MIO MiVue Drive 60 EU

MIO MiVue Drive 60 EUMIO MiVue Drive 60 EUMIO MiVue Drive 60 EUMIO MiVue Drive 60 EUMIO MiVue Drive 60 EU
Przekątna ekranu 6.2 "
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
Mapy Europa
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

MiVue Drive 60 LM Full Europe Lifetime 44 kraje Nawigacja 6,2'' z zastosowanym rejestratorem samochodowym Full HD
prezentujemy Mio MiVue Drive 60 LM, czyli unikatowe ibkompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy standard w świecie nawigacji samochodowych i wideorejestratorów. To nowatorskie urządzenie wielki ekran 6,2 cala i obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z wbudowaną kamerą Full HD (1080p dla 30 klatek/sek) klasy premium, a także dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (progresywny system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).


Jest to najlepszy towarzysz podróży, z którym z łatwością dojedziesz do celu, korzystając z funkcjonalnej i przystępnej w obsłudze nawigacji samochodowej, podczas gdy wideorejestrator będzie nagrywać każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Full HD.
W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych. W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 60 jest bogato wyposażone w funkcje premium i ma zapewnioną gratisową aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki czemu już nigdy nie będziesz się martwić o nowe mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać informacje o fotoradarach, na dodatek przez cały okres eksploatacji urządzenia, żeby wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Wideorejestrator i nawigacja działają równocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy, a także przerywania komend nawigacji. Aby włączyć podgląd z kamery, wystarczy wybrać opcję 'Kamera' z głównego menu lub ekran z mapą.


Kamera MiVue Drive 60 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 130 , a także przysłonę F2.0.

niebanalną opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć iż urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od dzisiaj wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest przy pomocy długiego kabla dzięki czemu montaż jest bezproblemowy choćby w znacznych autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest oporne na zakłócenia i interferencje. Co widoczne, to inteligentne urządzenie wbudowane systemy ADAS (innowacyjny system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdu: układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia czy kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim ogranicza się, np. Dlatego że kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie.


MiVue Drive 60 nie tylko Cię prowadzi i rejestruje trasę,również dba o Twoje bezpieczeństwo.

świeże urządzenie Mio MiVue Drive 60 to znakomity towarzysz podróży, który dba o Twoje bezpieczeństwo: jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszelkich, którzy chcą posiadać pokaźny ekran 6,2 cala, cenią sobie bezpieczeństwo i chcą posiadać na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, aby dotrzeć z punktu A do punktu B.

Â

towar
marka
Kod producenta
5262N5380027
EAN
5420027526829
Rozdzielczość ekranu
800 x 480
informacje podstawowe
typ nawigacji
Samochodowa
Czarny
Fizyczne wyświetlacz Funkcje
Albania
Andora
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Malta
Mołdawia
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Watykan
Węgry
pokaźna Brytania
Włochy
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Informacja o korkach i utrudnieniach na drodze z funkcją ich omijania
informacje o fotoradarach
Mapy 3D
Trzyosiowy detektor wstrząsów
Widok skrzyżowań 3D
Oprogramowanie
Microsoft Windows CE 6.0
technologiczne
Dotykowy
LCD
Karta pamięci microSDHC
Karta pamięci microSDXC
800 MHz
Mini USB
zaimplementowane technologie
IQ Routes
Zasilanie
Karta micro SD
Ładowarka samochodowa
Płyta z oprogramowaniem
Uchwyt na szybę
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta