Electrolux PD82-ALRG

Electrolux PD82-ALRGElectrolux PD82-ALRGElectrolux PD82-ALRG
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

nad wyraz cichy57 dB(A) samoczynna regulacja mocy znaczna moc wyśmienita filtracja Bogaty zestaw akcesoriów Odkurzacz Pure D8.2 SILENCEPD82-ALRG zaimplementowana w odkurzaczach Pure D8.2 SILENCE technika sprawia, że to nasz najcichszy a zarazem wysoce produktywny odkurzacz konwencjonalny.

Z odkurzaczem Pure D8.2 SILENCE odkurzanie stanie się szczególnie ciche i przyjemne. A dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości zmywalny filtr, który produktywnie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny, powietrze w Twoim domu jest czystsze i zdrowsze.

POZNAJ Pure D8.2 SILENCE Nasz najcichszy odkurzacz progresywny system PureSound w odkurzaczu i szczotce sprawia, iż PURE D8.2 SILENCE to nasz najcichszy odkurzacz do podłóg twardych i dywanów. Jest tak cichy, że możesz odkurzać bez obaw, choćby gdy Twoje dziecko śpi.

zastosowana technologia zmienia uciążliwy hałas w kojący dźwięk. *pomiar 57 dB(A) na dywanie zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 666/2013 8 lipca 2013 & IEC 60704-2-1. Stan na listopad 2019 r.

samoczynna regulacja mocy technika SmartMode automatycznie namierza wariant podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza. Dzięki temu luźno odkurzysz różnorodne powierzchnie bez konieczności zmiany ustawień.

Z myślą o alergikach Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE posiada zmywalny filtr Allergy Plus™, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki i alergeny. Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe z odkurzacza, ograniczając ryzyko alergii.

dodatkowo, wyekwipowany jest w antyalergiczny 3,5-litrowy worek s-bag o wysokiej wydajności. Dzięki temu, powietrze w Twoim domu jest bardziej czyste a co za tym idzie zdrowsze. Zawsze perfekcyjne rezultaty Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE ma zupełnie nową ssawkę OneGo Power Clean do różnorodnych powierzchni, z opcją zmiany ustawień, która perfekcyjnie zbiera wszystkie cząsteczki, niezależnie od typu podłogi.

swobodne przenoszenie perfekcyjnie wyważony uchwyt daje możliwość komfortowego podnoszenia i przenoszenia odkurzacza. Uchwyt został umieszczony na środku, aby ciężar rozkładał się równomiernie. Zwrotne koła i znaczny zasięg obszerne koła XL odkurzacza pokryte są gumą, dzięki czemu porusza się on płynnie i nie rysuje podłóg.

Smukła konstrukcja powoduje, iż odkurzacz jest bardziej zwrotny i z łatwością nim manewrować. Dodatkowo 12-metrowy zasięg pracy zagwarantuje komfort odkurzania bez konieczności częstego przełączania. Odkurzacz przychylny środowisku Z trosce o naszą planetę stworzyliśmy odkurzacz tworzony w 55% z tworzyw pochodzących z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości.

PURE D8.2 SILENCE to naprawdę ekologiczny produkt.