Amica VM 3045

Amica VM 3045Amica VM 3045
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Odkurzacz bezworkowy Amica z Miękkimi cichymi kołami Bagio Eco VM 3045 01 poziomy i pionowy system parkowania przystosuj urządzenie do swej przestrzeni. Odkurzacz możesz zaparkować jednocześnie w pionie, jak i w poziomie!

03 przewód zasilający: 5m Zyskaj wygodę luźnego korzystania ze sprzętu na znacznych powierzchniach, za sprawą długiego przewodu urządzenia. 02 Regulacja mocy przystosuj moc ssania odkurzacza do realizowanej czynności w przystępny i komfortowy sposób.

04 Zwijacz przewodu Skorzystaj z wygody wykorzystywania sprzętu jaką zapewni Ci wygodny zwijacz, który pozwoli jednym ruchem uporać się z przewodem. Zobacz wszystkie mocne strony odkurzacza » Zabezpieczenie przed przegrzaniem Ochrona silnika dla długiego użytkowania Zależy Ci na odkurzeniu jak największej powierzchni, lecz obawiasz się, że przegrzejesz odkurzacz? Od teraz ten problem należy do przeszłości!

Przy zaimplementowaniu w urządzeniach Amica specjalnego zabezpieczenia przed przegrzaniem, Twój odkurzacz będzie jeszcze bardziej broniony w sytuacji nieprawidłowego używania urządzenia. Dzieje się tak za sprawą jednego z podstawowych części wchodzących w skład systemu jest zawór, który doprowadza powietrze do silnika gwarantując optymalne chłodzenie.

Miękkie ciche koła Cicha praca urządzenia dla komfortu Twojej rodziny Miękkie koła Twojego odkurzacza służą po to, by zapewnić jak największą ochronę Twojej podłodze przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami.

Dzięki wykorzystaniu w urządzeniach Amica specjalnej obudowy kół, uda Ci się zminimalizować generowanie hałasu powstającego przez przesuwanie urządzenia, podczas odkurzania na twardych podłogach. To z kolei oznacza,dopełniającej ochronie podlega także odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy.

Miękki start Płynne działanie i dłuższa żywotność urządzenia Masz nadzieję na to, że Twój odkurzacz będzie służył Ci latami? za pomocą specjalnie zaprojektowanego w odkurzaczach Amica modułu elektroniki, którego zadaniem jest każdorazowa kontrola rozruchu odkurzacza, gwarantujący mu jednocześnie płynny start, możesz zyskać gwarancję jeszcze obszerniejszej ochrony silnika, przy jednoczesnym wydłużeniu jego żywotności!

Filtr wylotowy: EPA 12 fotografie i filmy w sekcji ''Opis towaru'' mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać skrupulatnego modelu artykułu. Zabezpieczenie przed przegrzaniem Problemy dotyczące przegrzewania nie dotyczą użytkowników odkurzaczy Amica!

Dzięki specjalnej funkcji, Twój sprzęt będzie broniony przed tego typu uszkodzeniami. Miękki start prawidłowej jakości odkurzacze to takie, które cechuje płynność pracy. Sprzęt Amica dzięki funkcji miękkiego startu chroni silnik, co pozwoli Ci radować się jego wydłużoną żywotnością!

Regulacja mocy przypasuj moc ssania odkurzacza do wykonywanej czynności w nietrudny i komfortowy sposób. Umożliwia Ci to regulacja mocy w odkurzacza Amica! Ssawkoszczotka uniwersalna Z myślą o Twojej wygodzie...