Eta 1513 90000

Eta 1513 90000Eta 1513 90000
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktuDo ręki nadaje się jak ulał
Salvet Animal ETA151390000 jest wysoce ekonomicznym odkurzaczem, który pyszni się 4 torebkami. Tego pomocnika sobie ulubisz a to dzięki zaoszczędzeniu czasu i zużytej energii.

funkcjonalna ukształtowana rękojeść z zintegrowaną regulacją ubocznego zasysania powietrza umożliwi ci łatwiejszą i udoskonaloną manipulację z odkurzaczem.

Energooszczędny Salvet Animal
ECO silnik z obniżoną mocą pobieraną 700 W gwarantującą oszczędną eksploatację i wysoką wydajność odkurzania, będzie tylko jednym z wielu powodów, dlaczego ten odkurzacz stanie się twoim nowym partnerem w sprzątaniu gospodarstwa domowego.
Ten odkurzacz ma przezroczyste naczynie o objętości 2,2 l, które zastępuje normalne torebki pyłowe. Poziom skuteczności ssącej możesz regulować elektronicznie.

Kółko obrotowe o 360° umożliwi ci ruch odkurzacza w wszelkich kierunkach. Miękkie kółka znów chronią twoje gładkie podłogi przed podrapaniem i uszkodzeniem.

prawidłowej jakości filtry HEPA
Odkurzacz Salvet Animal działa naprawdę nieprzeciętnie i dzięki korzystnej jakości wejściowym i wyjściowym filtrom HEPA (Nr 13) , które załapią i te najmniejsze mikrocząsteczki. Dlatego odkurzacz nadaje się do gospodarstwa domowego, gdzie żyją astmatycy lub alergicy. Bezpiecznik przeciwko niezałożeniu wejściowego HEPA filtra broni silnik przed uszkodzeniem.

obszerny zasięg
Dzięki długiej rurze teleskopowej (84,5 cm) i kablu zasilającemu o długości 7 metrów, który ma na odkurzaczu system samoczynnego nawijania, otrzymasz zasięg choćby 10 m. Dalej dysponuje użytecznym uchwytem i 2 pozycjami postojowymi (pozioma i pionowa) w celu łatwiejszego ułożenia.

Bogate wyposażenie
Wraz z odkurzaczem Salvet Animal otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową z wysuwaną szczotką. Dalej możesz się radować na ssawkę parkietową z końskiego włosia nadającą się do twardych podłóg (na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzkę, linoleum itp.), ssawkę zapewniającą zbieranie sierści zwierząt, ssawkę poduszkową zapewniającej oszczędne oczyszczenie miękkich powierzchni ubraniowych jako tapicerka lub poduszki, ssawkę szczelinową nadającą się do odkurzania w wąskich i trudno dostępnych miejscach (na przykład żebra grzejników, za meblami itp.).
W nie ostatnim rzędzie otrzymasz długą ssawkę szczelinową, z którą posprzątasz w naprawdę trudno przystępnych i ciasnych miejscach i szczoteczkę z delikatnymi szczecinami pomagającą przy sprzątaniu np. Ram obrazów itp.
ETA na ten artykuł udziela przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .