Garmin DriveSmart 55 MT-S EU

Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  Opis produktu

  Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 MT-S EU Urządzenie nawigacyjne z inteligentnymi funkcjami i wysokiej rozdzielczości bezramkowym wyświetlaczem 5.5 cala oraz funkcją aktualizacji szczegółowych map. Garmin DriveSmart 55 jest nieprzeciętnym towarzyszem dla kierowców, którzy uwielbiają nowe przygody podczas podróży.

  wyekwipowane w proste menu i czytelne mapy urządzenie Garmin DriveSmart 55 pozwala przeglądać szczegółowe wskazówki nawigacyjne na jasnym, bezramkowym, dotykowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania przez skrzyżowania.

  Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje poprawny pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje uzupełniającą pomoc. Dzięki zaimplementowanemu modułowi Wi-Fi w urządzeniu Garmin DriveSmart 55 MT-S można łatwo aktualizować mapy i oprogramowanie bez zastosowania komputera.

  Po połączeniu urządzenia Garmin DriveSmart 55 z kompatybilnym smartfonem można prowadzić rozmowy poprzez komplet głośnomówiący, wykorzystując bezprzewodową technikę Bluetooth. Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy i pokaźniejszej świadomości sytuacyjnej, ostrzeżenia dla kierowcy informują o zbliżających się ostrych zakrętach, ograniczeniach szybkości, fotoradarach, przejazdach kolejowych i nie tylko.

  Urządzenie DriveSmart 55 MT-S zawiera fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe mapy obszaru Europy.