iRobot Roomba 605 + Braava JeT 240

iRobot Roomba 605 + Braava JeT 240
iRobot Roomba 605 + Braava JeT 240
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

iRobot Roomba 605

Wersja europejska - mówi po polsku.

certyfikat CE - polska instrukcja - polska gwarancja.

Stała przystępność. Odbiór osobisty w salonie.

rozszerzona Gwarancja 3 lata od daty zakupu.


Czysty i wolny od kurzu dom bez wysiłku nie jest już marzeniem, a rzeczywistością w erze robotów sprzątających.

automatyczny odkurzacz iRobot Roomba 605 jest zaopatrzony w specyficzny trójstopniowy system czyszczący, który czyści wszystkie rodzaje Twoich podłóg.

ulepszona konstrukcja szczotek i technice AeroVac zapewni możliwie prawidłowe wyniki sprzątanej powierzchni z zanieczyszczeń, włosów, czy także sierści czworonożnych przyjaciół.


Już po naciśnięciu jednego przycisku "CLEAN" możesz zająć się innymi czynnościami niż odkurzanie, prosty w obsłudze iRobot Roomba 605 posprząta Twoje mieszkanie.

Dzięki umieszczonej przy krawędzi robota wirującej szczotki bocznej, w sposób powolnego i finezyjnego poruszania się wzdłuż ściany zamiecie i sprzątanie spod ścian i rogów kurz oraz innego rodzaju zanieczyszczenia.

unikalna technologia nawigacji iAdapt stanowi prawdziwą innowacje w świecie robotów sprzątających. Ten system pozwala obliczyć ścieżkę poruszania się urządzenia i w sposób chaotycznego poruszania się po pomieszczeniu zbierze kurz, brud, włosy, a także sierść zwierząt z podłóg, każdego rodzaju m.in.: dywan, laminat, parkiet linoleum, płytki itp.

iRobot Roomba 605 wyposażony jest w głowice czyszczącą drugiej generacji, która dynamicznie dopasowuje się do czyszczonej powierzchni.

Urządzenie jest skonstruowane z myślą o gospodarstwie domowym, tak żeby jak najlepiej zadowolić użytkownika:

 • zastosowana technika AntiTangle uniemożliwia wplątywaniu się urządzenia w kable oraz frędzle dywanów. Kiedy dwie szczotki główne poczują opór, zaczynają poruszać się w przeciwnym kierunku, co pozwala robotowi przejechać dalej;

 • System DirtDetect, który przy pomocy detektorów akustycznych wykrywa nad wyraz zanieczyszczone miejsca, nad którymi odkurzacz robot będzie pracować aktywniej;

 • nowy ultra-sprawny kosz z technologią AeroVac wspomagany silnikiem, skuteczniej zasysa włosy, sierść zwierząt oraz inne zabrudzenia. Stabilizacja przepływu powietrza dolotowego poprzez głowice czyszczącą daje pokaźniejszą moc ssącą;

Wyobraź sobie sytuacje, kiedy rano spieszysz się do pracy i poprzez przypadek w kuchni rozsypał się cukier, albo płatki, a Tobie coraz szybciej ucieka czas, lecz ustawiając w robocie program SPOT nie musisz się martwic rozsypanym cukrem itp. I w spokoju możesz wyjść do pracy, a robot skupiając się na metrze kwadratowym może służyć, jako miotła i zaoszczędzi Twój czas jak i nerwy.

oraz spryt samoczynnego robota zezwalają na wjazd w miejsce, gdzie w głównej mierze zbierają się zanieczyszczenia, a dla Ciebie są one trudno dostępne, a więc dzięki iRobot Roomba 605 pozbawisz się zanieczyszczeń spod mebli, a także łóżek. Zamontowany subtelny zderzak broni Twoje meble, gdy urządzenie porusza się wokół nich.

przy pomocy kilkudziesięciu czujników odkurzacz robot obserwuje przestrzeń w pokoju 67 razy na sekundę, co pozwala mu inteligentnie reagować na aktualne warunki w pomieszczeniu oraz dzięki czujnikom spadku nie ma on prawa spaść ze schodów, czy też innego rodzaju uskoków.

Po zakończeniu czyszczenia lub gdy bateria jest na wyczerpaniu, automatyczny odkurzacz iRobot Roomba 605 wraca samodzielnie do nowej zintegrowanej bazy, żeby naładować się.

powiększona specyfikacja:

 • czas operacyjny - 60 min.
 • czas ładowania - 180 min.
 • wysokość - 9,2 cm.
 • szerokość - 34 cm.
 • waga - 3,6 kg.
 • głośność - 61 dB.
 • pojemność pojemnika na kurz - 0,4 l.

zestaw mieści:

 • iRobot Roomba 605
 • 1 pojemnik na brud AeroVac (w urządzeniu)
 • 1 zintegrowana stacja dokująca
 • Akumulator iRobot (w urządzeniu)
 • Polska instrukcja używania i prędki start
 • Specjalna rozszerzona polska GWARANCJA 3 LATA

Pamiętaj, że przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, że dokonasz najkorzystniejszego wyboru.

produkt z oficjalnej polskiej dystrybucji

U Ciebie jutro!

komplet rozszerzonej gwarancji - 3 lata (trzydzieści sześć miesięcy od daty zakupu)


iRobot Braava 240 Jet

Oficjalna polska dystrybucja, polska instrukcja obsługi.

Najnowsze urządzenie myjące marki iRobot - Premiera 2016Braava Jet 240 - najnowsze urządzenie przemywające dedykowane dla śladowych metraży oraz pomieszczeń takich jak kuchnia oraz łazienka. Kompaktowy robot myjący dotrze niemalże w każde trudno przystępne miejsce. Urządzenie przychylne użytkownikowi, proste w obsłudze.

Trzy odrębne programy mycia

Wycieranie na wilgotno - podobnie jak w przypadku trybu mopowania na mokro urządzenie wykorzystuje 3 stopniowy system sprzątania. Dozuję mniej substancji przemywającej w sytuacji poprzedniego programu. Program polecany do stosowania codziennego w sytuacji mniej wymagających zabrudzeń.

Wycieranie na mokro - 3 stopniowy system sprzątania. Urządzenie w trybie mopowania na mokro wykorzystuje w procesie sprzątania wibracyjny ruch głowicy i dozuję obszerniejszą ilość substancji myjącej. Program asygnowany dla trudniejszych zabrudzeń.

Zamiatanie na sucho - program służy do przecierania powierzchni sprzątanej bez wykorzystania substancji przemywającej. Tryb rekomendowany przy niedużo wymagających zabrudzeniach.

Braava Jet 240 - kompaktowy robot myjący

IRobot Braava Jet 240 dzięki swym niewielkim wymiarom, a także kwadratowej budowie ( średnica x wysokość - 17 x 17,8 x 8,4 cm) jest w stanie dotrzeć w większość trudno przystępnych miejsc. Urządzenie nieprzeciętnie nadaje do stosowania w niewielkich, trudnych pomieszczeniach rodzaju kuchnia czy łazienka.

Nowa technika mycia

firma IRobot w modelu Braava 240 Jet zastosowała nową technikę. W trybach wycierania na wilgotno, a także mokro, proces mycia wsparty jest spryskiwaczem, który uwalnia substancje myjącą na sprzątaną powierzchnie. Rozwiązanie to wykorzystano po raz pierwszy w urządzeniach przemywających.

Prostota obsługi

Robot myjący Braava Jet 240 jest urządzeniem wyjątkowo prostym w obsłudze. Wystarczy zamontować jedną z trzech ściereczek, nacisnąć przycisk "CLEAN" a urządzenie samo wejdzie w adekwatny dla założonej nakładki tryb. Dzięki zaimplementowaniu jednorazowych nakładek i specjalnemu przyciskowi użytkownik nie ma kontaktu z zabrudzeniami.

Wibrująca głowica przemywająca

Dzięki zastosowaniu wibrującej głowicy myjącej urządzenie wydajniej radzi sobie z trudniejszymi zabrudzeniami. Trójstopniowy system sprzątania oparty na sposobie poruszania, spryskiwaniu mytej powierzchni oraz wibrowaniu głowicy wywołuję, że urządzenie nad wyraz dobrze radzi sobie z zaschniętymi plamami.

technika IAdapt 2.0

technologia IAdapt 2.0 pozwala robotowi nawigować i poruszać się w sposób systematyczny. Urządzenie napotykając przeszkodę zwolni i starannie objedzie dany obiekt (ilustracja powyżej). Ponadto Braava Jet 240 zaopatrzona jest na dodatek w czujniki spadku, które bronią przed zniszczeniem spowodowanym spadkiem z wysokości.

przyjazna środowisku bateria

Urządzenie wyekwipowane jest w akumulator litowo-jonowy (LiIon). Użyta w przypadku IRobot Braava Jet 240 technologia jest energooszczędna i przychylna środowisku. Akumulator nie rozładowuję się w czasie spoczynku a w trybie czuwania pobór energii jest niski.

Tryb wirtualnej ściany

przy pomocy trybu wirtualnej ściany można wydzielić obszar, na którym robot ma nie myć. Urządzenie nie potrzebuje osobnego akcesorium w postaci wirtualnej ściany. Dzięki wykorzystaniu tego trybu można dodatkowo podzielić obszar sprzątany na dwie części tak, aby ograniczyć powierzchnie sprzątaną.

Specyfikacja

Producent: IRobot

Model: Braava Jet 240

Kolor: Biały

wymiary (średnica x wysokość): 17 cm x 17,8 cm x 8,4 cm

Czujniki: czujka spadku, czujka wykrywania przeszkód

Tryby sprzątania: 3 - tryb na mokro/wilgotno/sucho

rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy

Waga: 2 kg

Czas ładowania: 120 minut

efektywność: 20 m² w trybie na mokro, 25 m² w trybie na wilgotno/sucho

Gwarancja: 2 lata (24 miesiące)

Zawartość zestawu

 • IRobot Braava Jet 240
 • Ładowarka
 • 2x Jednorazowa nakładka do mycia na mokro
 • 2x Jednorazowa nakładka do mycia na wilgotno
 • 2x Jednorazowa nakładka do mycia na sucho
 • Akumulator litowo-jonowy (LI-ION)
 • Polska Instrukcja obsługi wraz ze skróconą instrukcją obsługi (prędki start)
 • Polska karta gwarancyjna

Pamiętaj, że przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, że dokonasz najlepszego wyboru.

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł