Nikon D5600

Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600
Rozdzielczość 24.7 Mpx
Rodzaj zasilania akumulator
Format zapisu zdjęć RAW, JPEG
Przekątna ekranu 3 "
Wizjer tak
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 6000 x 4000 px
Czułość 100-25600
Zdjęcia seryjne 5 kl/s
Nośnik danych karta SD
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)
Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600 Nikon D5600
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu NIKON D5600 Nikon D5600 z funkcją stałej łączności – uwolnij swoją kreatywność. Oddawanie przepiękna ulotnych chwil, tworzenie niezwykłych filmów poklatkowych, zabawa cieniem w pełnym słońcu czy nagrywanie filmów z niezwykłej perspektywy – emocje towarzyszące tworzeniu obrazów, które wzbudzą podziw innych, nie posiadają sobie równych. Nikon D5600, zaopatrzony w nowoczesne technologie przetwarzania obrazu opracowane poprzez markę Nikon, pozwala uzyskać magiczne efekty. Dzięki niemu zrealizujesz wszystkie swoje pomysły. Dostęp do szerokiej gamy legendarnych obiektywów NIKKOR oznacza nieograniczone możliwości kreatywnej ekspresji. Opracowana przez firmę Nikon technologia SnapBridge zezwala na bieżąco umieszczać wykonane fotografie na urządzeniu inteligentnym i w dowolnym momencie przesyłać nagrane filmy. Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat tak samo jak Ty – nawet jeśli jest to zupełnie wyjątkowa perspektywa. Starczy przekręcić, pochylić lub obrócić znaczny ruchomy ekran dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), by uzyskać rewelacyjne ujęcie i zawsze mieć nieprzeciętny podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. Aby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, wystarczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. Podczas fotografowania z użyciem wizjera lub odtwarzania fotografii można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to intuicyjne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu przy pomocy pokrętła sterowania lub wybieraka wielofunkcyjnego w trakcie korzystania z wizjera. Dzięki niej można teraz wybierać pola AF i przypasowywać inne ważne cechy, takie jak wartość przysłony czy automatyczny wybór czułości, za pomocą wielkiego ekranu dotykowego. Znany z mistrzowskich aparatów D5 i D500 firmy Nikon pasek przełączania fotografii pozwala na ich prędkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można rozszerzyć zdjęcie i przyciąć je.
Dla fotografów, którzy dostrzegają to, co jest dla innych niewidoczne, jakość zdjęć ma kluczowe znaczenie. Model D5600 został wyposażony w dużą matrycę formatu DX o rozdzielczości 24,2 mln pikseli, która z niezwykłą starannością odwzorowuje nieduże faktury i zagwarantuje najwyższą szczegółowość zdjęć. Znajomi i osoby obserwujące Twój profil w sieciach społecznościowych zobaczą precyzyjnie to, co chcesz im pokazać – zawsze. Zakres czułości ISO 100–25600 i zwiększona czułość ISO 6400 w trybie Krajobraz nocny upraszczają fotografowanie w słabym oświetleniu. Procesor przetwarzania obrazu EXPEED 4 wydajnie eliminuje szum choćby przy wysokiej czułości ISO. Fotografie cechujące się efektownym rozmyciem tła i bogatym kontrastem czekają na wykonanie – pomoże Ci w tym obszerna gama wymiennych obiektywów NIKKOR.
starczy kilka sekund, by udostępnić swoje fotografie nadzwyczajnej jakości i stać się dla innych źródłem inspiracji. Opracowana poprzez producenta Nikon rewolucyjna technologia SnapBridge, wykorzystująca standard Bluetooth low energy¹, zagwarantuje stałą łączność między aparatem D5600 a obsługującym ją urządzeniem inteligentnym. Połączenie aparatu z urządzeniem inteligentnym jest szczególnie proste. Po nawiązaniu łączności aparat może przesyłać wytworzone fotografie do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania zawsze nowego połączenia. Każde tworzone zdjęcie jest błyskawicznie przesyłane do telefonu albo tabletu i staje się gotowe do udostępnienia. W dowolnym momencie można też ręcznie przesłać nagrane filmy. Na dodatek technika SnapBridge zezwala na zdalne obsługiwanie aparatu za pomocą urządzenia inteligentnego. Bez względu na to, w jaki sposób korzystasz z technice SnapBridge, nie ogranicza ona możliwości korzystania z urządzenia inteligentnego i nie obciąża zbytnio akumulatora aparatu. Twoja perspektywa jest nieszablonowa – podziel się nią momentalnie dzięki technice SnapBridge. idealna ergonomia stanowczo ergonomicznego modelu D5600 pozwala łatwo zagłębić się w świat fotografii. Twórz przyciągające uwagę kombinacje dzięki wysokiej jakości wizjerowi optycznemu. Gwarantuje on stanowczo znaczny podgląd obrazu widzianego przez obiektyw i pomaga w pełni skupić się na fotografowanym obiekcie, odcinając oko od promieni słonecznych i innych składników rozpraszających uwagę. Aparat jest jednostajniejszy w dodatku z podłączonym teleobiektywem. Wygodnie umiejscowione pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny ułatwiają zmianę ustawień podczas fotografowania. Dodatkowo funkcja dotykowego Fn pozwala przypasowywać ustawienia przy pomocy szerokiego ekranu dotykowego bez konieczności odrywania oka od wizjera. Minimalna masa korpusu (około 415 g)², a także monolityczna budowa usztywniona włóknem węglowym powodują, że aparat można prosto i bez obaw wziąć w każde miejsce. Gdy już chwycisz jego mocno wyprofilowany uchwyt i zaczniesz robić zdjęcia – czy to w trakcie dalekich podróży, czy przemierzania ulic miast – nie zechcesz się z nim rozstać.
Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat równie jak Ty – choćby jeśli jest to zupełnie unikatowa perspektywa. starczy przekręcić, pochylić lub obrócić duży ruchomy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), by uzyskać wspaniałe ujęcie i zawsze mieć nadzwyczajny podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. Aby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, wystarczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. W trakcie fotografowania z użyciem wizjera lub odtwarzania zdjęć można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to instynktowne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu za pomocą pokrętła sterowania lub wybieraka wielofunkcyjnego podczas korzystania z wizjera. Dzięki niej można teraz wybierać pola AF i dopasowywać inne ważne właściwości, takie jak wartość przysłony czy samoczynny dobór czułości, za pomocą sporego ekranu dotykowego. Znany z mistrzowskich aparatów D5 i D500 marki Nikon pasek przełączania zdjęć pozwala na ich szybkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można zwiększyć zdjęcie i przyciąć je.
Nagrywaj płynne, niezwykle szczegółowe filmy Full HD, które mogą być powodem do dumy. Funkcja nagrywania filmów D-Movie zezwala na rejestrowanie obrazu z maksymalną prędkością 50p/60p. Dzięki ciągłemu autofokusowi w trybie podglądu na żywo (tryb ciągłego AF) można zachować ostrość obiektów na obrazie, choćby jeśli szybko się poruszają. Dostarczany w zestawie obiektyw AF-P NIKKOR jest wyposażony w silnik krokowy, dzięki któremu odgłos pracy mechanizmu ustawiania ostrości jest na filmach praktycznie niesłyszalny. Funkcja nagrywania filmów poklatkowych, znana z nowoczesnych lustrzanek cyfrowych firmy Nikon, pozwala przekształcić niezbyt aktywne sceny, takie jak powolne przemieszczanie się chmur czy ruch na zatłoczonej ulicy, w sekwencje prędko zmieniających się obrazów. Dzięki technice łączności SnapBridge filmy nagrane aparatem D5600 można prosto udostępniać.
zaimplementowane narzędzia kreatywne pozwalają podkreślić przekaz fotografii i filmów. Dzięki szerokiej gamie efektów specjalnych można łatwo wzmocnić odbiór obrazu. Rezultat wykorzystania wybranego efektu można zobaczyć i stosownie dostosować w trybie podglądu na żywo. Uzupełniającą kontrolę nad wyglądem i atmosferą uwiecznianych scen zapewniają ustawienia Picture Control, zezwalające na skrupulatne ustawienie takich parametrów, jak kontrast czy nasycenie. Zastosowanie ustawienia Picture Control Równomierne w trakcie nagrywania filmów upraszcza późniejszą obróbkę zarejestrowanego obrazu. Na dodatek użytkownik może utworzyć i zapisać osobiste ustawienia Picture Control, aby nadać swym filmom niepowtarzalny charakter. Pokaźna gama efektów dostępnych w menu retuszu pozwala z łatwością podkreślić lub zmienić nastrój wyprodukowanych fotografii – bezpośrednio z poziomu aparatu. Dzięki technice łączności SnapBridge można wykorzystać w procesie twórczym smartfon lub tablet zaopatrzony w ulubione aplikacje. NIKON AF-P DX NIKKOR 18-55MM F/3.5-5.6G VR nieduży, lekki obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX – wspaniały do codziennego fotografowania Zakres ogniskowych od szerokokątnej do niedługiego teleobiektywu i kompaktowa budowa powodują, iż jest to wspaniały obiektyw uniwersalny. Dzięki niemu możesz w każdej chwili fotografować rozmaite tematy, od fotografii miejskiej i pejzaży po rodzinne wydarzenia sportowe i pełne akcji filmy HD. Niezależnie od fotografowanego obiektu funkcja Redukcja drgań producenta Nikon pozwala uzyskać ostry obraz choćby przy słabym oświetleniu. Dzięki lepszej konstrukcji ten obiektyw jest niewielki i komfortowy w użyciu. NA CO DZIEŃ: KOMPAKTOWY, LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY Z ZOOMEM 3,1X Obejmuje lubiany zakres ogniskowych 18–55 mm (odpowiednik dla formatu 35 mm: 27–82,5 mm), z otworem względnym f/3,5–5,6. Od portretów po krajobrazy – tym obiektywem można sfotografować wszystko. Wyśmienicie do nagrywania filmów HD. prędki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY firmy NIKON Nowy silnik krokowy firmy Nikon prędko ustawia ostrość i wyśmienicie sprawdza się przy filmowaniu. Dzięki nowemu silnikowi ten obiektyw charakteryzuje się cichszym i szybszym działaniem autofokusa aniżeli jego poprzednik. Zmieniając ogniskową, można natychmiast bardzo skrupulatnie ustawić ostrość na fotografowane obiekty. W trakcie filmowania silnik pozwala na płynną zmianę ostrości z jednego obiektu na drugi, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ OBRAZÓW charakterystycznA DLA firmy NIKON Ten obiektyw formatu DX pozostał zaprojektowany tak, by w pełni użyć wysoką rozdzielczość i zaawansowaną technologię matrycy Twojej cyfrowej lustrzanki marki Nikon. Dwie soczewki asferyczne minimalizują aberrację sferyczną i dystorsję, dzięki czemu można uzyskać zdjęcia i filmy o wysokiej rozdzielczości, żywych kolorach, z doskonałym kontrastem i wyjątkową szczegółowością. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Przydatna funkcja Redukcja drgań marki Nikon pozwala uzyskać ostry obraz nawet przy długim czasie migawki. Zagwarantuje ona większą stabilność podczas fotografowania z ręki i zezwala na użytkowanie czasów migawki dłuższych nawet o cztery stopnie. Niezależnie od tego, czy robisz portrety, zdjęcia grupowe, czy też fotografujesz oszałamiający krajobraz, dzięki tej funkcji za każdym razem uzyskasz nieporuszone zdjęcie. Funkcję Redukcja drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość momentalnego przełączania między autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości oraz włączania i wyłączania funkcji Redukcja drgań za pomocą menu aparatu*. Brak przełączników na obudowie obiektywu likwiduje ryzyko przypadkowej zmiany ustawień w trakcie robienia fotografie. funkcjonalnY OBIEKTYW DO powszedniCH ZASTOSOWAŃ Ultrakompaktowa i lekka konstrukcja – idealny obiektyw uniwersalny. Obiektyw waży zaledwie 205 g i ma wyłącznie 62,5 mm długości po schowaniu, dzięki temu można go komfortowoj za każdym razem nosić przy sobie.
NIKKOR AF-P DX 70-300MM F/4.5-6.3G ED VR Poznaj świat fotografii w zakresie tele dzięki czemu zmiennoogniskowemu obiektywowi formatu DX. To rewelacyjna propozycja dla osób, które chcą skorzystać z niezwykłych możliwości kreatywnej ekspresji związanych z użyciem teleobiektywu. Dzięki lepszej konstrukcji i niewielkim rozmiarom stanowi znakomite uzupełnienie mniejszych lustrzanek cyfrowych Nikon formatu DX¹. Uniwersalny zakres ogniskowych 70–300 mm pozwala prosto uwiecznić rozgrywające się w oddali wydarzenia, uchwycić unikatowe chwile podczas podróży czy fotografować dziką przyrodę. Opracowany poprzez producenta Nikon system redukcji drgań zagwarantuje ostrość obrazu, a mechanizm ustawiania ostrości pracuje momentalnie i cicho. Dzięki czemu obiektyw idealnie się sprawdzi jednocześnie w trakcie fotografowania, jak i filmowania. LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY DO FOTOGRAFII W ZAKRESIE TELE Ten obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX z 4,3-krotnym zoomem to doskonała propozycja jednocześnie dla osób rozpoczynających przygodę z lustrzankami cyfrowymi, jak i poszukujących uzupełniającego obiektywu w dłuższym zakresie ogniskowych. Twórz zaskakujące kombinacje dzięki uniwersalnemu zakresowi ogniskowych od 70 do 300 mm (odpowiednik zakresu 105–450 mm w formacie FX), który pozwala łatwo znaleźć się w centrum akcji. Uniwersalność tego obiektywu przekłada się na łatwość uzyskiwania niezwykłych zbliżeń dzikiej przyrody czy dzieci podczas zabawy. Ponadto dzięki systemowi autofokusa znamionującemu się płynnym i cichym działaniem stanowi rewelacyjny wybór dla osób zainteresowanych filmowaniem. szybki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY firmy NIKON Nowy silnik krokowy producenta Nikon jest cichy i prędko ustawia ostrość. Dzięki czemu doskonale się nadaje do filmowania. Zmieniając ogniskową, można natychmiast szczególnie starannie ustawić ostrość. W trakcie filmowania silnik zezwala na płynną zmianę punktu ustawienia ostrości, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ zdjęć standardowA DLA firmy NIKON Ten obiektyw NIKKOR formatu DX zaprojektowano, żeby w pełni użyć wysoką rozdzielczość i innowacyjną technikę matrycy lustrzanek cyfrowych firmy Nikon. Soczewka ze szkła o superniskiej dyspersji (ED) redukuje aberrację chromatyczną. Umożliwia to uzyskanie wyjątkowo szczegółowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, wyrazistej kolorystyce i wspaniałym kontraście. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Opracowany poprzez producenta Nikon rewelacyjny system redukcji drgań upraszcza uzyskanie znacznych fotografii podczas fotografowania z ręki i zezwala na użytkowanie czasów otwarcia migawki dłuższych choćby o 4 stopnie². Dzięki czemu nawet fotografie stworzone przy najdłuższej ogniskowej w niekorzystnych warunkach oświetleniowych będą pozbawione efektu poruszenia. Funkcję redukcji drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu³. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość bezzwłocznego przełączania pomiędzy autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości za pomocą menu aparatu³. Zmiany sposobu ustawiania ostrości dokonuje się przy pomocy menu aparatu, a nie przełączników na obudowie obiektywu. Eliminuje to ryzyko przypadkowej zmiany ustawień w trakcie fotografowania i filmowania. ¹ Obiektyw współpracuje z aparatami z serii D3000 (model D3300 i nowsze), aparatami z kolekcji D5000 (model D5200 i nowsze), a także aparatami z kolekcji D7000 (model D7100 i nowsze). Współpracuje na dodatek z modelem D500. Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
² Zgodnie ze standardem stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Po podłączeniu do lustrzanki cyfrowej formatu DX i ustawieniu najdłuższej ogniskowej.
³ Funkcja dostępna tylko w aparatach z serii D3000 (model D3300 i nowsze) oraz linii D5000 (model D5200 i nowsze). Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM lub FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł