Hobot 188 + MoNeual EveryboT RS500

Hobot 188 + MoNeual EveryboT RS500
Hobot 188 + MoNeual EveryboT RS500
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu komplet robotów przemywających do szyb i podłóg!

cena uwzględnia rabat 150zł

Hobot 188 + Everybot RS500


UWAGA: Przy zakupie robota Hobot 188

dodatkowy rabat 25% na zakup Urządzenia myjącego Podłogi*!


ROBOT CZYSZCZĄCY SZKŁO HOBOT 188 + PŁYN DO MYCIA GRATIS!

wyszukany, mocny i lekki, robot czyszczący szkło HOBOT oblicza ścieżkę czyszczenia, czujnikami wyłapuje krawędzie okna i czyści je całe samoczynnie. Nadaje się do okien podwójnych, wystawowych, sklepowych itp.

HOBOT 188 czyści wyśmienicie:

- Szkło, okna o każdej grubości
- Drzwi szklane, okna sklepowe
- Lustra
- Stoły szklane
- Szklane kabiny prysznicowe, kafelki

O PRODUKCIE

producent HOBOT Technology Inc. Założona została w czerwcu 2010 przez ludzi specjalizujących się w napędach optycznych serwo, kanałach informacji, aparatach cyfrowych, smartfonach, a także cyfrowej konsumenckiej technologii użytkowej zaimplementowanej w Windows/Linux. Skupiamy się na rozwoju samoczynnych robotów do czyszczenia szyb. Opracowaliśmy cieszącą się sukcesem pierwszą generację produktu WINBOT-68, jak i drugą generację HOBOT-168. Roboty te wygrały złoty medal na IENA w Norymberdze, niemieckiej wystawie wynalazków.

Robot czyszczący HOBO 188 niezwykle mocny procesor do obliczania ścieżki czyszczenia i wykrywania krawędzi okien za pomocą sensorów, pozwalając na samoczynne wyczyszczenie całego okna. HOBOT pozostaje na szybie dzięki wbudowanemu silnemu silniczkowi ssącemu, zaś oba kółka czyszczące pokryte materiałem z mikro fibry obracają się czyszcząc okno. W razie braku zewnętrznego zasilania, system przerzuci się na baterię zapasową.

technologia sztucznej inteligencji

 • pasuje do szyb o grubości nawet ponad 3mm
 • Czyszczenie jednostronne
 • 3 tryby pracy automatycznej
 • Zapasowa bateria UPS
 • automatyczne wykrywanie krawędzi okien i stołów
 • Materiał czyszczący z mikro fibry

Robot do mycia ikienHOBOT 188 pozostał zaprojektowany specjalnie z myślą o grubym szkle. Dzięki swej jednostronnej budowie, HOBOT 188 jest w stanie wyczyścić każdej grubości okno, szybę wystawową, lustro albo szklany stół. Twoje okna będą aż błyszczeć.

HOBOT ma dwa specjalne kółka czyszczące, które bez trudu mogą poruszać się po powierzchni okna. Każda część okna zostaje wyczyszczona dwukrotnie.

technika nienaturalnEJ INTELIGENCJI

HOBOT 188 ma silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, zezwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i samoczynnie czyszczący całe okno. Działa w pozycji poziomej i pionowej. Tryb samoczynny zagwarantuje, iż HOBOT wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi korzystającemu z chronionej komputerowej logiki planowania ścieżki.

CZYSZCZENIE JEDNOSTRONNE

HOBOT 188pozostaje na oknie dzięki zaimplementowanemu silnemu silniczkowi ssącemu i dwóm kółkom czyszczącym z materiałem z mikro fibry, które obracają się czyszcząc okno.

wygodnY I przychylnY DLA ŚRODOWISKA

HOBOT 188 posiada z materiału z mikro fibry, który można prosto wymienić i wymyć do ponownego użycia.

MATERIAŁ Z MIKRO FIBRY

HOBOT posiada dwa specjalne kółka czyszczące, które bez trudu mogą poruszać się po powierzchni okna, a nawet po ścianie. On obu tych kółkach znajduje się z łatwością wymienny materiał z mikro fibry. Pozwala on na wydajne czyszczenia szkła.

produktywnY I BEZPIECZNY

HOBOT 188 jest robotem do czyszczenia szkła z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Zastosowany UPS (Uninterrupted Power System - System Zasilania nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania.

OPAKOWANIE posiada
 • 1x Robot czyszczący szyby HOBOT 188
 • 1x Pilot
 • 12x tworzyw z mikro fibry
 • 2x Pierścienie czyszczące
 • 1x Linkę zabezpieczającą
 • 1x Zasilacz, kabel DC, kabel AC 4m
 • 1x Instrukcję w języku polskim
 • 1x mistrzowski płyn do szyb 0,76L
SPECYFIKACJA HOBOT

JAK TO DZIAŁA?

Robot czyszczący szkło HOBOT jest specyficznym nowym robotem do czyszczenia okien, tak od zewnątrz, jak i od w środku. Urządzenie pozostaje na prędkie dzięki zastosowanemu silniczkowi ssącemu, zaś obie strony wirują czyszcząc okno. HOBOT porusza się przy pomocy niewielkich ruchów, co pozwala na skrupulatne wyczyszczenie całego okna. Dzięki swej„jednostronnej budowie", HOBOT jest w stanie wyczyścić każdej grubości okno, okno podwójne, szybę wystawową, sklepową, lustro, stoły, kafelki itp. Robot jest lekki i prosty do uruchomienia, wystarczy przyłożyć go do szyby i włączyć. Po zakończeniu czyszczenia, HOBOT zatrzymuje się samoczynnie. HOBOT nadaje się do wszelkich wariantów okien, zaś jego niezależne działanie powoduje,poprawnie sprawuje się także na znacznych szybach sklepów i placówek biznesowych. HOBOT nieraz znajduje zastosowanie przy czyszczeniu okien w oranżeriach.

