Acer NH.Q54EP.005

Acer NH.Q54EP.005Acer NH.Q54EP.005Acer NH.Q54EP.005Acer NH.Q54EP.005Acer NH.Q54EP.005
Kod Producenta NH.Q54EP.005
Przekątna ekranu 15.6 "
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  Opis produktu

  Gotowy do bitwy i chętny do walki, laptop Helios 300 wprowadza Cię w świat gry, zapewniając wszystko, czego w niej Ci trzeba. Dzisiaj wyposażyliśmy go w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX, procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji, a także specjalnie zaprojektowaną technikę AeroBlade 3D czwartej generacji.

  kompozycja - ZAZNACZ SWOJĄ występowanie
  styl Twojego laptopa do gier powinien odpowiadać Twojemu własnemu stylowi, a jego wygląd powinien mówić Zaczynajmy pojedynek! Jestem gotów!. Więc gdy czarny potwór w metalowej obudowie zbudzi się do życia, wypełniając 17-calowy wyświetlacz o wyjątkowo wąskiej ramce niesamowitymi odcieńmi, Twoi przeciwnicy będą wiedzieli, iż nic nie stanie Ci na drodze do zwycięstwa.

  wyświetlacz - JEDEN TRYB: prędki
  Najważniejszą cechą tego laptopa jest prędkość działania, a prym wiedzie tu wyświetlacz. Jak? Wybraliśmy panel IPS o częstotliwości odświeżania rzędu 144 Hz i czasie reakcji na poziomie 3 ms, uzyskiwanym dzięki funkcji Overdrive. Można zapomnieć o rozmyciach i zacząć korzystać z wyraźnego, dynamicznego obrazu w grach.

  powiększONE POLE WIDZENIA - JESTEŚMY OTOCZENI
  Możesz podłączyć dodatkowe wyświetlacze dzięki portom HDMI 2.0 i DisplayPort 1.4. Łącznie z ekranem notebooka będziesz posiadać wokół siebie trzy wyświetlacze.

  MOC - DO DZIEŁA
  Metalowa obudowa gromadzi sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji, układ graficzny GeForce RTX 2070 z Max-Q Design i możliwością podkręcania, nawet 32 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem o częstotliwości 2666 MHz, a także wyjątkowo szybki dysk PCIe NVMe w macierzy Raid 0. Efekt? olśniewająca sprawność, która czeka na poważne wyzwania.

  KARTA GRAFICZNA - NVIDIA GeForce RTX TECHNOLOGY
  notebooky do grania z układem GeForce RTX zaopatrzono w architekturę NVIDIA Turing i rewolucyjną platformę NVIDIA GeForce RTX. Możesz liczyć na najszybszą, najmocniej realistyczną, obsługiwaną poprzez SI rozgrywkę.

  ŚLEDZENIE PROMIENI
  zwiększ realizm swych gier. Funkcja śledzenia promieni symuluje rzeczywiste działanie światła, dzięki czemu umożliwia bieżące generowanie obrazu o kinowej jakości choćby w sytuacji najistotniej zaawansowanych graficznie gier.

  NVIDIA TURING
  bezprecedensowa architektura NVIDIA Turing łączy śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, nienaturalną inteligencję i programowalne cieniowanie, zapewniając w pełni świeże wrażenia podczas grania w gry.

  GEFORCE MAX-Q DESIGN
  Postaw na jeden z najsmuklejszych, najszybszych i najcichszych laptopów na świecie. Całość ma szczególnie ciekawą konstrukcję, która bez problemu mieści się na kolanach. Słuszne rozwiązanie do grania wśród sprzętów opartych na układzie GeForce RTX.

  CHŁODZENIE - technika AEROBLADE 3D CZWARTEJ GENERACJI
  Wszystkie laptopy Predator są zaopatrzone w naszą autorską technologię chłodzenia. Kompozycja najnowszej generacji ogranicza hałas i usprawnia przepływ powietrza, co przekłada się na adekwatną skuteczność w przypadku wszystkich zadań.

  KONTROLA - NIESTANDARDOWA KONFIGURACJA
  Niestandardową klawiaturę z 4-strefowym podświetleniem RGB wyposażyliśmy w opracowany poprzez nas krój pisma Predator, prześwitujące, wklęsłe klawisze WASD i dwa zintegrowane klawisze, o których warto wspomnieć: Turbo i PredatorSense. Klawisz Turbo zezwala na szybkie powiększenie osiągów, a klawisz PredatorSense uruchomienie aplikacji narzędziowej.

  KILLER NETWORKING - MNIEJ OPÓŹNIEŃ, WIĘCEJ ZWYCIĘSTW
  Nikt nie chce przegrać rywalizacji z powodu opóźnień w przesyłaniu sygnału. To zbyt bolesne przeżycie. Karta sieciowa Killer E2500, karta bezprzewodowa Killer AX 1650 i Killer Control Center 2.0 powodują, że mamy wszystkie narzędzia potrzebne do pokonania internetowych rywali, zapewnienia prędkiej łączności i zoptymalizowania pracy.