MIO Spirit 7500 PL

MIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PLMIO Spirit 7500 PL
Przekątna ekranu 5 "
Mapy Polska
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Nawigacja Mio Spirit 7500

+ Mapa Polski

Nawigacja samochodowa Spirit 7500 jest jednym z nowszych maszyn, jakie oferuje marka Mio. Urządzenie olśniewa swymi innowacyjnymi funkcjami, a także ponadprzeciętnymi standardami planowania tras.


W nawigacji wykorzystano technologię IQ Routes™, która na bieżąco wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców. Dzięki temu pokaźnie szybciej i efektowniej przebiega cykl wyznaczania nowej trasy dojazdu. Dopełniającą funkcją jest LearnMe Pro™, która obserwuje styl jazdy kierowcy w celu dobrania najlepszej trasy do preferencji użytkownika. Idealnie sprawdza się jeszcze funkcja o nazwie „Znajdź mój samochód", która zapisuje lokalizację auta, upraszczając w ten sposób łatwe odnalezienie pojazdu na parkingu.


Nawigacja ma dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5 cali z funkcją Slide Touch™, dzięki czemu obsługa urządzenia przebiega nad wyraz wygodnie. Model Mio Spirit 7500 jest wzbogacony o Asystenta Parkowania, który przedstawia listę przystępnych miejsc parkingowych, gdy samochód znajduje się w odległości do 1 km od celu. Nowością jest także Asystent pasa ruchu i realistyczny widok skrzyżowań w 3D, co pozwala przejechać choćby niezwykle skomplikowane skrzyżowanie czy upraszcza ustawienie się na odpowiednim pasie jazdy.


Nawigację samochodową Mio Spirit 7500 wyekwipowano w opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych, co jest możliwe nie tylko na urządzeniu,także na komputerze. Funkcja ta usprawnia ustalenie trasy przejazdu oraz określenie najbardziej optymalnej podróży. Użytkownik ma także możliwość zapisu położenia ulubionych miejsc, a także znalezienia najbliższych POI, czyli stacji benzynowych, restauracji i innych obiektów.


podczas jazdy samochodem, nawigacja Mio Spirit 7500 starannie powiadamia, gdzie i kiedy należy skręcić, dzięki temu nie ma potrzeby stałego zaglądania na ekran urządzenia GPS.


w sytuacji, jeśli użytkownik wybiera się na krótką wycieczkę zagranicę, może wypożyczyć mapę danego kraju na okres 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Do dyspozycji są kraje Europy, USA, Kanady i Australii. Proponuje także bezterminową aktualizację map, do 4 razy w roku. W dodatku, oprogramowanie nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 jest wzbogacone o preinstalowaną bazę fotoradarów (dostępną za darmo poprzez okres 3 miesięcy), co pozwala za każdym razem ustrzec się przed mandatem, a także zachować należytą ostrożność.


Z nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 można korzystać nie tylko w aucie,również w trakcie wędrówki po mieście, za co odpowiada tryb pieszy.


Model Mio Spirit 7500 otrzymał 2 nagrody:

  • nagrodę Video Blog Tech „Super Jakość 100%"
  • nagrodę Video Blog Tech „Rekomendacja 100%"

Wraz z nawigacją samochodową Mio Spirit 7500, użytkownik dostaje:

  • ładowarkę samochodową
  • ramię do mocowania nawigacji
  • software DVD

Hardware