Łatwo wymienny materiał z mikro fibry znajduje się na dwóch kółkach czyszczących. Materiał ten zezwala na sprawne czyszczenie. Tryb automatyczny zapewnia, iż HOBOT wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzikorzystającemu z opatentowanej komputerowej logiki planowania ścieżki. Robot ten może pracować w trybie automatycznym albo manualnym, korzystającym z poleceń pilota. HOBOT korzysta z technologii nienaturalnej inteligencji, która wykorzystuje silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, pozwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i samoczynnie czyszczący całe okno.
Pamiętaj, że przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, że dokonasz najlepszego wyboru.

Everybot RS500 - najskuteczniejszy robot przemywający powierzchnie twarde! 3 lata gwarancji! Oficjalna polska dystrybucja!
Pełne wsparcie technologiczne! Instrukcja obsługi w języku polskim! Polska karta gwarancyjna!Kliknij przycisk "Play" aby odtworzyć film.

Everybot RS500 - sprzymierzeniec czystych podłóg!

Moneual Everybot RS500 to urządzenie dopasowane do każdego rodzaju podłóg twardych. Dzięki nad wyraz znacznej prędkości poruszania się i kompaktowej budowie jest w stanie ekspresowo uporać się z powierzonym zadaniem. Robot porusza się z szybkością 130 obrotów na minutę a dwie przeciwbieżne głowice mopujące zapewniają najwyższą jakość mopowania.

Urządzenie radzi sobie z wieloma rodzajami skomplikowanych zabrudzeń. Dzięki należycie przemyślanej konstrukcji i zastosowanej technice najmocniej uporczywe plamy nie stanowią problemu!

Everybot RS500 - 6 przeróżnych trybów mopowania!

Moneual Everybot RS500 to urządzenie potrafiące poruszać się na 6 różnorodnych sposobów. Dobór stosownego trybu sprzątania odbywa się przy pomocy pilota.

Po uruchomieniu robota, pilot pozwala kontrolować ręcznie za pomocą klawiszy strzałek albo zmieniać w trakcie cyklu czyszczenia jednego z tych pięciu trybów jazdy:

- Random - robot porusza się losowo w pokoju.

- Skoncentrowany lub inaczej punktowy - robot skupia się na małej powierzchni.

- Corner - robot myje robi pomieszczeń.

- Wave - robot porusza ruchem falistym.

- "Zigzag" - robot porusza się "zygzakiem".

Everybot RS500 - technika sprzątania

Moneual Everybot 500 mopuję przy pomocy dwóch głowic z zamontowanymi ściereczkami z mikrofibry. Poruszają się one w sposób przeciwbieżny skutecznie usuwając napotkane zabrudzenia.

Dzięki zastosowaniu szmatek z grubej mikrofibry o specjalnej konstrukcji włókien skażenia wchłaniane są w głąb mikrofibry nie rozmazując zanieczyszczeń po sprzątanym obszarze. Ściereczki wielokrotnego użytkowania, można prać je w pralce.

Everybot RS500 przekazuję wodę na powierzchnie czyszczącą za pomocą łącznie 4 sączków (po 2 na głowice). Użycie tej technologii zezwala na stały dostęp do czystej wody podczas cyklu sprzątania.

Moneual Everybot zaopatrzony jest w dwa niezależne zbiorniki wody. Woda rozprowadzana jest na dwie mikrofibry równocześnie co powiększa powierzchnię sprzątania. Zbiorniki można w prosty sposób zdemontować co czyni urządzenie szczególnie prostym w obsłudze.

Everybot RS500 - komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Moneual Everybot RS500 proponuje bezpieczne i komfortowe mycie podłóg. Robot ten lokalizuje jednocześnie próżnie jak i obiekty z pewnej odległości. W ten sposób optymalizuje trasę przejazdu. Na dodatek czujka spadku (nie spadnie np ze schodów), czujnik poziomu baterii, sensor użycia procesu niewykorzystanych środków. Urządzenie jest niezwykle ciche (ok 55 dB), daje poczucie komfortu i możliwość zastosowania czasu wolnego w ciekawszy sposób niż mycie podłóg.

Moneual Everybot RS500 - prostota obsługi

Moneual Everybot RS500 jest urządzeniem nad wyraz prostym w obsłudze. Starczy postawić na ziemi i kliknąć jedyny znajdujący się na górze pokrywy przycisk, resztę funkcji obsługuję się za pomocą mocno intuicyjnego pilota.

Everybot ma akumulator 1400 mAh litowo-jonowy. Czas jego pracy pozwala mu na sprzątnięcie około 30-50 m² - w godzinę. Czas ładowania to 140 minut.

Moneual Everybot RS500 - inne niebanalne użycia.

Moneual Everybot RS500 NIE JEST produktem do którego pasuję stare polskie porzekadło: "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego".

RS500 należy rozpatrywać najczęściej jako genialne urządzenie przemywające. Inne wykorzystania do jakich można użyć robota: mycie samochodu, mycie okien, mycie kabiny prysznicowej, czyszczenie szafek i sporo niemało innych uzależnionych od kreatywności użytkownika.

Moneual Everybot RS500 - informacje technologiczne

Moneual Everybot RS500 - zawartość zestawu

 • 1 robot Moneual Everybot RS500
 • 2 zbiorniki na wodę
 • 4 ściereczki z mikrofibry
 • pilot wraz z 2 bateriami AAA
 • zasilacz sieciowy
 • instrukcja obsługi

Pamiętaj, iż przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, że dokonasz najkorzystniejszego wyboru.

Powyższe opracowanie graficzne stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł