czyszczenie podłóg.

Wirtualna latarnia obsługiwana przez samojezdny odkurzacz iRobot Roomba 782e, wyznacza pomieszczenie, w którym ma posprzątać, a gdy już będzie czyste, poprowadzi go do kolejnego.

 • wykorzystane systemy w odkurzaczu automatycznym pozawalają na wydajność jego sprzątania, jeden z nich DirtDetect drugiej generacji, dzięki czujnikom akustycznym wyłapuje nadmiernie zanieczyszczone miejsca, nad którymi iRobot Roomba 782e skupia się bardziej, tak aby nigdzie nie pozostawić skażeń.

 • Warto wspomnieć, także o systemie AntiTangle, który odpowiada za to, aby odkurzacz robot mógł swobodnie poruszać się po miejscach, gdzie leżą kable. W trakcie, gdy robot poczuje opór dwie przeciwbieżne szczotki główne zmieniają kierunek obrotu, co uniemożliwi wplątaniu się odkurzacza w kable.

 • Kolejnym przydatnym jest system SPOT ( w skrócie metoda miejscowego sprzątania), dzięki któremu iRobot Roomba 782e może słwykorzystać Ci jako miotła i szufelka. Kiedy na podłodze znajdzie się cukier, albo innego rodzaju artykuł spożywczy, odkurzacz skupi się na jednym metrze kwadratowym i wszystko sprzątnie.

posiadając w swym wyposażeniu domowym automatyczny odkurzacz iRobot Roomba 782e nie musisz martwić się, o skażenia na podłogach i w spokoju możesz zając się innymi obowiązkami bądź się zrelaksować, a choćby nie konieczna mu Twoja obecność w domu, ponieważ po rozładowaniu albo zakończeniu pracy robot sam powróci do swej bazy, by naładować się.

Dodatkowa funkcja programatora czasowego pozwala na ustawienie odpowiedniej dla Ciebie godziny, o której chcesz, aby odkurzacz robot zaczął sprzątać Twój dom, ten cykl możesz ustawić do siedmiu razy w tygodniu, a wiec każdego dnia, o tej samej godzinie będzie sam wyjeżdżał z bazy i sprzątał zanieczyszczone powierzchnie.

zwiększona specyfikacja:

 • czas operacyjny - 90 min.
 • czas ładowania - 180 min.
 • wysokość - 9,2 cm.
 • szerokość - 35 cm.
 • waga - 3,85 kg.
 • głośność - 61 dB.
 • objętość pojemnika na kurz - 0,5 l.

zestaw gromadzi:

 • iRobot Roomba 782e
 • 1 pojemnik na brud AeroVac drugiej generacji (w urządzeniu)
 • 1 zintegrowana stacja dokująca
 • wirtualna latarnia
 • 2 x narzędzie do czyszczenia szczotek
 • 2 x filtr HEPA
 • akumulator (w urządzeniu)
 • Polska instrukcja używania i prędki start
 • specjalna powiększona polska GWARANCJA 3 LATA

artykuł z oficjalnej polskiej dystrybucji

U Ciebie jutro!

komplet powiększonej gwarancji - 3 lata (trzydzieści sześć miesięcy od daty zakupu)

Everybot RS500 - najskuteczniejszy robot przemywający powierzchnie twarde! 3 lata gwarancji! Oficjalna polska dystrybucja! Pełne wsparcie techniczne! Instrukcja obsługi w języku polskim! Polska karta gwarancyjna!

Everybot RS500 - sprzymierzeniec czystych podłóg!

Moneual Everybot RS500 to urządzenie przypasowane do każdego typu podłóg twardych. Dzięki niezwykle obszernej szybkości poruszania się, a także kompaktowej budowie jest w stanie błyskawicznie uporać się z powierzonym zadaniem. Robot porusza się z prędkością 130 obrotów na minutę a dwie przeciwbieżne głowice mopujące gwarantują najwyższą jakość mopowania.

Urządzenie radzi sobie z wieloma rodzajami niełatwych zabrudzeń. Dzięki korzystnie przemyślanej konstrukcji i wykorzystanej technologii najbardziej uporczywe plamy nie stanowią problemu!

Everybot RS500 - 6 przeróżnych trybów mopowania!

Moneual Everybot RS500 to urządzenie potrafiące poruszać się na 6 zróżnicowanych sposobów. Dobór trafnego trybu sprzątania odbywa się przy pomocy pilota.

Po uruchomieniu robota, pilot pozwala kontrolować ręcznie przy pomocy klawiszy strzałek lub zmieniać podczas procesu czyszczenia jednego z tych pięciu trybów jazdy:

- Random - robot porusza się losowo w pokoju.

- Skoncentrowany lub inaczej punktowy - robot skupia się na śladowej powierzchni.

- Corner - robot myje robi pomieszczeń.

- Wave - robot porusza ruchem falistym.

- "Zigzag" - robot porusza się "zygzakiem".

Everybot RS500 - technologia sprzątania

Moneual Everybot 500 mopuję za pomocą dwóch głowic z zamontowanymi ściereczkami z mikrofibry. Poruszają się one w sposób przeciwbieżny efektywnie usuwając napotkane zabrudzenia.

Dzięki zaimplementowaniu szmatek z grubej mikrofibry o specjalnej konstrukcji włókien zanieczyszczenia wchłaniane są w głąb mikrofibry nie rozmazując skażeń po sprzątanym obszarze. Ściereczki wielokrotnego użytku, można prać je w pralce.

Everybot RS500 przekazuję wodę na powierzchnie czyszczącą za pomocą łącznie 4 sączków (po 2 na głowice). Wykorzystanie tej technice umożliwia stały dostęp do czystej wody w trakcie procesu sprzątania.

Moneual Everybot zaopatrzony jest w dwa niezależne zbiorniki wody. Woda rozprowadzana jest na dwie mikrofibry równocześnie co powiększa powierzchnię sprzątania. Zbiorniki można w nieskomplikowany sposób zdemontować co czyni urządzenie nad wyraz prostym w obsłudze.

Everybot RS500 - komfort i bezpieczeństwo stosowania

Moneual Everybot RS500 proponuje bezpieczne i wygodne mycie podłóg. Robot ten lokalizuje równocześnie próżnie jak i obiekty z pewnej odległości. W ten sposób optymalizuje trasę przejazdu. Dodatkowo detektor spadku (nie spadnie np ze schodów), sensor poziomu baterii, sensor użycia procesu niewykorzystanych środków. Urządzenie jest niezwykle ciche (ok 55 dB), daje poczucie komfortu i możliwość użycia czasu wolnego w ciekawszy sposób aniżeli mycie podłóg.

Moneual Everybot RS500 - prostota obsługi

Moneual Everybot RS500 jest urządzeniem bardzo prostym w obsłudze. Starczy postawić na ziemi i kliknąć jedyny znajdujący się na górze pokrywy przycisk, resztę funkcji obsługuję się przy pomocy solidnie intuicyjnego pilota.

Everybot ma akumulator 1400 mAh litowo-jonowy. Czas jego pracy pozwala mu na sprzątnięcie około 30-50 m² - w godzinę. Czas ładowania to 140 minut.

Moneual Everybot RS500 - inne interesujące użycia.

Moneual Everybot RS500 NIE JEST produktem do którego pasuję stare polskie porzekadło: "jak coś jest do wszelkiego to jest do niczego".

RS500 należy rozpatrywać w głównej mierze jako nadzwyczajne urządzenie myjące. Inne użycia do jakich można zastosować robota: mycie samochodu, mycie okien, mycie kabiny prysznicowej, czyszczenie szafek i niemało niemało innych uzależnionych od kreatywności użytkownika.

Moneual Everybot RS500 - dane technologiczne

Moneual Everybot RS500 - zawartość zestawu

 • 1 robot Moneual Everybot RS500
 • 2 zbiorniki na wodę
 • 4 ściereczki z mikrofibry
 • pilot wraz z 2 bateriami AAA
 • zasilacz sieciowy
 • instrukcja obsługi

Powyższe opracowanie graficzne stanowi wyłączną własność producenta International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób używania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł