MIO Spirit 7700 PL

Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Dożywotnia i gratisowa aktualizacja map dostarczanych przez TomTom
Nie musisz się już więcej martwić zmianami albo korkami na drodze dzięki dostępnej aktualizacji map poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. Podłącz urządzenie do komputera i zainstaluj oprogramowanie MioMore, a za każdym razem będziesz wiedzieć kiedy przystępna jest nowa aktualizacja i nigdy się nie zgubisz.

Ty jedziesz, Twoje urządzenie się uczy LEARNME Funkcja LearnMe Pro
Im więcej jeździsz tym więcej oprogramowanie uczy się dzięki funkcji LearnMe Pro. Funkcja odczytuje i śledzi Twój styl jazdy, dzięki czemu może zaoferować spersonalizowane trasy, które będą pasować do Twoich preferencji na drodze.

Przemyślany i prosty w użyciu uchwyt magnetyczny

Uchwyt zaprojektowany aby ułatwić używanie nawigacji. Nieprzeciętna ergonomia, wysokiej jakości materiały i prostota użytkowania na co dzień - to główne atrybuty uchwytu magnetycznego w Spirit 7700 LM. Mocno trzymający magnes że urządzenie jest jednostajnie osadzone i nie straszne są mu żadne wertepy na drodze. W bazie uchwytu zaimplementowany jest złącze zasilania USB. Tak wiec zabierając nawigacje ze sobą nie musisz już odłączać kabla zawsze.

Wypowiadana nazwy ulic
Dzięki wypowiadanym nazwą ulic nawigacja Spirit 7700 LM zawsze powie Ci gdzie jechać. Nie musisz odwracać wzroku od tego co dzieje się przed samochodem - w końcu jesteś kierowcą. Spirit 7700 LM wypowiada nazwy ulic w trakcie nawigacji co stanowczo pomaga zorientować Ci się w prędkiemu obraniu właściwej trasy lub odnalezieniu się w nowym miejscu gdy zboczysz z trasy.

Asystent parkowania zaoszczędzi czas i nerwy
To nieszablonowe rozwiązanie pomagające Ci wyszukać w prosty sposób miejsce do parkowania. Gdy będziesz już w pobliżu miejsca docelowego (1km), asystent samoczynnie podpowie realne miejsca do parkowania i naprowadzi Cię na nie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, paliwo i pieniądze.

Inteligentne wyznaczanie tras wraz z systemem IQ Routes

zawsze gdy aktualizujesz urządzenie, pobiera ono też dane o tym jakie trasy najczęściej wybierają kierowcy,szybko dojechać do celu. Dzięki czemu każde wyznaczanie trasy jest wsparte informacjami o tym jak i gdzie omijać korki. IQ Routes działa tak, abyś zawsze dojechał najszybciej i najbezpieczniej do celu swojej podróży.

Podgląd skrzyżowań i zjazdów w 3D
Dzięki asystentowi pasa ruchu 3D zawsze wiesz, który pas należy zająć w przypadku skrętu czy zjazdu z drogi prędkiego ruchu. Opcja 3D pozwala na zrozumienie drogi i zapewni wystarczająco dużo czasu na zajęcie trafnego pasa. Jazda samochodem powinna być przyjemna, a nie stresująca.
* aktualizacja map przez cały okres eksploatacji urządzenia

Główne atrybuty:

 • bezpłatne mapy od TomTom z bezterminową aktualizacją 4 razy w roku
 • Dotykowy ekran LCD 5
 • IQ Routes pozwoli dzielić się trasami wielu użytkowników
 • LearnMe Pro zwiąże trasę do Twojego stylu jazdy tak abyś zawsze był na czas
 • Asystent parkowania łatwo i znajdzie najbliższy parking
 • Podgląd skrzyżowań 3D i asystent pasa ruchu nigdy nie przegapisz zjazdu
 • Blisko Mnie prędki dostęp do ulubionych lokalizacji
 • Znajdź mój samochód pomaga wynajdzieć zaparkowane auto
 • Planer podróży planuj i analizuj trasę podróży ustalając punkty na komputerze
 • Wypowiadane nazwy ulic słuchaj, a nie czytaj. Bezpiecznie dojedziesz do celu.
 • Przemyślany i prosty w użyciu uchwyt magnetyczny
 • * aktualizacja map przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Zawartość opakowania:

 • Nawigacja Mio Spirit 7700 LM
 • Uchwyt mocowania na szybę do samochodu
 • Ładowarka samochodowa

Funkcje
- Bezterminowa aktualizacja map - Informacja o ograniczeniach szybkości - Wypowiadanie nazw ulic (TTS) - Asystent pasa ruchu - IQ Routes - Widok skrzyżowań w 3D - LearnMe Pro - Planowanie podróży - W pobliżu - System operacyjny Window CE 6.0- Navigation Software and Map