iRobot Roomba 651 + Braava JeT 240

iRobot Roomba 651 + Braava JeT 240
iRobot Roomba 651 + Braava JeT 240
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

iRobot Roomba 651

Wersja europejska - mówi po polsku.

dokument CE - polska instrukcja - polska gwarancja.

Stała dostępność. Odbiór osobisty w salonie.

zwiększona Gwarancja 3 lata od daty zakupu.


Chyba, każdy z nas myśli, a może choćby marzy o braku konieczności odkurzania, lecz niestety ten obowiązek domowy nas nie ominie.

chociaż w czasach robotów sprzątających możemy zaoszczędzić czas na sprzątaniu, ponieważ samoczynny odkurzacz iRobot Roomba 651 wyręczy nas w codziennym odkurzaniu naszego domu.

choćby pod naszą nieobecność robot sprzątający odświeży nasze podłogi każdego dnia o odpowiedniej dla nas godzinie. starczy ustawić harmonogram pracy urządzenia i spokojnie wykorzystać wolny czas na odpoczynek, bądź inne obowiązki.


automatyczny odkurzacz iRobot Roomba 651, jak każdy z tej s erii wyposażony jest w głowice czyszczącą, która aktywnie dostosowuję się do podłoża. Umieszczone są w niej nowej konstrukcji dwie szczotki główne, które podnoszą efekt gruntowego czyszczeni a podłóg każdego rodzaju m.in. Dywan, laminat, parkiet linoleum, płytki itp. Jedna z nich jest gumowa, a druga z włosia i to właśnie dzięki niej precyzyjnie zbierane są z powierzchni włosy oraz sierść czworonożnych przyjaciół.

użyty system zastrzeżonej nawigacji iAdapt pozwala urządzeniu orientować się w przestrzeni, a także analizuje około sześćdziesięciu razy na sekundę otoczenie i dzięki czterdziestu zachowań pozwala rozszerzyć sprawność czyszczenia.

iRobot Roomba 651 w sposób losowego poruszania się po pomieszczeniu wyeliminuje z podłóg, każdego typu zanieczyszczenia.

Wyposażenie robota w dużo czujników pozwala osiągnąć wysoką sprawność odkurzania wszystkich pomieszczeń w domu, a także dają one poczucie bezpieczeństwa użytkownikowi.

Mianowicie jedne z nich bronią samoczynny odkurzacz przed upadkiem, a więc iRobot Roomba 651 nie ma prawa upaść ze schodów, czy również inny uskoków – robot sprzątający podjeżdża do krawędzi, obraca się i kontynuuję czyszczenie.

Kolejne odpowiadają za uderzenia, a wiec kiedy poczuję przeszkodę nie będzie usiłował przejechać dalej, jedynie odszuka wolną powierzchnie do przejazdu.

technika DirtDetect wykorzystuje czujniki akustyczne i dzięki nim lokalizuje miejsca bardziej zanieczyszczone, co pozwala na urządzeniu na staranniejsze wyczyszczenie owych skażeń, tak aby Twoje podłogi lśniły w każdym miejscu.

i spryt robota sprzątającego pozwalają na na wjazd pod meble i łóżka, co pozwoli na usunięcie kurzu, brudu i innego typu zanieczyszczeń z miejsc trudno przystępnych.

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 651 doskonale radzi sobie także z objazdem wokół mebli, a finezyjny zderzak chroni je przed uderzeniami.

Robot sprzątający likwiduje zanieczyszczenia w trójstopniowym systemie:

 • Obracająca się trójramienna szczotka boczna umieszczona przy krawędzi robota, odpowiedzialna jest za wymiecenie spod ścian i rogów zanieczyszczenia.
 • Dwie nowej konstrukcji szczotki główne obracające się w przeciwnych kierunkach zapewniają gruntowe czyszczenie powierzchni.
 • opatentowana technika AeroVac optymalizuje przepływ powietrza, takpokaźniejsza siła ssąca mogła zapewnić oczyszczenie szczotek z włosów i wypełnić po brzegi nowy zwiększony kosz na skażenia.

samoczynny odkurzacz iRobot Roomba 651 wyposażony jest w przeróżne funkcje, które usprawniają korzystanie z urządzenia:

 • Jedną z rewolucyjnych funkcji jest programator czasowy, dzięki któremu nie musisz nawet włączać urządzenia przyciskiem. Po rozpakowaniu odkurzacza od razu możesz zaplanować harmonogram pracy robota sprzątającego, taksamoczynnie każdego dnia o stosownej dla Ciebie godzinie wyjeżdżał z bazy i odkurzał Twoje powierzchnie.
 • Kolejną dość przydatną jest funkcja SPOT, mianowicie samoczynny odkurzacz iRobot Roomba 651 świetnie może słwykorzystać Ci jako zmiotka i szufelka. Wyobrażając sobie sytuacje, kiedy rozsypie się na podłogę cukier, to nie musisz sprzątać ręcznie, starczy nacisnąć przycisk SPOT i robot skupi się na metrze kwadratowym,usunąć skażenie.
 • AntiTangle, tu typowo chodzi o wyplątywanie się z kabli i długich frędzli dywanów. Kiedy robot sprzątający przejedzie po leżących na podłogach kablach, a one zaczną wplątywać się w szczotki główne, to te czując pewien opór zaczną obracać się w przeciwnych kierunkach, tak aby się z nich wyplątać i móc przejechać dalej.
 • dopełniającą funkcje możemy także uzyskać, dzięki dołączonej w pakiecie wirtualnej ścianie. Jeżeli jest pokój do którego chcesz,automatyczny odkurzacz iRobot Roomba 651 nie wjeżdżał, starczy ustawić w progu akcesorium. Emituję ona wiązkę promieni podczerwieni, której robot sprzątający nie przekroczy. Co do zasady działa, to także w drugą stronę, a więc jeżeli jest wnętrze w którym wyłącznie chcesz odkurzyć, starczy umieścić urządzenie w danym pomieszczeniu i w progu ustawić wirtualną ścianę.

iRobot Roomba 651 po rozładowaniu, bądź po ukończeniu odkurzania samodzielnie powróci do nowej zintegrowanej bazy, aby naładować się i kontynuować sprzątanie, albo być gotowym do kolejnego procesu pracy.

W pełni samoczynny i nietrudny w obsłudze odkurzacz samoczynny już po naciśnięciu przycisku CLEAN, albo po zaprogramowaniu harmonogramu pracy wyręczy Cię w codziennym sprzątaniu podłóg.

zwiększona specyfikacja:

 • czas operacyjny - 90 min.
 • czas ładowania - 180 min.
 • wysokość - 9,2 cm.
 • szerokość - 34 cm.
 • waga - 3,6 kg.
 • głośność - 61 dB.
 • objętość pojemnika na kurz - 0,4 l.

komplet zawiera:

 • iRobot Roomba 651
 • pojemnik na brud AeroVac (w urządzeniu)
 • zintegrowana stacja dokująca
 • wirtualna ściana
 • akumulator (w urządzeniu)
 • Polska instrukcja stosowania i szybki start
 • Specjalna powiększona polska GWARANCJA 3 LATA

Pamiętaj, że przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, iż dokonasz najlepszego wyboru.

produkt z oficjalnej polskiej dystrybucji

U Ciebie jutro!

zestaw zwiększonej gwarancji - 3 lata (trzydzieści sześć miesięcy od daty zakupu)


iRobot Braava 240 Jet

Oficjalna polska dystrybucja, polska instrukcja obsługi.

Najnowsze urządzenie przemywające producenta iRobot - Premiera 2016Braava Jet 240 - najnowsze urządzenie przemywające asygnowane dla minimalnych metraży, a także pomieszczeń takich jak kuchnia i łazienka. Kompaktowy robot myjący dotrze niemalże w każde trudno dostępne miejsce. Urządzenie przyjazne użytkownikowi, proste w obsłudze.

Trzy odrębne programy mycia

Wycieranie na wilgotno - podobnie jak w sytuacji trybu mopowania na mokro urządzenie wykorzystuje 3 stopniowy system sprzątania. Dozuję mniej substancji myjącej w przypadku poprzedniego programu. Program rekomendowany do użytku codziennego w przypadku mniej wymagających zabrudzeń.

Wycieranie na mokro - 3 stopniowy system sprzątania. Urządzenie w trybie mopowania na mokro wykorzystuje w procesie sprzątania wibracyjny ruch głowicy oraz dozuję obszerniejszą liczba substancji myjącej. Program asygnowany dla trudniejszych zabrudzeń.

Zamiatanie na sucho - program służy do przecierania powierzchni sprzątanej bez użycia substancji przemywającej. Tryb sugerowany przy mało wymagających zabrudzeniach.

Braava Jet 240 - kompaktowy robot myjący

IRobot Braava Jet 240 dzięki swym niewielkim rozmiarom, a także kwadratowej budowie ( średnica x wysokość - 17 x 17,8 x 8,4 cm) jest w stanie dotrzeć w większość trudno przystępnych miejsc. Urządzenie świetnie nadaje do stosowania w niewielkich, trudnych pomieszczeniach typu kuchnia czy łazienka.

Nowa technologia mycia

firma IRobot w modelu Braava 240 Jet zastosowała nową technikę. W trybach wycierania na wilgotno, a także mokro, proces mycia wsparty jest spryskiwaczem, który uwalnia substancje myjącą na sprzątaną powierzchnie. Rozwiązanie to zastosowano po raz pierwszy w urządzeniach przemywających.

Prostota obsługi

Robot przemywający Braava Jet 240 jest urządzeniem szczególnie prostym w obsłudze. Starczy zamontować jedną z trzech ściereczek, nacisnąć przycisk "CLEAN" a urządzenie samo wejdzie w odpowiedni dla założonej nakładki tryb. Dzięki zaimplementowaniu jednorazowych nakładek, a także specjalnemu przyciskowi użytkownik nie ma kontaktu z zabrudzeniami.

Wibrująca głowica przemywająca

Dzięki zastosowaniu wibrującej głowicy myjącej urządzenie sprawniej radzi sobie z trudniejszymi zabrudzeniami. Trójstopniowy system sprzątania oparty na sposobie poruszania, spryskiwaniu mytej powierzchni oraz wibrowaniu głowicy powoduję, iż urządzenie wyjątkowo poprawnie radzi sobie z zaschniętymi plamami.

technologia IAdapt 2.0

technika IAdapt 2.0 pozwala robotowi nawigować i poruszać się w sposób systematyczny. Urządzenie napotykając przeszkodę zwolni i skrupulatnie objedzie dany obiekt (ilustracja powyżej). W dodatku Braava Jet 240 wyekwipowana jest w dodatku w czujniki spadku, które bronią przed uszkodzeniem spowodowanym spadkiem z wysokości.

przyjazna środowisku bateria

Urządzenie wyekwipowane jest w akumulator litowo-jonowy (LiIon). Zastosowana w sytuacji IRobot Braava Jet 240 technologia jest energooszczędna i przyjazna środowisku. Akumulator nie rozładowuję się w czasie spoczynku a w trybie czuwania pobór energii jest niski.

Tryb wirtualnej ściany

za pomocą trybu wirtualnej ściany można wydzielić obszar, na którym robot ma nie myć. Urządzenie nie potrzebuje osobnego akcesorium w postaci wirtualnej ściany. Dzięki wykorzystaniu tego trybu można też podzielić obszar sprzątany na dwie części tak, by ograniczyć powierzchnie sprzątaną.

Specyfikacja

Producent: IRobot

Model: Braava Jet 240

Kolor: Biały

wymiary (średnica x wysokość): 17 cm x 17,8 cm x 8,4 cm

Czujniki: czujnik spadku, sensor wykrywania przeszkód

Tryby sprzątania: 3 - tryb na mokro/wilgotno/sucho

rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy

Waga: 2 kg

Czas ładowania: 120 minut

efektywność: 20 m² w trybie na mokro, 25 m² w trybie na wilgotno/sucho

Gwarancja: 2 lata (24 miesiące)

Zawartość zestawu

 • IRobot Braava Jet 240
 • Ładowarka
 • 2x Jednorazowa nakładka do mycia na mokro
 • 2x Jednorazowa nakładka do mycia na wilgotno
 • 2x Jednorazowa nakładka do mycia na sucho
 • Akumulator litowo-jonowy (LI-ION)
 • Polska Instrukcja obsługi wraz ze skróconą instrukcją obsługi (szybki start)
 • Polska karta gwarancyjna

Pamiętaj, iż przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, że dokonasz najkorzystniejszego wyboru.

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł