Bateria Hansgrohe Focus e² 31960000

Bateria Hansgrohe Focus e² 31960000Bateria Hansgrohe Focus e² 31960000Bateria Hansgrohe Focus e² 31960000Bateria Hansgrohe Focus e² 31960000Bateria Hansgrohe Focus e² 31960000Bateria Hansgrohe Focus e² 31960000
Montaż natynkowa
Ilość uchwytów jednouchwytowa
Kolor chrom
Kod producenta 31960000
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

  Opis produktu

  Jak znaleźć odpowiednią baterię do łazienki?

  Dzięki baterii prysznicowej komfortowo ustawisz pojemność strumienia i temperaturę wody za pomocą dźwigni lub dwóch oddzielnych uchwytów. Jest ona Twoją centralną jednostką sterującą przyjemnością kąpieli pod prysznicem. Marka hansgrohe proponuje Ci przeróżne modele i rodzaje wzornictwa - do kompletu otrzymasz za każdym razem dopasowane baterie do strefy umywalki, wanny i bidetu. W ten sposób w Twojej łazience powstanie harmonijny efekt wizualny.

  zróżnicowane typy wzornictwa: Tak jednostkowe, jak Twoje życzenia
  Do wyboru masz najróżniejsze kierunki stylistyczne hansgrohe, z których możesz wybrać ten optymalny do Twojego łazienkowego wnętrza: Avantgarde, Modern albo Classic. Jeśli chodzi o rodzaje powierzchni do wyboru proponujemy chrom, także w kombinacji ze szlachetną bielą. Linia Metropol błyszczy w wersji chrom w połączeniu z subtelnymi złotymi akcentami. Oprócz tego armatura najróżniejsza jest pod względem formy i konturów: kanciasta sylwetka lub okrągłe płaszczyzny. Zaokrąglone krawędzie lub prostolinijne wzornictwo. W ten sposób powstaje estetyka o niezależnej elegancji.
  Baterie prysznicowe do konstrukcji natynkowego: Nie wymaga wielkich nakładów
  Baterie natynkowe są montowane na ścianie i można je w prosty sposób zamontować na istniejących już przyłączach. Stanowią one proste rozwiązanie wtedy, gdy chcesz przeprowadzić modernizację swojej łazienki. Przyłącze węża zintegrowane jest bezpośrednio z baterią. Dowiedz się więcej tutaj o bateriach natynkowych.
  Baterie prysznicowe do konstrukcji podtynkowego: bezkompromisowo scalone ze ścianą
  w przypadku baterii prysznicowych do konstrukcji podtynkowego technologia znika w ścianie. W ten sposób otwiera się więcej przestrzeni na Twoją przyjemność kąpieli pod prysznicem. Przy tym, jak sprawdzony iBox universal firmy hansgrohe zostaje wbudowany w ścianę, Ty decydujesz, która bateria podtynkowa podoba Ci się najistotniej i w ten sposób zapewniasz sobie także swobodę wyboru innych komponentów zewnętrznych i rozszerzeń w przyszłości. Dowiedz się więcej tutaj o bateriach podtynkowych.
  nieskomplikowana obsługa: za pomocą baterii jednouchwytowej, dwuuchwytowej albo za dotknięciem przycisku
  Baterie prysznicowe hansgrohe można obsługiwać przy pomocy jednouchwytowej baterii prysznicowej, dwuuchwytowej baterii mieszającej albo instynktownie, za dotknięciem przycisku (Select). Na przykład jednouchwytowa bateria z linii Talis utrzymana jest w stylu surowym. Za pomocą jej smukłego uchwytu pin można ustawić temperaturę wody i objętość strumienia. 2-uchwytowa bateria prysznicowa Logis Classic podoba się dzięki swym dwóm nostalgicznym uchwytom krzyżowym. Jeżeli w kompilacji jest więcej pryszniców, na przykład głowica i główka prysznicowa, wówczas wybór źródła wody odbywa się przy pomocy przełącznika. Dzięki linii ShowerSelect przełączanie za pomocą technice Select możliwe jest nawet za dotknięciem przycisku. Select to synonim najwyższego komfortu kąpieli pod prysznicem.
  w sytuacji sterowania prysznicowego nie chcesz iść na kompromis? W takim razie zasięgnij informacji o naszych termostatach prysznicowych. Automatycznie wyrównują one wahania w instalacji wodnej, a wstępnie ustawiona temperatura wody pozostaje za każdym razem na stałym poziomie. Dowiedz się tutaj więcej o zaletach naszych termostatów prysznicowych.